Roulette (Alternatif) - Ankara

Ne lan bu forumu chat alanına çevirmişsiniz :D İlan-ı-aşklarınızı sonra yaparsınız ;)

Neyse şaka bi yana konser gününe çok az zaman kaldı, grupta herkes gaz ama tek bi sorun var Mertcan her zaman olduğu gibi konser öncesi hastalandı :kafaat Umarız konser gününe kadar geçerde oda gerçek performansını gösterir ;)

PS: 8 ocak Rock Alive #6 de bizimle sahne alacak tüm gruplara burdan bir kez daha grupça başarılar dilioruz! İşallah herkesin beklediği gibi eğlenceli ve güzel bi konser olur...
Herkese kolay gelsin...

Keske gelisimi biraz daha one alip da en azindan sizi izliyebilseydim. neysse, size basarilar diliyorum, playlist guzel, eminim guzel bir vakit gecirip milleti de eglendirirsiniz...

yunus tamda millet başka konu konuşurken gene ortaya attınmı evladım bu konuyu :LOL: .... Grup Durak, Grup Idea, ve Pokerhead hepinize başarılar.... BLACK TOOTH desteği için teşekkürler... çok eğleneceğiz inanın... ;)

sevgiler...

yine superdiniz.yine sizinle gurur duyuyoruz ve yine konserde cok gusel duygular yasattiniz...sayenizde cok mutis bi gun gecirdim tesekur ederim keske sizin konser hic bitmeseydi...
bugun farkettim aslinda benim icin cok sey ifade ediosunuz...
suan cok iyi degilim gozlerim yasli yasli yaziorm bunu ama sizden tek istegim var hep yanimda olun...

inanılmazz guzeldii gercktnn cok eylendiikk..tek kelimeyle muhtesemdinizzz
cok mutluymm!!!!

hatta hatta..
dha mutluuuu olamamm...cha mutlu olamam bu aksammm!!

hepinizii opuormmm v basarılarınızz devamınıı diliorumm

Yorumlarınnız için çok teşekkürler ama yinede biz grup olarak çok daha farklı düşünüoruz. Yani bu 3. konserimizde performans olarak çok daha iyi beklentilerimiz vardı! Ama aslında bizi bu performans düşüklüğüne sürükleyen en büyük neden süremizin kısıtlı olmasıydı: normalde bundan önceki konserlerde 14 şarkıyı 1 saate rahatça sığdırıyorduk, ama bu konserde 1 saatten çok daha az zamanımız vardı çünkü konser normal saatinden çok daha geç başladı (istenmeyen nedenlerden dolayı)! Bu yüzden sadece 8 şarkı çalabildik. Işin en kötü tarafı şarkı sıralamasında en hızlı ve gaz şarkılarımızı son 5 şarkı olarak belirlemiştik; o şarkıları çalamadığımız için konser gerektiğinden fazla yavaş şarkıyla doldu. Biz şahsen, bu konserde sergilediğimiz performanstan hiç hoşnut değiliz, :oops: kusura bakmayın.
:arrow: En kısa zamanda bunu telafi edicez...

Konser aslında çok da geç başlamadı.Sizin zamanınızın kısıtlı kalmasının sebebi ilk olarak konser daha başlamadan gitaristimizim prossecorunun bozulmasıydı ve baya bir süre onla uğraşmak zorunda kaldık..sonunda başka bir processor bulunca onun ayarıyla falan uğraştık,çalarken bas gidip geldi,mikrofon bozuldu falan derken tabi çok zaman kaybettik..Bunlar bizim de elimizde olmayan nedenlerdi kaldı ki bizde kısa kesmek zorunda kaldık.kusura bakmayın arkadaşlar keşke hepimiz uzata uzata tekrarlaya tekrarlaya çalabilseydik şarkıları neyse artık bir dahaki konsere ayrıca gayet de iyi çaldınız sakın moral bozmayın:) başka konserlerde görüşmek üzere...

Sevgili arkadaşlar & biziz gecesinde bizi dinleyen değerli dinleyiciler:

Gene bir Biziz klasiği yaşandı dün gece... AKSILIKLER, AKSILIKLER VE AKSILIKLER...

