DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

cok iyiydiniz yine smoke calmamanızda beni ayrı bi huzunlere gark ettirdi.ühühü ama soz aldım haftaya ehehe
goktug gene mikrofon ayagını kırdın :D helal ne diyim cok eglendik ya
ayrıca kolunu surekli omzuma koyan kimligi belirsiz sarışın hatun +( 440 vokaliymiş ) Sinem'e gece beni Batıkentlerde kaybolmama sebep oldugu icin bol bol cehennemde yanmalarını diliyorum o kadar eglenceden sonra kabus oldu.. :) :?
bide goktug bi yerde scream attı alakasız bi parcada o cok hosuma gitti unutmadan soyliyimde..eridim bittim arada boyle ufak,guzel suslemeler yaparsanız parcalara cok harika oluyo
Başarılar Dem..

cok iyiydiniz yine smoke calmamanızda beni ayrı bi huzunlere gark ettirdi.ühühü ama soz aldım haftaya ehehe
ayrıca kolunu surekli omzuma koyan kimligi belirsiz sarışın hatun +( 440 vokaliymiş ) Sinem'e gece beni Batıkentlerde kaybolmama sebep oldugu icin bol bol cehennemde yanmalarını diliyorum o kadar eglenceden sonra kabus oldu.. :) :?
bide goktug bi yerde scream attı alakasız bi parcada o cok hosuma gitti unutmadan soyliyimde..eridim bittim arada boyle ufak,guzel suslemeler yaparsanız parcalara cok harika oluyo
Başarılar Dem..

Başarılar Dem..

mikrofon olayı süperdi yaa göktuğ adeta boğuştu mikrofonla bide kaç kere kablo dolandı sayamadım artık baya zevkliydi olanları izlemesi bonus parça olayı ayrı bi tipti :D zaten orada yere yatmamak için kendimi zor tuttum
terk-i diyar da sadece bi kaç ışık hatırlıyorum öle kendimden geçtim muhteşemdiniz ;)

bide aralarda çok sıkıldım beaa?

göktuğ
bu arada mumfucker olayına gelince aldatıldımmmmm :LOL:

lakin herşeye rağmen
:dans

selam sevgili dem grubu

upo olarak garage programlarımız sona erdi.buradan çok yakın ilginiz ve arkadaşlığınız için hepinize teker teker teşekkür ediyoruz.
özellikle göktuğcum sana ayrıca teşekkür ediyoruz bize yakın ilgi gösterdiğin için.inşallah yollarımız tekrar kesişir.
artık giriş parası verip sizi dinlemeye gelicez :D müzik hayatınızda başarılar.en kısa zamanda görüşmek dileğiyle......

maresalx demiş ki:
olsun semihcim kacak girer olmadı kaynak yapar gene gireriz :LOL:
kardeşim cok kilo almışsın yaaaa
erit onları semiiiiiih :D

artık haydar durumu çakana kadar ''ben gruptanım abî'' diyerek girmeyi düşünüyorum.ama tabi ne zamana kadar yer onu bilmem:)neyse artık bi şekilde gircez cumartesi içeri.
kilo konusuna gelince kilo filan almadım olum.sadece kas yaptım biraz.onlar kas olum kas :D :D :D

hadi lan ne kası :LOL: döt göbek yapmışsın semih hemen erit onu yaza kalmasın bişi
+
haydar da turkrockta var bilmiyormusun ?
nicki haydarock :D
ehüehüeeüh

puhahahahahahahahahaha
HAYDAROCK haa.olum can varya haydar ikimizi de şeyimizden asıcak garajın kapısına valla ibret-i alem olsun diye.
olum biz torpilliyiz ya.göktuğ saolsun ikimizi de alır valla içeri beleş.bi sorun çıkmaz herhalde.
göktuğ bey canla bizi beleşe aldırırsın içeri dimi cumartesi günü???o kadar torpilimiz olsun artık.

karmancho demiş ki:
puhahahahahahahahahaha
HAYDAROCK haa.olum can varya haydar ikimizi de şeyimizden asıcak garajın kapısına valla ibret-i alem olsun diye.
olum biz torpilliyiz ya.göktuğ saolsun ikimizi de alır valla içeri beleş.bi sorun çıkmaz herhalde.
göktuğ bey canla bizi beleşe aldırırsın içeri dimi cumartesi günü???o kadar torpilimiz olsun artık.
seni asamaz maşallah 120 kilo olmuşsun astıgı yer çöker seni de beni bilemiyorum valla
abi takma kafana bu kadar hallederiz ;)

hügühügühühühühü :(:(:(:(

Çok ösledim ben yaaaaaaaaaa :(:(:(:(

Ya erto, göktuuu, barış, volkan.... bi "ce " diyinde hayat var mı anlayalım... siz burayı boş bırakmazdınız noluyo...

