DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

yarın tatilden önce son gelişimiz :( :( :(artık bizden 3 ay kadar bi süre kurtuluyonuz bu arada göktuu bey bu sefer beste çalarsınız işalla(yılın son isteğidir hatırlatırım :) )
öpüyom hepinizi... :D

dem nasılsınız..
akşam herşeyi anladımda davulcunun platforumuna ertugrulla dikilmenizi anlamadım...
ya ben DEM i seviyorum..
goktug yine milleti coşturdun agzına terine saglık..
ama beni görmediniz..ertugrulla konuştuk ama....

şimdi bu forumlara yazdıım en uzun mesajı yazıcam,kıymetinizi biliniz sevgili Dem :D .dün benim büyük ihtimalle son gelişimdi en az 3 ay yokum.zaten çok eğlenicez diye gelmiştik ama bu kadarını beklemiyoduk açıkçası:)ilk yarı gayet hızlı geçti,acayip gaz bi şekilde başladılar zaten.neyse ikinci bölüm başladı ve olay koptu.another brick in the wall de sahneye önce sinemi ,sonra kendimi ataraktan durduk(şarkı sölemedik:))gitar,bas falan çaldık.hatta bi ara ben göktuğlan göbek attım :D sonra sober faciası geldi ki hatta ben mikrofonla söledim ki hala inanmıorum :D pohahah .bu arada besteleri hep beraber söledik,hepsini ezbere biliyos artık:).neyse garageın ortasında göbek attık,pogo yaptık,zıplayıp durduk falan.(gerçekten rezildik 3 ay gelmememiz ii olcak gibi:p)neyse sözün kısası ben dün çok eğlendim her zamanki gibi.sizi çok özleyecem,hepinizi çok seviyorum :D

Amatör Grupların Tanıtımını Yapıyoruz

Merhaba therezistans.com adında amatör grupların biografilerini , fotoğraflarını , varsa yada tarafımızdan çekilen video görüntülerini ve demolarını yayımlayıp tanıtımlarını ücretszi olarak gerçekleştirdiğimiz bir web sayfası oluşturduk.

Sitemizde yer almak için bizimle sitemiz üzerinden ya da zobekci@mynet.com adresine bilgi göndererek ulaşabilirsiniz.

msn : olcay723@hotmail.com

therezistans İzmir Rock Portal Takımı

şimdiii gonjaya aynen katılmakla beraber,göktuujum ve volkanjım fular ikinisede cidden çokkk yakışmıştı. :D neyse gerçekten çok eğlendim.ama göktuu bey,uur bey ve gonja hanım intikamım çookk acı olcak.
bu arada haftaya da gelme ihtimalim var dı ama volkan bey istemio. artık kısmett :p
hepinisi çoookkk sefiom...hatta öpüom da... :D
göktuun da dedii gibi 3 ay rahat rahat yaşaınn(bizsiz :( )

Ehehehe süper bi geceydiiii!!!Çok zıpladık çok içtik çok eğlendikkkkkk...Ben sarhoş diilim hıck!!! :p= Bekliyoruz diğer Cuma gecelerine efenim...

Reşit Abi ayaklarına sağlık bu arada :)= Yine bekleriz...

Bu arada 1 Haziran sevgili basçımız canım kardeşim İrdoğan'ın (Ertuğrul) :p= doğum günüydü!!!Nice yıllara birlikte kardeşim!!!Mucxxx...

Geri