DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Bu akşam saat 21:00'de Garage'dayız...Yarın 21:00'de Biziz deyiz...
21 Aralık Perşembe Eskişehir'de 222 Park'da RASHİT ile birlikte sahne alacağız...

Sevgili Swin ast-üst olayı denen bir şeyler vardır.Biz haddimizi bilip ona göre davranırız mesela bugünkü gibi :)= Bilmiyorsan çevrene sor öğretirler...

Herkese iyi eğlenceler...

DeM'li kalın...
SEVgiler&SAYgılar...

cyberknight demiş ki:
Sevgili Swin ast-üst olayı denen bir şeyler vardır.Biz haddimizi bilip ona göre davranırız mesela bugünkü gibi :)= Bilmiyorsan çevrene sor öğretirler...

sacmalardan secmeler die bişiii vardı puhahahaha herkes takılsın bosver ;)
bugunku program superdiiiiiiiiii :D :D :D

çook çooooook çooooooook eglendik biz :) :zipla
2007 DEM yılı olacak dier başlıklarda aglamayalım... nazar etmeyelim calısalım jghdjghuhgfhgfhghhd

dün süperdi çok eğlendikkk :zipla :cigara
ayrıca göktuğ cum "yine" için çooo...ooook saolll :tap: :taptim
2007 DEM yılı olucak bunu zaten HERKES biliyor :!: ;)

çok sefioruz sizii :mrgreen: :elsallaa

:metalhead :beer :metal

IMG_0636.jpg

amanin 21 garage da çıkmaya başlamışınız yine ne sevinm ne sevindim...nerdeyse 6-7 AY ay oldu izlemeyeli DeM.
dikişlerimi bi aldırayımda yavaştan yavaştan yine tek tük gelmeye başlıyım hastalıktan sonra eğlenmek vaktidir bu vakit...
konuşarocktada süperdiniz hastanede izlemek nasipmiş yarı narkozlu pek bişi anlamamıştım ama kazım'a youtube koyduğu için teşekküler doya doya izledim tekrar...

edit : yukardaki afişi görmedim :)

y4s2_3d10 demiş ki:
amanin 21 garage da çıkmaya başlamışınız yine ne sevinm ne sevindim...nerdeyse 6-7 AY ay oldu izlemeyeli DeM.
dikişlerimi bi aldırayımda yavaştan yavaştan yine tek tük gelmeye başlıyım hastalıktan sonra eğlenmek vaktidir bu vakit...
konuşarocktada süperdiniz hastanede izlemek nasipmiş yarı narkozlu pek bişi anlamamıştım ama kazım'a youtube koyduğu için teşekküler doya doya izledim tekrar...

siz izleyin diye koyduk ne tesekkürü :p, iyi seyirler ve geçmiş olsun hernekadar ne olduğunu bilmesem de, umarım ciddi bişy diildir..

ilk mesajımı deme yazmak istedimm =) umarım istediğinz gibi bi dem yılı yasarsnzz... basarılar diliorm cokca =))

bu arada iiki 2007 dem yılı dediniz: ;)
ne kadar çok da insan warmış şu yıl bu yılı oljak demek istiyip de diemeyen ...önlerini açtınız onlarında....yine öncü oldunuz her zaman ki gibi ;) ehueheueue ;)

Teşekkürler ederiz efenim...

-> Bu hafta Perşembe günü RASHİT ile birlikte Eskişehir'de 222 Park'ta...

-> Bu hafta Biziz'de Cuma günü 21:00 suları çalacağız gibi gözüküyor...Kesinleşir kesinleşmez buradan paylaşılır...

-> Cumartesi günü de Garage'da sevgili Hayko Cepkin ile birlikte sahne alıyoruz...

Yılbaşında da var bazı şeyler onlar da kesinleşince sizlerle birlikte...

Bekleriz eğlenmeye...

DeM'li kalın...

...SEVgiler&SAYgılar...

www.demiz.biz
www.myspace.com/demtr

cyberknight demiş ki:
Teşekkürler ederiz efenim...

-> Bu hafta Perşembe günü RASHİT ile birlikte Eskişehir'de 222 Park'ta...

