Pamela Spence

Sanırım artık bunu söylemenin zamanı geldi...Madem merak eden biri oldu; bir süredir üzerinde çalıştığım -ve halen de çalışmaya devam ettiğim- Pamela Spence mail grubu emrinize amadedir. Adresi pamelaspence@yahoogroups.com olup herkese açıktır. Beklerim. Sanırım yeterince fotoğraf bulacaksınız.

Saygılar:)

Şu sıralar yok gibi. Benim bilgim dahilinde olan bir 3 Haziran İzmir konseri, bir de 4 Haziran Berlin konseri var ama tam koordinatları hakkında henüz bir bilgim yok. Olur olmaz sizleri de haberdar ederim merak etmeyiniz :)

ya herşey iyi güzelde konsere gelmediği yetmiyormuş gibi pam ile turnede olduklerı için diplomatıc grubunuda dinleyemiyoruz ya :(

Ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım şarkıcı namzeti..
Anladık eğitimli falan ama o tripler nedir? Yani mimik ve jestlerinden bahsediyorum.. Canlı performansını izleyen arkadaşlarım da sahnedeki hareketlerine anlam verememişler.. Ne diyeyim o da hevesini alsın şarkı söylemekten..

Ece19 demiş ki:
pamela çok güzel her ne kadar canlı performansını beğenmesemde albümden dinliyorum

bence tam trsi sahnesi ayrı bi mükemmel.. sahneyi bu kadar iyi dolduran bi tip göremedim ben hayatımda.. yani tek başına büyük işler yapıyo bence sahnede.. o bi taraflarını gösterme olayları falan da bence çok abartıldı.. canlı canlı izledim ve gayet de mükemmeldi kadın..laf yok bence:D

-maNga_ruleZz- demiş ki:
Ece19 demiş ki:
pamela çok güzel her ne kadar canlı performansını beğenmesemde albümden dinliyorum

bence tam trsi sahnesi ayrı bi mükemmel.. sahneyi bu kadar iyi dolduran bi tip göremedim ben hayatımda.. yani tek başına büyük işler yapıyo bence sahnede.. o bi taraflarını gösterme olayları falan da bence çok abartıldı.. canlı canlı izledim ve gayet de mükemmeldi kadın..laf yok bence:D
ya niye abartim ki..albümünü dinlerim..severim de..ama yapıyo bunu...hani niye durduk yere kötüleyim

-maNga_ruleZz- demiş ki:
Ece19 demiş ki:

ya niye abartim ki..albümünü dinlerim..severim de..ama yapıyo bunu...hani niye durduk yere kötüleyim

PAMELA SPANCE KONSER

12.ULUSLARARASI SEVGİ BARIŞ DOSTLUK FESTİVALİ "KARADENİZ EREÐLİ / ZONGULDAK"

YER : ANA SAHNE
TARİH : 2 TEMMUZ 2005

Not : 1-2-3 Temmuz 'da gerçekleşecek olan Türkiye'nin En Büyük Festivalinde Overdose - Eflatun - MOR VE ÖTESİ ve MANGA Ana Sahne 'de yer alacaktır.Konserler Bedavadır.
GEÇEN SENEKİ FESTİVALE KATILAN SAYISI 700 BİNDİR.BU RAKAM REKORLAR KİTABINDA TESCİLLENMİŞTİR.

Geri