1- Sevgili Bülent abinin Durak ve Roulette'e ""siz 3 çıkacaksınız goçlar"" demesi :x Biziz kapısının önünde gerginliğin yaşanmasına sebep oldu...

Durak'n da haklı olduğu yönler vardı.. Roulette'in de haklı olduğu yönler vardı... Bence suç gruplarda değil sanki Biziz yönetimindeydi biraz ama çabuk telafi edilen bu sorunda sıralar çabucak belli oldu ve soundcheck başladı... :)

:arrow: Grup IDEA çok güzel bir performans sergiledi kendilerini tek tek kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum... ;)

:arrow: Grup DURAK, Baran' ın da belirttiği gibi, Miraç arkadaşımızın processor' nde sorun çıkması, Bass'ın gidip gelmesi grup DURAK'n sahne süresini iyice uzattı,... Fakat ben şahsen teknik açıdan DURAK'ı çok başarılı buldum her ne kadar benim tarzıma biraz sert kaçsada şarkıları, kendileri sahnedeyken gayet güzel vakit geçirdim, zevkle dinledim... :)

:arrow: Ve işte Roulete: :p Az önce belirttiğim sorunlar ın üstüne bizimde sahneye 20 dakika geç çıkmamız binince, üstüne Sevgili Bülent abinin hadi arkadaşlar çabuk çabuk bak 7 de indirecem hepinizi PokerHead'e ayıp oluyor demesi + bizim bir türlü zilleri takamamış olmamız vs,vs... Gerçekten Roulette elemanlarının demoralize olmasına sebep oldu... :kafaat Ben kendi adıma konuşursam dün gece biziz'de sahne almak istemiyordum... :!:

:arrow: Ve günün bombası benim hıyarlık yapıp, yedek bagetlerimin bulunduğu, baget çantamı evde unutmam gecenin beni en çok sinirlendiren saniyelerini yaşattı bana ÇÜNKÜ bagetlerden birini düşürdüm ve üstelik elimden fırlayan baget, MehmetAlinin ayaklarına kadar uçtu.. :D :D Bende şarkının ortasında (yedek baget getirmediğim için) kalkıp baget imi alıp şarkıya devam ettim... :bilmem

Neyse, ALLAHTAN ÜMIT KESİLMEZ deyip devam ettik... Fakat bu seferde Bülent abi birden sahneye atladı ve hadi playlistten şarkılarınızı hemen eksiltmeye başlayın zaman kalmadı deyince artık Fenalık geçirmeye başladık ve şarkıları isteksiz çaldığımız için ufak hatalar meydana geldi... Şimdi hiçbir şarkının hakkını vermedik diyemem çok güzel çaldığımız parçalar da oldu, dinleyenlerin coştuğunu gördük... ;) Ama MehmetAli nin dediği gibi sonlara en gaz şarkıları eklemiştik, ama maalesef onları çalamadık...

:arrow: Gel, gelelim PokerHead'e bence çok hoş bir geceydi kardeşlerim... En önde hopladım,zıpladım bayaa eğlendim... Hatta bülent bu şarkıda coşmayan top olsun deyince iyice kudurdum :D :D güzel vakit geçirdim.. Başarılarınızın devamını dilerim PokerHead!!!!
;)

BEN TEKRAR DÜN GECE ROCKALIVE#6 KONSERLERINDE BIZLERI YALNIZ BIRAKMAYAN HERKESE TESEKKURLERIMI SUNUYORUM!!! SEVGILI GOKTUÐ'A AYRICA TEŞEKKUR EDIYORUM!
DINLEYICILERI AZ DA OLSA EÐLENDIREBILDIYSEK NE MUTLU BIZE!!!

Sevgiler, Saygılar..... Burak!

Konserin yarısını havada yarısını yerde izledim..
daha doğrusu dinledim.. :icelim :oops: :metalhead
Gayet eğlenceliydi aslında;
gaz parçaları elinizde olmayan nedenlerden dolayı çalamamış olmanız o kadar da önemli değil,bildiğiniz gibi,birçok kişi gözlerinde yaşlarla dinledi sizi.. :tap:
Özellikle "Tek Senin İçin" çok güzel ve özeldi..
Siz ne düşünürseniz düşünün,ben teşekkür ediyorum hepinize..

Geri