Objektif

Albüm?

Evet. 6 yıl oldukca uzun bir süre bir grubun albümsüz kalması için. Ben Objektif in bu yeni albümleriyle oldukca fazla kitlelere ulaşacaklarına inanıyorum. Zaten kalite farkı var bariz bir şekilde.[/b] Size sonsuz bir güvenle albümünüzü bekliyoruz :metalhead
Saygılarımla

vejdi abiyle güsel ama bi o kadarda kötü bi tanışmamız olmuştu :) hatta bana albüm vermişti ama gerçek değil :D son albümü hala beklemekteyiz :)

objektifi iki kez izleme imkanı buldum biri 3 yıl kadar önce izmit fuarı biride en son barışa rock ta ve gerçekten iyi müzik böyle olur diye düşünüyorum.aslında ne varsa kökleri olanlarda var

Arkadaşlar son 3 sayfaya baktığımda gerçekten yaratıcılığınızı kutluyorum. Anlamadığım "albüm,albüm,albüm,albüm" yazınca elinize ne geçeği. Yoksa birisi size 99 kere "albüm" yazarsanız Objektif albümü falan mı çıkar dedi. Objektif benim de çok sevdiğim bir gruptur ve Vecdi Abi saygı duyduğum bir insandır; böyle bir grubun hayranlarını rencide etmek de istemem. Ancak "konser,konser..","albüm,albüm..." gibi temennisi hoş, içi boş mesajlar benim gibi Objektif hayranlarına bıkkınlık veriyor. Sizden ricam isteklerinizi daha "mantıklı" mesajlarla dile getirmeniz. Böyle yapacak olursanız Objektif'in sayfa sayısı artmasa da en azından grubu bilmeyen arkadaşlar grup hakkında daha fazla bilgi alacaktır. Mesela konsere gittiğinizde "süperdi" yerine "şunları, bunları yaşadık" yazabilirsiniz. Çünkü Objektif'in zaten her konseri süperdir ;)

Selamlar...Objektif albümü 20 gün önce bitti.Albümün kayıtlarını kendimiz yaptık.Sizlere göre uzun sürdü. :D Ama kaliteyi korumak kolay olmuyor..Künyeden sonra daha yukarıda bir Albüm yapmamız gerektiğine inandık.Buda sizlere ve bizim kendimize olan saygımızdan kaynaklanıyor.Bir gecede 20 parça yaptım yada bilgisayar bizim yerimize zaten yapıyor diyenlerden değiliz.Bu yüzden sizlerle birlikteyiz.Şimdi sırada Plak şirketleriyle görüşmek var.Herkesin anlayacağı şeyleri yapmadığımız için seçim yaparken zorlanıyoruz.Zaten 3-5 tane şirket var bu işi hakkıyla yapabilen.Eğer bize promosyon yapmayacak bir şirketle anlaşırsak yapılan herşeye ve bu 6 senelik araya yazık olur.Sizlerin bu haklı isteklerine saygı duyuyor bir okadarda mutlu oluyoruz.Selamlar.Vecdi....

:metal bekliyoruz beklemekteyiz...
ne güzel demişsin vecdi abi : .Bir gecede 20 parça yaptım yada bilgisayar bizim yerimize zaten yapıyor diyenlerden değiliz....objektif :metalhead

objektif bomba gibi geliyor

herkez albüm diye yanıp tutuşuyor haklılarda objektif albümü sıradan albümlerle kıyaslanacak tarzda bir olay değil tabii ancak bu piyasada işler biraz zor yürüyor objektif albümünü en iyi firmadan çıkarmak istiyor haklı değillermi haklılar hemde sonuna kadar çünkü bukadar uğraşla hazırlanan eserlere en iyisinden çıkmak yakışır daha çok klip dönmesi gerekir televizyonlarda bunlarda iyi bir firmayla anlaşmakla alakalı herşey güzel olucak bence sadece biraz daha sabır lazım kemancı konserinde yeni albümden şarkılar çaldılar diyebilirimki bomba etkisi yaratacak tarzdaydı hepsi yani herkez hazır olsun objektif bomba gibi geliyor

Bu işler kolay değil arkadaşlar.O gördüğünüz piyasadaki adamlar kliplerini oynatmak için Kral TV'ye ayda 15-16 milyar para ödüyorlar..Çoğuda evini arabasını satıpta ödüyor bu paraları...Bir albümün Türkiye içinde tutması için harcanan ise 150-200 milyar arası bir para.Varmı içinizde Objektif için bu kadar para yatıracak..Yok..öyleyse ne bu Albüm Albüm telaşı.. 8O

merhaba,gerçekten objektif hakkında hemfikir sanırım:D ben 2 kez izleme imkanı buldum biri izmit fuar diğeri barış'a rock tı ve gerçekten de çok iyi performanslardı.zaten ne varsa kökü olan gruplarda var.....

gilgamesh_berk demiş ki:
merhaba,gerçekten objektif hakkında hemfikir sanırım:D ben 2 kez izleme imkanı buldum biri izmit fuar diğeri barış'a rock tı ve gerçekten de çok iyi performanslardı.zaten ne varsa kökü olan gruplarda var.....
O performansları görmek nasip olacak mı tekrardan...

Selamlar..24-Mart-2006 Cuma ....BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ..Konuk Gurup...OBJEKTİF...Kastav Müzik yarışmaları Açılış Konseri...Başlangıç saati..17.00...Bekleriz efendim...Selamlar..

24-Mart-2006 Cuma günü tüm rock n roll sevenler ....BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİne gelsin ve görsünlerki bu ülkede rock n roll henüz ölmedi kaliteli müzik mükemmel bir sahne performansı gerçek müzisyenler insan daha ne isteyebilirki herkezi bekliyoruz biz orada olacağız hem kemancı konserini kaçıranlar içinde bir şans bu........

Geri