-> Bu hafta Biziz'de Cuma günü 21:00 suları çalacağız gibi gözüküyor...Kesinleşir kesinleşmez buradan paylaşılır...

-> Cumartesi günü de Garage'da sevgili Hayko Cepkin ile birlikte sahne alıyoruz...

Yılbaşında da var bazı şeyler onlar da kesinleşince sizlerle birlikte...

Bekleriz eğlenmeye...

DeM'li kalın...

...SEVgiler&SAYgılar...

www.demiz.biz
www.myspace.com/demtr

yaaa ben cumartesiyi kacıran bahtsız insan olucam :( ankarada olanlar çok şanslı :| persembe de eskişehir cosucak belki ona gelebilirim :kaydim

Sevgili arkadaşlarım ve DeMseverler lütfen hiç kimsenin gazına, dolduruşuna gelmeden biz ne açıklıyorsak onları dikkate alınız.Genelde her tür konuda objektif olmaya çalışmıştır bu grup ve yalan dolan şeyler anlatmaya veya açıklamaya da çalışmamıştır.Nerdeyse herkese karşı haklı olduğu (ki genelde haklıdır çünkü başkasının elinde eteğinde pek işi yoktur) konularda verecek cevabı da vardır kabul görecek bir şekilde zamanı geldiğinde...
Tekrarlıyorum tatlı veya tatsız konularda biz ve bize en yakın insanlar bir açıklama yapmadıkça dikkate almayınız dedikodu gazetelerini vs...Objektifçe olaylar anlatıldı anlatılır isteyen istediği gibi de yorumlar...Haksızlık nedir bilen bir grup olduğumuz için de elimizden geldiğince gerek grup gerek kişisel olarak kimseye yapmamaya da dikkat ederiz...

Beni şahsi olarak sevmeyen,çekemeyen,yanlış anlayan,anlyayamayan vs... bir sürü insan var piyasada(nedenini anlayamasam da,yüzyüze konuşmak yerine dedikoduyu seçseler de,genel de yüzyüze konuşunca hallolsa da).Seveni çok olanın sevmeyeni de bol olur derler...Benimle veya grupla alakalı kişisel şeylerinizi de lütfen gruba maletmeden hareket ediniz.Bu grup nerdeyse her zaman birlikte karra almıştır her hareketinde gerekince.

Biz hakeden herkesi çok seviyoruz ve her zaman da elimizden geldiğince destek olduk.Buralara da kendi çabalarımızla geldik ve kolay kolay da daha aşağıya inmeyi uzun süreler düşünmüyoruz.

Benden şimdilik bu kadar merkez. :p=

Bu haftaki konser haberleri yukarıda...

Uzun yıllar DeM'li kalın DeM'le kalın :p= :)=

DeM ARALIK Ayı Etkinlik Programı!

DeM’in Aralık ayı etkinlikleri: (Kesin olanlardır bu etkinlikler...Diğer kesinleşen etkinlikler oldukça eklenecektir!)

1) 1 Aralık CUMA @ Garage Rock Bar @ 21:00, Ankara

2) 2 Aralık CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

3) 6 Aralık ÇARŞAMBA @ "Sen Olmasan da" adlı şarkımızın animasyon klibi Dream TV-Yüxexes'te

4) 8 Aralık CUMA @ Kral TV - KonuşaRock Programı (Canlı Yayın) @ 22:30

5) 9 Aralık CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

6) 14 Aralık PERŞEMBE @ Tunalı Gölge Rock Bar, Ankara (ertelendi)

7) 15 Aralık CUMA @ Garage Rock Bar @ 21:00, Ankara

8 ) 16 Aralık CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

9) 21 Aralık PERŞEMBE @ 222 Park @ 21:30, Eskişehir (RASHİT ile birlikte)

10) 22 Aralık CUMA @ Biziz Rock Bar @ 21:00, Ankara

11) 23 Aralık CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara (Hayko CEPKİN ile birlikte)

12) 29 Aralık CUMA @ Garage Rock Bar @ 21:00, Ankara

13) 30 Aralık CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

...SEVgiler&SAYgılar...

Geri