Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

2013_11_23_08_33_59.jpg

Yolcular, polytune mini, rottweiler. Bi de bu kadrajda olmayan ms noise gate ve triac. Yerine ehx soul food ve nano muff bekliyorum.

Micro vibe distortionlu tonlarda hafif sololara wahımsı ton katması açısından nasıl? Distortionlu tnlarda mı kullanıyorsunuz. Bende o tarz bir şey düşünüyorum. Mxr phase lara bakmıştım çok dalgalanıyor sevmedim. Micro vibe ı merak ediyorum.

Micro vibe distortionlu tonlarda hafif sololara wahımsı ton katması açısından nasıl? Distortionlu tnlarda mı kullanıyorsunuz. Bende o tarz bir şey düşünüyorum. Mxr phase lara bakmıştım çok dalgalanıyor sevmedim. Micro vibe ı merak ediyorum.

Micro vibe'ı dist tonlarda neck manyetiğiyle kullanıyorum, nasıl desem wah ama daha hafif, rotary tadında. Köprü manyetiği ile çok tizleşiyor. Mxr phase'i bilmiyorum malesef. MV vibe'lar için alt sınıfın en üst ürünü gibi söylemler var, sonrası butik pedallar vs. Bunun dışında aklıma dunlop uni vibe kaldı, onu merak ediyorum. Bu pedalın en sevdiğim özelliği hafif bir drive, neck manyetiği ile hendrix kafaları yaşatması bence.

Geri