Objektif

gitmezdim ama mecbur kaldım.çünkü bu seferde GEO.'DAN BÜT'E kaldım(annadın sen ;) )

neyse başka bahara diorum yine :cry: ama her seferinde baharı görmeden yaz gelip geçio ayrı konu. :cry:

ZOR YOL neylersin...
Sevgiler abim ;)

Dostum bir hitap şeklidir sevgili demirdemir.Seni tabiki tanıyorum ve daha önceki mesajlarından takip ediyorum.Benim Forum sayfama geliyorsan ve iyi veya kötü benimle birşeyleri paylaşıyorsan sen benim Dostumsun veya Başka bir deyişle Arkadaşısımdır. :D Selamlar...Vecdi..

Sevgili slayerbodom Albüm çıktığı anda adresine ücretsiz :D postalanacaktır .Ayrıca Siteye Künye ve diğerlerini koyma çabam hala sürüyor.İlkere buradan selamlar.O bunu anlamıştır. :(

objektif demiş ki:
Sevgili slayerbodom Albüm çıktığı anda adresine ücretsiz :D postalanacaktır .Ayrıca Siteye Künye ve diğerlerini koyma çabam hala sürüyor.İlkere buradan selamlar.O bunu anlamıştır. :(

abi anladım universite açılıp adslime kavusunca ilk işim bu olacak

objektif grubunun eski albümlerini yakında siteden indirebileceksiniz

Vecdi Abi çok sağol ya, şu albüm işi iyi olmuş..Olacak yani :D Elimde sadece Künye albümü var, isminizi daha önceden duymuştum ama malum Antalya öyle rock aleminin pek geniş olduğu bir şehir değil, önceki albümleriniz bulunmuyordu. Sitenize koymanız gerçekten iyi olacak..Eyvallah!

Sağol Dostum.Uzun zamandır düşünüyorduk ama bazen olmuyor.Umarım İlker biran evvel bu işi de başarır.Tabi 17 yıllık bir gurup olunca geçmişe dönmek ve birtakım belgeleri bulmak zor oluyor.Özellikle Türkiye şartlarında....

aslında materyal meselesi her zamanki sorunlardan. 1985 yılından beri bir fiil arşiv yaparım, o zamanlarda da zordu. 20 yıl geçmiş, aynı zorluk devam etmekte. kendi adıma söyleyeyim; çok sıkı bir arşive sahibim. ancak, bana bu bile yeterli gelmiyor. bir de en büyük sorun paylaşım sorunu. kimse elindekileri kimse ile paylaşmaya yanaşmıyor. bazı özel materyallerim (konser kayıtları, videoları, tv programları) konusunda ben oldukça titizim, kimselere gönderme niyetinde de değilim. ancak, köşe başı olmuş gruplarımızın çalışmaları bir şekilde sevenlerine ulaşmalı. objektif'in ilk çalışmaları ulaşılmayacak materyallerden değil mesela. özellikle ankarada olanlar hayri plak ve alt kattaki mağazalardan ilk iki albümü edinebilirler. aynı durum whisky ve kramp için de geçerli. site hazırlayan arkadaşlar, download yöntemiyle indirilebilir şekilde şarkıları yerleştirebilirler mesela. ben www.ercanbirol.com sitesine girdiğimde şok oldum; devil'in artık piyasada bulunması imkansız ilk albümü, demoları, ev kayıtları, alt yapı kayıtları sitede yeralmakta; dinlenmekte ve bilgisayara da kaydedilmekte.

başarılar

abicim sana sonsuz başarılar dilerim. Senin dualara filan ihtiyacın yok tabi ama olsun. Her parçada sesin yeniden doğsun...

Re: başarılar

VoiceCat demiş ki:
abicim sana sonsuz başarılar dilerim. Senin dualara filan ihtiyacın yok tabi ama olsun. Her parçada sesin yeniden doğsun...

ya bu ne güzel temenni böyle, her parçada sesin yeniden doğsun...
bin kere hemde, on bin kere... Ben çok içten buldum bu temenniyi, duygulandım şimdi.

Geri