Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Arkadaşlar...
Tamamen iyi niyetle yazdığınızı bilidiğim halde sonuçlarını tahmin etmeden heyecanla yazdığınız mesajlar hem grubumuzu hemde organizasyonları hiç istemediğimiz yerlere sürüklemekte zedelemektedir.
Lütfen biraz daha dikkatli olalım ki geri dünüşü olmayan sonuçlar doğurmasın teşekkürler hepinize...

:( abi tekrar kusura bakmayın... Siz biliyorsunuz ki bu organizasyonu bertaraf etmek isteyecek son insan benimdir herhalde... Kısmen sebebiyet verdiğim ve geçeceğini umduğum bu gereksiz aksilikten dolayı gerçekten çok çok çok üzgünüm...

downender demiş ki:
Yüzmeyi Biliyorsan bir gün Okyonusuda geçebilirsin
Unutmayın Hiçbirşey Hayal değildir.
Bu sözü ben bir yerlerde duymuştum ama hatırlayamadım şimdi nerede ;)
Bu arada 15 Mayısta büyük ihtimalle oradayım bana kafa tutacak pogocular arıyorum bu cumartesi biraz yalnız kaldım iki zıpladım mı ortası boş kalıyodu :D Hadi bakalım coşcaz eylenecez tabikide içicez 15 Mayısta... :beer :metal :metalhead

Kaçak sizlerle...

15 Mayıs için başarılar... Orada bulunmayı istiyorum bir önceki konserin başını kaçırmıştım önlerdende yer bulamadık ama genede izleyebildik, dinleyebildik bunada şükür...tüm blacktooth üyelerine tekrar selam herşey gönlünüzce olsun...
Başarılar... Onurcum sana özel selamımı yolluyorum Hu-Yeah! :) :)

sevgiler...

Arkadaşlar lütfen mekanlar ve kişiler hakkında görüşlerinizi burada yazmayın. Bu başlığa sadece grup ile ilgili yorumlarınızı yazın.
2. 18 yaş sınırı yok gibi bir konu konuşulmuş. böyle birşey kesinlikle yok. 18 yaş sınırı vardır!!!

Bu sabah Tunus Caddesi'nde 15 Mayıs konserinin afişini gördüm. Dersim olmazsa o saatlerde mutlaka geleceğim. Pandacan, bu sefer ben de eğlenecem, ODTÜ'nün intikamını alırım. :LOL:

Ya pandacan, ne alem adamsın! :LOL: "Şeytanın izniyle" orada olacağız! :LOL: :LOL: :LOL:

Öte yandan, kartalın orada olmayacak olması güzel bir haber. Gördüğünüz gibi, büyük harfle bile başlatmıdım ismi. Onun sayesinde bir pogoda eziliyordum; sahneye doğru savrulmamın ardından geriye itmişti beni...

18 yaş sınırı olsun. Zaten 18 yaşın altındakiler sağ çıkamayacak o günden. Boyun antrenmanı yapalım beyler bayanlar, o günden sonra sakat kalacağız...

18 yaş sınırı olmasn! odtude ve daha onceki biziz konserine gelemedigim ve sizi bitek studyoda dinledigim icin mutsuzum! bende gelmek istiyorum bu konsere!

Evet arkadaşlar, herkes yanında ben-gay falan getirsin ve en az iki hafta sonrası için ciddi planlar yapmayın :twisted: 18 yaş sınırının olması bir bakıma kötü olmuş... Öncdeleri ben de çok bozulurdum RSe gidemediğim için falan ama ne yapalım, dünyayı yaşlılar yönetiyor :LOL: Kount, en öndeyiz tamam mı??

Kount demiş ki:
Ya pandacan, ne alem adamsın! :LOL: "Şeytanın izniyle" orada olacağız! :LOL: :LOL: :LOL:

Öte yandan, kartalın orada olmayacak olması güzel bir haber. Gördüğünüz gibi, büyük harfle bile başlatmıdım ismi. Onun sayesinde bir pogoda eziliyordum; sahneye doğru savrulmamın ardından geriye itmişti beni...

18 yaş sınırı olsun. Zaten 18 yaşın altındakiler sağ çıkamayacak o günden. Boyun antrenmanı yapalım beyler bayanlar, o günden sonra sakat kalacağız...

~ tekrar hatirlatmam gerekecek, LUTFEN mekan ve mekanda calisanlar hakkinda bu forumda konusmayin.. grubumuz hakkinda fikirleriniz ve konser tarihler yorumlar, yada ne yapip yapmadigimizi merak ederseniz ugramak icin burasi..
bu bicimde mekanda calisanlar hakkinda konusarak nasil bir durum yarattiginizi bilmiyorsunuz.. lutfen dikkat edin! iki kere yazdik, bir kere daha yazayim... Allahin hakki uctur :!: :p

idyllic demiş ki:
18 yaş sınırı olmasn! odtude ve daha onceki biziz konserine gelemedigim ve sizi bitek studyoda dinledigim icin mutsuzum! bende gelmek istiyorum bu konsere!

