Objektif

Sevgili İlker_ank: Biz Siteden Künye albümünü indirmek istemiyoruz. Biz sitenin yeni baştan adam akıllı yenilenmesini istiyouz. Objektife burdan değil, kendi forumundan seslenmek istiyoruz. Yeni elemanlar hakkında daha detaylı bilgiler, haberler ve resimler görmek istiyoruz. :cry:

Merhaba Objektif. Öncelikle söylemeliyimki size ulaşabileceğimiz başka bir ades olmadığından
buranın kapanmasına inanın benden çok kimse üzülmemiştir. Arkadaşlar lütfen riza ediyoum özellikle
Taner'e olan hayrnlığınızı forumda bu kadar açık dile getirmeyin ki onlara laşabildiğimiz
tek yerden rahatca yazabilelim. Ayrıca Volkan, kimse eline su dökemez!
Şimdi sizden şiddetle konser tarihi bekliyorum??? :metalhead

Taner abi biliyorum çok soru var burda cevaplayacağın ama sana bir türlü ulaşamadım. Rodi konusunda. Ben rodin olmak istiyorum ve senden haber bekliyorum abi.
Saygılar: Mert İZLİ :metal

aysunozdemir1980 demiş ki:
Sevgili İlker_ank: Biz Siteden Künye albümünü indirmek istemiyoruz. Biz sitenin yeni baştan adam akıllı yenilenmesini istiyouz. Objektife burdan değil, kendi forumundan seslenmek istiyoruz. Yeni elemanlar hakkında daha detaylı bilgiler, haberler ve resimler görmek istiyoruz. :cry:

bunları vecdi abi ve bende çok istiyorum buna inan şu an ankarada evimdeyim ve ankarada adsl bağlantım yok üniversitelerin açılmasıyla beraber sitede gerekli değişikleri yapacağım sizleri beklettiğim için özür dilerim

Herkese MERHABA...

Herkese selam... Arkadaşlar öncelikle yoğun ilginizin günden güne çığ gibi büyümesi bizi kesinlikle her anlamda çok motive ediyor.

Arkadaşlar, sizden tek ricam site yöneticilerinin sözlerini biraz dikkate almamız.

Sayın "öz!em", bizi bu konuda bilgilendirdiğin için, TEŞEKKÜRLER.

Sayın "mertizli", rodi'lik teklifin için çok teşekkür ederim. Böyle bir teklifi ilk kez alıyorum, ancak şu anda böyle bir düşüncem yok. Telefonun bende kayıtlı. TEŞEKKÜRLER.

Sayın "aysunozdemir1980" yakında güncellenecek olan internet sayfamızda özgeçmişleri bulabileceksiniz. TEŞEKKÜRLER.

Kişisel eleştiri ve sevgilerini benimle paylaşan "tattome", "firatsdeath", "rockheponde", "demirdemir", "ozancankul", "jemssh", "suhakarakas", "senayca22", arkadaşım "Queen_of_Metal", "selen4selen" ve "gulteneser" 'e SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

İlgi ve alakanızdan dolayı herkese tekrar tekrar teşekkürler ederiz.

Yakında tekrar görüşmek üzere...

Saygılarımla: Taner KESER.

Objektif'e sorum var. Sizki kral bir grupsunuz. Ne ani biz bu kadar insan şimdi İlker_ank
arkadaşımızın üniversitesini mi bekliycez???
Lütfen Objektif elemanlarına sesleniyorum. Sitenizi yenileyin artık. Bu kadar hayrana yazık.
Saygılar. :metal

herkese bu ilgi için tesekkurler biz buralardayiz en iyisi için calışmaya devam edioruz

herkesle tek tek ılgılenmeye calısoruz atladıklarımız olabılır ıdare edın :)

Taner dostum rock n roll :)

Kralsın Taner abi. Kesinlikle benim için Gökce, Alen, Ali gibi davulculardansın. :twisted:

konserler ne zaman başlıyacak? Site için çok beklemedikmi? Albüm ne aşamada? :metalhead

:(

Bi kaç kendini bilmezin Taner'i paylaşamaması yüzünden bu forum günlerce kapalı kaldı. Ancak şunu söyliyim, şu anda burda bizde bile konuşuluyorsun Taner. :LOL: Bilemiyorum yani İşin çoooooook zor ;)

Bu arada birşey sormak istiyorum, sizin siteyi İlker_ank mı hazırlıyor? Gerçektende biri sadece bu işle ilgilense fena mı olur? :roll:

ozancankul demiş ki:
Objektif'e sorum var. Sizki kral bir grupsunuz. Ne ani biz bu kadar insan şimdi İlker_ank
arkadaşımızın üniversitesini mi bekliycez???
Lütfen Objektif elemanlarına sesleniyorum. Sitenizi yenileyin artık. Bu kadar hayrana yazık.
Saygılar. :metal

ipek demiş ki:
Bu arada birşey sormak istiyorum, sizin siteyi İlker_ank mı hazırlıyor? Gerçektende biri sadece bu işle ilgilense fena mı olur?

evet siteyi ben hazırlıyorum bende sizler gibi objektif grubunun hayranı olan bir üniversite öğrencisi ve amatör bir web tasarımcısıyım şartlar böyle 15günden önce siteye elimi sürebileceğimi sanmıyorum (künye albümünü daha erken siteye ekleyebilirim ama) eğer yardımınız olacağı bir konu varsa sizlerinde yardımlarını bekliyorum. Yardım edecek durumunuz yoksa malesef benim üniversitemi bekleyecegiz

Sevgili dostlar. Bizim yanımızda olduğunuzu biliyoruz.Sizlere sık sık cevap yazmaya çalışıyoruz.ŞU SİTE İŞİNİ biran evvel halletmemiz lazım.Bu işlere zaman ayıramadık sanmayın.Haftanın büyük bir bölümünü bizler beş arkadaş prova yaparak ve her parçaya tek tek kafa patlatarak geçiriyoruz. :fikrimvar Sizlere layık bir şekilde Objektif saundunu oluşturmak için uğraşıyoruz.Henüz 1-2 ay evvel bir araya geldik ve herşey beklediğimizden çok daha çabuk gelişiyor.Shaf Club'la Konser işini konuştum.Onlarada Objektif Konseri için yoğun mesajlar geliyormuş.İlgilenenlere http://www.shaftclub.com/ ....Sizlerle büyük bir ihtimalle Bayramdan sonra buluşacağız.. :D :metal..Herkese Rock yolunda sonsuz uçuşlar dileğiyle.Selamlar...Vecdi Yücalan/Objektif

İlker_ank akadaşım, Objektif gibi köklü bir grubun işleri nasıl ihmale gelmiyorsa, sitede gelmemeli. Ben yanlış birşey söylemiyorumki...

Objektiiiiiiiiiiiiiiiif :cry:

Geri