Objektif

vecdi yücalan, çok farklı tatlar içeren solo albümünün çalışmalarında şu an. şarkıların bir kısmını dinleme fırsatım oldu güzel dostum vecdi sayesninde ;) çok şaşıracağınıza eminim.

başka bir siteden bir elemanın Objektif ile ilgili bir anısı ( komik baya) :D

korkig demiş ki:
Arkadasla Tunelde geziyoruz.Bi dukkana girdik. Aletlere bakiyoruz. Arkadas kasedini yeni almis bu gurubun. Cok hosuna gitmis tabi. Girdigimiz dukkanda soliste aitmis galiba. her tarafinda yeni cikan bu albumun afisleri asili. Bizimle ilgilenen eleman sordu aldinizmi bu albumu diye. Benim arkadasta aldik dedi. Eleman dondu arkasini " bilmem ne abi! , bak bu cocuklar sizin kasedi almislar" dedi birden. Adam yanimiza dogru muhabbete gelmeye basladi. Benim arkadas birden yanimdan yok oldu. Adam geldi bana " demek kasedi aldiniz, nasil, hosunuza gittimi? " diye tak sordu. Ben tabi daha hic dinlememisim.Ne diyeyim orda? "idare eder" gibi salak bi laf ettim:) Adam dondu arkasini ve uzaklasti soylene soylene " hih idare edermis!...". Saskinlikla yeni yetme rockcu edasiyla verdigim bu cevap rezil etmisti beni tabi. Sonra kasedi defalarca dinledim. Ve bu adamlar muzik yapiyorlar dedim. O gun bilseydim elini operdim:)

Sağlam Geyik. :D O bilmemne abi ben oluyorum bu durumda :?
Benim tünelde dükkanım yok.Ama uzun süre çalıştım. ;) Ayrıca elimin öpülmesinden hiç hoşlanmam. :oops: O hıh! konusunuda hiç hatırlamıyorum. 8O

vecdi abi özlettin kendini ya.uzun zamandır yoktun.yeni albüm bekliyoruz.dinlemeyen varsa mutlaka dinlesin künye şarkısını.çok sevdiğim bi şarkıdır.sözleri çok anlamlıdır.böyle yazılmış bu künye.
kısa bi anımı anlatayım.geçen sene okulu astım geziyorum.telefonum çaldı.özel numaradan arıyo.açtım telefonu.zaferle görüşecektim dedi.benim dedim.ben vecdi abin dedi.pardon çıkaramadım falan dedim.aklıma gelmedi bi an.objektiften dedi.şok oldum.künye klibini istemiştim kendisinden.onu göndereceğini haber verdi.ve bi kaç güne kalmadı sağolsun vecdi abi klibi gönderdi.hoş bi anıdır benim için.

Adam dondu arkasini ve uzaklasti soylene soylene " hih idare edermis!...". bölümü hiç bana benzemiyor :( .Onun haricinde bölümler uyuyor.Güzel bir hatırlatma oldu eskilerden.Sağol scrotestical. :D

-GUITARIST- demiş ki:
vecdi abi özlettin kendini ya.uzun zamandır yoktun.yeni albüm bekliyoruz.dinlemeyen varsa mutlaka dinlesin künye şarkısını.çok sevdiğim bi şarkıdır.sözleri çok anlamlıdır.böyle yazılmış bu künye.
kısa bi anımı anlatayım.geçen sene okulu astım geziyorum.telefonum çaldı.özel numaradan arıyo.açtım telefonu.zaferle görüşecektim dedi.benim dedim.ben vecdi abin dedi.pardon çıkaramadım falan dedim.aklıma gelmedi bi an.objektiften dedi.şok oldum.künye klibini istemiştim kendisinden.onu göndereceğini haber verdi.ve bi kaç güne kalmadı sağolsun vecdi abi klibi gönderdi.hoş bi anıdır benim için.

Bir de benim anım var Vecdi Abi'yle ilgili. 11 Eylül'de parti yapıyorduk. Kendisini de davet ettim. Sağolsun geleceğini söyledi. Sonra parti gününden birkaç gün önce beni arayıp o gün konserlerinin olduğunu gelemeyeceğini söyledi :( 24 Eylül de düğün var umarım bu zamana bir işi çıkmaz da görüşürüz ;)

8) :elsalla

Benim düğün abi. Yani düğün dediysem nikah :)
Benimle benayevsen'in. Zaten davetiye falan kesinleşince ayrıntılı bir şekilde konuşuruz öm atarım yada ararım seni..

Barışarock olayında varolduklarında çok sevindiğim naçiazhane grup..

evde Tumba,Darbuka gibi altelerle şarkılarını cover olayı yaptığımız yine naçizhane olan grup..

yeni albümü 4 gözle değil artık 8 gözle beklioruz efenim..

İzmir'den sevgiler..

abi klasik bi sorudur eminim, kaç kere sorulmuştur ama yeni albüm ne zaman? :roll:
tam olarak "şu zaman" diye bi tarih beklemiyorum ama, yaz-kış bahar-falan şeklinde bi yorum da yapabilirsin. uzun zamandır sabırla albüm ve konser bekliyoruz.. :)

Geri