18 yas siniri olayini bana yanlis bildirildi ilk haberi verirken, Biziz calisanlari duzeltti, bizde tekrar ilettik...

~ burak ve derrudolf, mutlaka bekleriz ;) saolun!

Of of Biziz kesin yıkılacak.İki hafta üst üste.8 Mayıs Pazar günü de Magick,Soulitary,Celestial Aylum konseri olacak Biziz'de :twisted:İkisine de gidip kafaları koparmak,of of :)

Black Tooth tayfasını da bekleriz :) Bunu bi kenara yazın (8+15)Mayıs=YIKIM :twisted:

Kount helal, 666ncı mesaj senden geldi... Ben gçz koymuştum ama browserda sorun vardı nasip olmadı, neyse, şeytan bir bilgisayarda kocatsın ne diyeyim :D 8 mayısa da gitmek isterdim ama o zaman kesin naaşımı kaldırmak zorunda kalırlardı bizizden :D

Bizi takip eden arkadaşlara öncelikle teşekkür etmek istiyorum ancak daha önce ki mesajlarda grup arkadaşlarımızın belirtmek istediği hususlara birde ben dikkatinizi çekmek istiyorum........

İNANINKİ Bizlerde sizlerin istediğinden daha çok ; BU KONSERİN İYİ GEÇMESİni iarzu ediyoruz ve bunun çin her türlü çabayı harcıyoruz ancak şu bir gerçektirki BİZİZ BAR dan bu konser için hatta hatta serisi olabileck bir dizin için özel izin alınmış ve bu hususta mekan sahipleri bizlere gerekli desteği vermiştir. Bu noktada başta bizlerin olmak üzere siz bizleri desteklemeye gelecek olan arkadaşların konser alanına(BİZİZ BAR) zarar verebilecek eğilimlerden özenle kaçınması ,MEKAN hakkında pekte gereği olmayan suçlama ve intizarlarda bulunmaması bu konserlerin devamlılığı ve daha eğlenceli bir ortamda geçmesi açısından oldukça önem taşımaktadır.
Sizlerdan RİCAMIZ konser öncesi konser hakkında ki yorumlarınızda biraz daha dikkatli olarak buradan seyirciyi tetikleyebilecek kışkırtıcı nitelikteki sözlerden kaçınmanız ve hatta konsere gelen seyircileri de bu hususlarda dikkatli davranabilmesi için özenle uyarmanız.
Arkadaşlar şunu asla unutmayın biz ve bizim gibi Rock gruplarına malesef ki konser için imkan tanıyan mekanlar kısıtlı olduğu kadar Türkiye'nin de kabul edilir gerçeğidir.Bu yüzden sizlere ve bizlere imkan tanıyarak kapılarını sahne alabilmemiz için açmış ve bizlere bu konularda destek vermiş MEKAN ve Mekan sahiplerine teşekkür etmekten başka yapılabilecek birşey yoktur ve BİZİZ ve BİZİZ gibi barlarda sahne alan grupların ve buralar eğlenmek amacıyla giden bizlerin mekanların müzik tarzı, eğlence yapısı, müşteri kitlesi ne olursa olsun eleştirilmeden mekan sahiplerine teşekkür etmesi çok geç kalınmış bir ihtiyaçtır.
Ayrıca son olarak yine bir özel ricadır ki daha önce yine belirttiğimiz gibi grup hakkında ki yorumları yaparken ve grup adına bir şeyler söylemek istediğinizde biraz daha seçici cümlelerle davranırsanız grubumuza karşı yanlış ve hatalı tepkiler alınmasını önlemiş olursunuz.....
TEŞEKKÜR EDERİZ!!!!!!!!!
TEŞEKKÜR EDERİZ!!!!!!!!!
TEŞEKKÜR EDERİZ!!!!!!!!!

Evet arkadaşlar, biz burada Biziz yıkılacak falan diyoruz ama bunların hepsi birer ima, bizim kastettiğimiz şey konser verecek olan grupların bize hitap eden ağır tarzları, yani masaları sandalyeleri falan yerinden sökmeyeceğiz :D Ama ben başka bir yıkım olunca (inşaat hafriyat vs :D ) size haber veririm :LOL: Konserin istendiği kadar güzel geçmesi için hepimizin, ben de dahil :oops:, biraz daha anlayışlı olması gerekiyor. Konserde hepinizle pogo yapmak dileğiyle...
Bu arada Tuna Abi, bizim plan için bir ara buluşmamız lazım, yer falan kararlaştıralım, olur mu olmaz mı bakalım, olursa materyal seçelim... Bir dipnot da Bilgehan'a, takım elbise yakışmışşş :D

Geri