Objektif

barbaroben; Saolasın bende girmiyorum buraya pek 1 - 2 Forum için giriyorum sadece objektiftende bi kaç gelişme olur diye girip duruyoruz :) Neyse kendinize çok iyi bakın bye bye

bascısına ve solocusuna hayran oldugum grup.ilk olarak gecen sene barısarockta dinlemiştim orda vokalin sahne performansı cok iyidi(isimleri bilmiyorum bağışlayın)bu sene barısarockta olursanız en öndeyim!!!size iyi çalışmalar.

Geçen ay Erkin Babayla gelmiştik.Orayı biliyorum.Sahibide iyi arkadaşım.Hatta geçen hafta Demir Demirkanı da ben tavsiye ettim.Çok güzel bir Konser olmuş. Bizi çağırdılar aslında .Eylüle kadar gelmeyi düşünüyoruz.Ayrıca kale içindeki Anfide Antalyalı Rocker'ların arasına katıldım.Tanıyanlarla 1-2 saat sohbet ettik.O kadar gelip gitmişken Antalyada çalmamak olmaz zaten.Mutlaka geleceğiz.Gölge Mehmet Kardeşe selamlar.

evet ya, çok iyi bi konser olmuş da şansa bak ki yoktum antalyada, olsam seni bulup sabaha kadar muhabbet etmez miydim abi be... :( neyse, eylüle kadar mutlaka gelin ama, madem gölgenin sahibi arkadaşın, gelin-çalın-dağıtın ortalığı abi ya... tüm grup elemanlarına saygılar-sevgiler...
not: bu arada gölge çok fazla reklam falan yapmıyo, çalacak olursanız burda bi duyuru yapıverin, en azından scrotestical kardeşinize bi haber edin, tüm antalyayı toplar getiririm abi... :metal :taptim

sürsün,gelin abicim...fazla naz aşık usandırır da usanmıyoz biz...bekliyoruz... mutlaka gelip tanışacam sizinle...tam da üniversite olayı,kayıt mayıt var..ağustosun sonu olmasın da ne zaman olursa olsun vecdi abim :twisted:

Bunu naz olarak görmeyin zaten.Müziğimizi size en iyi duyurabileceğimiz şartlar oluşmadan çalmak istemiyoruz.O yüzden her istenilen yere gidemiyoruz.Herşeyden evvel sizlere ve yaptığımız işe saygı söz konusu. Selamlar.. : :metal :metalhead

objektif demiş ki:
Bunu naz olarak görmeyin zaten.Müziğimizi size en iyi duyurabileceğimiz şartlar oluşmadan çalmak istemiyoruz.O yüzden her istenilen yere gidemiyoruz.Herşeyden evvel sizlere ve yaptığımız işe saygı söz konusu. Selamlar.. : :metal :metalhead
yok abim,asla öyle düşünme naz falan diye espri yaptım...ya üni sınavına girdim, heralde samsun tıp olcak da ben sizi göremeden oraya gidecem :(
frekans hala samsunda ve dağılmadı dimi, ben de onlarla tanışırım :)
acil çözüm aranıyor.... :twisted:

vecdi abi kişiliğiyle herşeyiyle herkese örnek olacak bi insandır..nice penalarda sabahlamak, toplantılarında görüşmek dileğiyle..

Selamlar.Bu gece Barışa Rock Festivalinde (21-08-2004 Cumartesi) 23.30 civarı sahnedeyiz.Görüşmek dileğiyle... :metal :metal :metalhead :metalhead

Geri