göktug istanbul'da zaten adam nete girmiyo eskisi gibi volkanda ankarada ama bilgisayarı istanbulda kaldı erto da ya bi kavga çıkınca yada biri sevgi bombardımanına tutunca bişi yazıyo barışta zati bilmiyom adamın nicki hergün BACANAK SEN MEGER PALMİYEYMİŞSİN gibi ( hahahahahahahaah) degişiyo grup biraz durgun bu ara ama sahnede tam tersi cumartesi saat 8 bucuk oldumu voltran birleşiyo ve birbirlerini bir hafta görmeseler bile harika bir performans gösteriyorlar..
cumartesi DeM'e çok çok başarılar dönebilirsem ankaraya bende gelicem mutlaka ..
;)

efenim bu akşam seyirciye rağmen güzeldi bence... bu hafta garaj niyeyse böyle bi değişik seyirci kitlesi ağırladı... neyse bakalım... göktuğcum sağol sahneye davet ettiğin için de ;)

can abı ne yazmıssın oyle ya yarıldım senı asamaz 120 kılo :D

haydar abı benım saygı duydugum tek tuk ınsanlardan bırı ya cenkı bılgeyı kapıdan yanınızda 18 yas altı cocuk war dıyerek ıte kaka dısarı attı :D mewlut abıde gelıp bıraz tw ızle dıye kızdı ...

maresalx demiş ki:
göktug istanbul'da zaten adam nete girmiyo eskisi gibi volkanda ankarada ama bilgisayarı istanbulda kaldı erto da ya bi kavga çıkınca yada biri sevgi bombardımanına tutunca bişi yazıyo barışta zati bilmiyom adamın nicki hergün BACANAK SEN MEGER PALMİYEYMİŞSİN gibi ( hahahahahahahaah) degişiyo grup biraz durgun bu ara ama sahnede tam tersi cumartesi saat 8 bucuk oldumu voltran birleşiyo ve birbirlerini bir hafta görmeseler bile harika bir performans gösteriyorlar..
cumartesi DeM'e çok çok başarılar dönebilirsem ankaraya bende gelicem mutlaka ..
;)

hahahaha can sanırım haklısın ya hepsi bi acayip bunnarın ama ctesi voltran mevsuzu pek bi doğru geldi banada :D

Hayko&DeM @ Garage Rock Bar

Yükselen Türk Rock müziğinin parlak ismi Hayko Cepkin, 18 Şubat Cumartesi akşamı DeM ile birlikte Garage Rock Bar sahnesinde.

Türkiye alternatif müzik camiasının yakından tanıdığı, sahne şovları ve klavyesinden çıkan büyülü sesler ile her performansı dikkat çeken Hayko Cepkin, ilk albümü “Sakin Olmam Lazım” ile bu aralar büyük bir ilgi görüyor. Demir Demirkan, Aylin Aslım, Koray Candemir gibi isimlerle yaptığı çalışmalardan tanınan Hayko, sayısız isme beste vermiş ve düzenleme yapmış biri Hayko.

Şarkıcılığını yanı sıra klavyeli çalgılarda kullanan Hayko’nun, izleyenlerin birbirlerine anlattıkları göz kamaştıran sahne performansına mutlaka tanık olmalısınız.

Hayko Cepkin: Vokal, Klavye

Umut Töre: Gitar, Programlama

Murat Cem Ergül: Davul

Onur Şengül: Bas

Ve...DeM !!!

DeM, 2003 yılının Eylül ayında Ankara’ da Göktuğ Şahin (Vokal/Gitar) ve
Özgür Özayvaz (Gitar) tarafından kuruldu. Alternatif Rock tarzında Türkçe beste ve yabancı cover parçalar yorumluyan DeM;

İlk etapta büyük beğeni toplayan 5 parçalık bir demo albüm yayınladı, DeM´e Barış Yetkin (Vurmalılar) Can Caner (Bas Gitar/Geri Vokal) katılarak stüdyo çalışmalarına başladılar, daha sonra Özgür Özayvaz ve grup yollarını ayırır ve yerine
Volkan Aköz (Gitar/Geri Vokal) gruba katılır.

Grup Ankara’ da çeşitli barlarda Them adı altında konserler vermeye başlar, bir süre sonra ) Can Caner (Bas Gitar/Geri Vokal) yerine Ertuğrul Kulaksızoğlu(Bas Gitar/Geri Vokal) gelir, ve DeM şuanki kadrosuna kavuşur.

DeM grubu yaklaşık 8 ay kadar Ankara Biziz Bar’da haftalık program yaptıktan sonra, son 9 aydır her Cumartesi günü Ankara Garage Rock Bar´ da haftalık program yapmaktadır. Bunların yanı sıra 50 konserin üzerinde sahne deneyimi yaşayan grubun çaldığı yer/mekanlardan bazıları; İstanbul Studio Live, Balans Music Hall, Bronx Music Club, Ankara Saklıkent, Gölge Rock Bar, O.D.T.Ü. Bahar Şenlikleri, Gazi Üniversitesi Bahar Şenlikleri, Hacettepe Bahar Şenlikleri vs..

Grup 2005 yılının son aylarına yaklaşılırken 2. Demo albümünü çıkartıp, şu sıralar ülkenin önemli müzik şirketlerinden ikisiyle olumlu görüşmeler yapılmaktadır.

Göktuğ Şahin: Vokal, Gitar

Volkan Aköz: Gitar

Ertuğrul Kulaksızoğlu: Bas Gitar

Barış Yetkin: Davullar

Yer : Garage Rock Bar (Karanil Sokak No:22 / Kızılay / Ankara)
Tarih : 18 Şubat 2006
Kapı Açılış : 20:00
Giriş : 10 YTL(İlk içki dahil)

Bekleriz efenim...

...Sevgiler&Saygılar...

Geri