Tom Hanks

Sanother demiş ki:
Tom Hanks'in yönetmenliği ve yapımcılığı üzerine konuşalım birazda, Liv Tyler'ın oynadığı bir filmi hem yazmış, hem oynamış hemde yönetmişti adını hatırlamıyorum ama bir rock grubu ile ilgili bir filmdi güzeldi bence, birde band of brothers vardı galiba yönetmen olarak iştirak ettiği...

dedigin Liv Tyler li film That thing you do ve band of brothers serisinindede yardimci yönetmenlik yapti ama simdi yönetmenlikle ugrasmak istemiyomus cunku cok zor biseymis öyle seyleri en yakin arkadasim Steven Spielberg e birakiyorum diyo :D

CedriX demiş ki:
dedigin Liv Tyler li film That thing you do ve band of brothers serisinindede yardimci yönetmenlik yapti ama simdi yönetmenlikle ugrasmak istemiyomus cunku cok zor biseymis öyle seyleri en yakin arkadasim Steven Spielberg e birakiyorum diyo :D
Bıraksın zaten Spielberg adamım:), yapımcılıkta genellikle ortak çalışıyorlar zaten...

Terminal icin simdiye kadar en iyi performansi diyolar lan su ulkeyede gelmedi bi turrlu sinemalara bilgisayarda var sinemada izlicem diye izlemiyorum ama daha gelmesine 1 ay var bi gelsede gitsem artik dayanamiyorum...

iyi oyunculardandır, en iyisi değildir.

kariyerinde 30-40 tane film olmasına rağmen, akıllarda kalan rolü 3-4 taneden öteye gitmez bence. oyuncu olarak hitap ettiği kesim çok geniştir. yaşlı teyzeler de genç kızlar da bayılır. en kötüsü de spielberg bayılır! bu da süper bir avantajdır bu adam için, bu yüzden her tür filmde oynamıştır bence.

kariyerinin en olgun zamanlarında, meg ryan'la dünyanın en berbat filmlerinden "you've got mail" de dahi oynamış adam. ha bir de spielberg'in "catch me if you can"inde leonardo dicaprio'nun yanında (kendisini beyenirim) kötü bir oyunculuk çıkarmıştır, yani ziyadesiyle sanattan çok silinmemek için çektiği bir çok kötü filmi vardır.

oyunculuğu belki iyidir ama kariyeri bir jack nicholson, bir al pacino, bir michael douglas, bir sean penn'le karşılaştırılmayacak kadar hatalı seçimlerle doludur.

tabi ki bunların hepsi kişisel yorumlarım.

himself dediklerin dogru bu adamin zaten 93 yilindan önceki filmlerine bakmicaksin hepsi berbat bi tek Big haric cok kötu filmler cekmis hatta Gelecege Dönus de oynamak istemis yönetmen cok berbat filmlerde oynuyo diye istememis ki o yöntmen Tom Hanks Philadelphia filmi icin oscar aldiktan sonra Forrest Gump filminde oynatti ayni yönetmen tabi 93 yilindan sonra kötu film yaptigini zannetmiyorum You`ve got mail o filmdede zaten Sleepless in Seattle filmindeki sukseyi tekrarlamak istemisti Meg Ryan ile birlikte ama olmadi ben baska görmuyorum bu adamin kötu yaptigini yani adam Metallica gibi bi 93 öncesi var bi 93 sonrasi :D ama metallica nin tersine bu iyilesti 93 sonrasinda :D Spielberg e gelince cok sansli buluyorum Tom Hanks her oyuncunun hayalinde bi Spielberg filminde oynamak varken bu Spielberg in en gözde oyuncusu ve en iyi arkadasi olmustur ama ben dunyanin en iyi aktöru derkende gönlumun en iyi aktöru diye duzeltmeliyim yoksa aklimla cevap verirsem en iyi aktör Marlon Brando dur ve himself senin verdigin örneklerdeki oyuncularda cok hatalar yaptilar Jack Nicholson yapti baya en son hatasi Anger Management da oynamak,Al Pacino ise dunyanin en buyuk hatasini yaparak Giglli gibi bi filmde oynadi Michael Douglas ise cok berbat filmlerde oynadi bi tek Sean Penn icin bisey diyemicem o mukemmel bi aktördur yanlis bisey yaptigini görmedim ben daha hic...

Tom Hanks in bay Wilson la muhabbetleri güzeldi Cast Away de... Ben o filmini de çok beğenmiştim...

Şu son komedimsi bir filmi vardı Kadın Avcıları... orada rol çok güzel yapmasına karşın film kötüydü, diğer karakterler berbattı.. hayatımda arasında çıktığım ilk film yani... o derece...

Layne_Staley demiş ki:
Tom Hanks in bay Wilson la muhabbetleri güzeldi Cast Away de... Ben o filmini de çok beğenmiştim...

Şu son komedimsi bir filmi vardı Kadın Avcıları... orada rol çok güzel yapmasına karşın film kötüydü, diğer karakterler berbattı.. hayatımda arasında çıktığım ilk film yani... o derece...
The Ladykillers; güzel senaryo + coen kardeşler + tom hanks = kötü bir film, nasıl oldu bende anlamadım büyük umutlarla gidip hayal kırıklığıyla döndüğüm filmlerden biri ama Terminal güzel, gidin, izleyin, Cedrix sende bekle bir ay film sinemada izlenir...

Layne_Staley demiş ki:

abi Cast Away filmi butun dunyada 600 milyon dolar kasa yapmis ve o kadar iyi deildi ama bide söyle bakmak lazim film 2saat 30dakika ve bu 2saat 30dakikanin 2saat 20 dakikasinda sadece ve sadece Tom Hanks tek basina var yani yinede hakkini cok iyi verdi diye dusunuyorum bu arada Sanother valla bekliyorum sabirsizliktan ölcem nerdeyse o adami bide dev perdede izlerken resmen heyecandan mi sevinctenmi nedense titriyorum resmen bu adami görunce...

chaatay demiş ki:
tom hanks e KIL oluyorum...

oyunculugna laf yok ama tipi bana cok itici geliyor..

o suratindaki bakislari beni tiksindiriyor....

abi ne denilir bilmiyorum ama bu adamida herkesin oldugu gibi bunuda sevmeyenler var ama cok iyi bi adamdir sadece yuzune bakma derim yaptiklarina bak yuze bakinilcaksa Jack Nicholson dan nefret etmek lazim örnegin adam tam piskopat tipli biri...

Geri