Roulette (Alternatif) - Ankara

eyvallah göktuğ! yalnız bir kaç konuda seninle görüşmek istiyoruz eğer 19 mart organizasyonu sana aitse...Cumartesi uğrayacaksan BiZiz e görüşelim... Herkese teşekkürler yorumları için...

sevgiler...

19 marta birşey kalmadı iyi çalışın gençler :)
Yüzümüzü kara çıkarmayın :)

Yunus anfi işi ne oldu?
Ben yeni anfiyi aldım.
30 watt Crate bas anfisi. Gain, octave, tuner.. sana 200 Euro.
Bu fiyata böyle anfi bulman zor benden söylemesi :)

Konserlerde anfi şart sen de biliyorsun.
Benim sıkıntım İbo'nun anfisi çok güçlü olduğu için ses dengesini tutturamamamdı, yoksa tonları gördün.

Başarılar hepinize :)

OH! nihayet bende katılıyorum aranıza, Yunus, sanada bol şans ilk roulette konserinde, Ankara ya geldiğinden beri.
:mrgreen: Şunu eklemem gerek: Roulette i, "gerçekten kaliteli" dedirten gruplardan biri yaptınız, ve okulumuzu gururlandırıyorsunuz...( biraz yağ çekmiş gibi oldu ama sahiden böyle düşünen çok kişi var...benden sonra...)

his-infernal-majesty demiş ki:
Murat abi o amfi işi benim için yattı ya, para 0 şu an bende, bizimkilerde ödemez. Kayıtları sor denkleştiriorum şu an... Keşke olsa :(
kendine iyi bak

HAYIIIIIIR ANAM YOK BENİM :D :D :D :D :D :D üzülme küçük yunus birgün seninde bir amfin olacak yavrum... :(

Aloooo burak!!!! kuzen dedik bağrımıza bastık!! forumköşelerinden mi öğrenecektim haberlerini yazıklar olsun! :( sonra dersin ama niye gelmiyonuz konserlere diye :evil: şu meşhur demoyuda dinleriz bi ara inşallah :metalhead destekçinizim yinede napalım bu arada kendi çapımda ufak bi site kurdum sizinki kadar hoş bi açılışı olmasada fena sayılmaz şimdilik sizin grup'uda tanıtayım diyorum bi msn'gelsende konuşsak gıcık kuzen(sözlerim baget tutmayı beceremeyen davulcuya)

Burada sana tonla laf yazardım fakat yersiz olur görüştüğümüz zaman hallederiz baget tutmasını bilmeme işini...

Neyse hakikaten bekleriz gerçekten güzel bir performans sergilemeyi düşünüyoruz hayırlısı diyelim... kendine iyi bak ;)

sevgiler...

Hepinizi başarılar beyler konserde.. Özellikle Yunus ilk konserine çıkacak.. İYİ ŞNSLAR Yunus'cum!!Hepinize iyi şanslar beyler.. bende orada olacağım.. bakalım roulette Aşağıdan nasıl gözüküyor.. Tekrardan iyi şanslar hepinize..

Rock Alive #16 @ Biziz Rock Bar @ 19 Mart 2005

Gruplar (sırasıyla):

the Aliminium Company
Endorphine
Roulette
Staff

Kapı Açılış: 14:00
Giriş: 5 YTL
Bira: 2.5 YTL

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

...Anti Organizasyon...

sırada bir yanlışlık var bence... en kısa zamanda konuşmamız mümkünmüdür göktuğ ??... gelişme olursa hemen forumda bildirmek için.. kendine iyi bak.. hafta içi ararsam sana ulaşabilirim heralde...

sevgiler...

Sevgili Dostlar!

Lütfen gelişmeleri bu forumdan takip ediniz en geç 2 günde yeni sıralama belli olacaktır... Zaten umuyoruz ki tüm rock severler saat 2 den itibaren bizizde olacaktır ;)

sevgiler...

Geri