DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Önemli!!!

Arkadaşlar!!

12 Haziran 2006 akşamı,daha önceden başvurduğumuz Arcadium Amatör Rock Grupları Yarışması'nda sahneye çıkıyoruz...Bildiğimiz kadarı ile bu yarışmada finale 5 grup daha kalmış durumda...

Saat 19:00'da Çayyolu Arcadium'da bizleri bu yarışma performansımızda yanlız bırakmayacağınızı ümit ediyoruz...
Herkese şimdiden başarılar...

Hepinizi bekliyoruz... :)

Cayyolunda oturan ve Dem le sıkı yakınlıgı olan camiayi isim vermek gerekirse

Well Behaved grubu (yıldırım,koray,kerem,deli onur)
Kehanet grubu (emre ve konutkent tayfasi)
Kılçık grubu (yarışmaya katilmis olabilirler yinede bekleriz
Seth grubu (tüm elemanlari bekliyoruz)

zeynep ve tayfasi
daha aklıma gelemeyen kimler varsa yarın arcadiuma bekliyoruz!!! saat 7 de..

_KehaneTEmre_ demiş ki:
maresalx demiş ki:
Hayatımda ben bir dogum günümde bu kadar eglendigimi hatirlamiyorum..
3 tane şarkı soylettiniz jestiniz icin tesekkur ederim(killing in the name of icin ozellikle)
Göktugun kafasi bi milyondu cok komik düştün hehehehe aklima geldikce guluyorum..
We dont need...EeooooPS aman..!!!
baştan alalim arkadaşlar hehehe
Birde garaja beleş girmek icin guvenlik gorevi yapiyorsun dedin g*t ettin beni seni kiniyorum conem kardesim
Tekrar bu muhteşem gece icin teşekkurler

Not:Bi ara sahnede 3 vokal bir tane kafa sallayan umursuzsa bi kiz birde elinde tef calan bi adam vardi evlere şenlikti

çok şey kacirdi gelmeyenler!!!

Çağardın da gelmedik mi ? Bok herif ! :evil: Yine bensiz gitmiş :evil:

Doğum gününde kutlu olsun gözüm ciğerim nice senelere , gerçi sen bu gidişle garageda yaşlanacaksında...Bide şu detone herifi sahneye çıkartıp şarkı söyletip millete rahatsızlık vermeyiniz efenim.Sonra rakzıtar hayalleri depreşiyo zavallımın :LOL:

Ertu beylerinkinide kutlarız efem.;)

oha 8O

Çok teşeeeeeeekürlerrr motivasyonlarınız için :p= Eğlence herşey değil mi? :LOL:=

Bu akşam malum yarışmada sahne alacakmışız efenim...Gelecekleri bekleriz yağmurlu bir Ankara akşamında zevk-i sefaya :)=

Yeni afişimizi asmak geldi içimden bir de :)=

10_1150075409.jpg

Afişi yapan Serkan arkadaşıma, düzelten Can arkadaşıma ve sanat direktörlüğünü yapan kendime teşekkürü borç bilirim efenim :p=

...Sevgiler&Saygılar...

saat 14:00 itibariyle hava sıcaklığı 24 derece olacakken; saat 20:00 itibarı ile sıcaklık 20 dereceye düşecektir.

yağmur görünmüyor msn hava durumunda.

ryaonair hava durumunu sundu ;)

ehehe abicim o kadarını da sen söle di mi ama her şeyi de benden beklemeyin yahu:)))

hicri bozdağ'ın dediği üzere bugün 3 grup sahne alacak. derin6, dem ve bir grup daha sahne alacak. gruplar 20-20.15 gibi sahneye çıkmaya başlayacakmış. ben onun yalancısıyım :p

Dünkü yoklamada orda olanlar

Seth Grubu
Kehanet Emre
Kibariye :p

güzeldi su an icin cikan gruplar icinde en adam akilli calan Dem oldu digerleri biraz seyirciye oynamaya calisti ama fazlada seyirici olmayinca hehehe

ya ben bugun 01 de uyandim gidemedim senlige allaaah kahretmeye evimin yanindaki senligi kaciriyorum :?
Dunun en guzel grubu Dem di o kadar simdi seffaf olmak lazim :D goktug her ne kadar yeterli bulmasada performansini bence iyiydi umarim Dem alir goturur!!!

Geri