Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Black Tooth u yakından takip eden herkeze DUYURUDUR !!

Pazar günü yapmış olduğumuz deneme sütüdyosu sonucunda aramıza bir yeni gitarist (2.gitar olarak) katılmıştır.Yeni arkadaşımızın adı EYÜP ve kendisine Black Tooth a iyi katkılar sağlayacağı konusunda güvenimiz sonsuzdur.
Kendiside bizde bir kaç sütüdyoyu daha yapıp iyice olayı kesinleştircez BLACK TOOTH herşeyiyle hazırdır.

downender demiş ki:

Pazar günü yapmış olduğumuz deneme sütüdyosu sonucunda aramıza bir yeni gitarist (2.gitar olarak) katılmıştır.Yeni arkadaşımızın adı EYÜP ve kendisine Black Tooth a iyi katkılar sağlayacağı konusunda güvenimiz sonsuzdur.
Kendiside bizde bir kaç sütüdyoyu daha yapıp iyice olayı kesinleştircez BLACK TOOTH herşeyiyle hazırdır.
26 haziran'da bir ilk olucak yani black tooth adına iki gitar la cıkılcak uu yeah 8)

herkese merhaba black tooth'dan söz edildiğini çok duydum ama hiç dinleme fırsatı bulamadım... ismi oldukça güzel başarılar diliyorum..
ha bi de garaj.org da bi site yaparsanız grubun tanıtımında bayaa işe yarayacağını düşünüyorum ;)

Daha çok gitar, daha çok gürültü. :twisted:
Kesinlikle iyi olmuş. Pazar günü bol miktarda gürültü yapmanız ve rahatsız edilmesi gereken herkesi rahatsız etmeniz dileğiyle.

nevermore demiş ki:
downender demiş ki:

26 haziran'da bir ilk olucak yani black tooth adına iki gitar la cıkılcak uu yeah 8)

26 haziran?

İşte nihayet konserin afişi:

afiktk5kq.jpg

25'inde ordayim... bu arada gecen gun black tooth elemanlari bana diecast diye bir grup dinleti... son albumleri "tearin down your blue skies"i indirdim ve dinledim... fena degilmis... yanliz onurcum sana kotu bir haberim var... elemanlar boston'dan... www.bhcdiecast.com

Arkadaşlar Herkeze ilginizden dolayı teşekkür ederiz........
Umarım konsere çıkabiliriz uzun bir süredir peşimizi aksilikler bırakmıyordu şu aralar iyice başımız belada.... :idea:
Boğazımı iyiden iyiye üşüttüm ağrıdan konuşamıyorum bile.
Deniz Afrikaya gidiyor ( yanlış duymadınız AFRİKA 8O ) O tarihte oralarda olması henüz belirsiz........
Basçımız şehir dışında; gelmesini umuyoruz ve grup 1 aydan fazla süredir tam kadro ile malesef sütüdyo çalışması yapamıyor.
İkinci gitaristimizle ilk denemeyi daha pazar günü yaptık ve bir ikincisi daha olmadı ne bizden ne de Eyup ten kesin bir karar gelmiş değil iki tarafında kafasında bir takım sorular bulunmakta fakat müziksel anlamda sorun bulunmamktadır.Ancak bu pozisyonda önümüzde ki gün sayısını da düşünürsek konsere yetişmesi imkansız.
Anlıyacağınız konser işi tam sürüncemede fakat elimizden gelen her şartı zorluyarak bu konsere çıkmak için uğraşıcaz ve iyisiyle kötüsüyle karşınızda performans sergilicez

fotogrock demiş ki:
İlk kez bir Blacktooth konserinde olamayacagim. Akdeniz Oyunlari icin 15 gunlugune yurtdisindayim. Afisi gorunce cok uzuldum. En icten basari dileklerim sizinle olsun.

tesekkur ederiz abdurrahman abi :eek:
diger ilgilenenlerede tesekkurler, konserimize ne kosulda olursak olsun cikacagiz, bu hafta 26si yani PAZAR gunu gorusmek dilegi ile.. :twisted:
Eyup abimizin aramiza katilmasi cok iyi oldu.. fakat ilk konserimize yetisemeyecek :(

BlackTooth sitesine yenilikler ve 'THE BLACKTOOTH ARMY' projesi icin calismaya basladim.. :x
bu bir tur kitleye seslenis, toplanip hep beraber olmak icin amaclanmis bir gruplasma.. umarim herkez bundan mutluluk duyar :evil:
gorusmek uzere black teeth :twisted:

Yönetici Uyarısı: Başlık "Black Tooth" grubu ile ilgili olarak açılmıştır. Diğer grup ve müzisyenler ile ilgili yorumlarınızı kendi başlıkları altında yapınız. Hakkında yorum yapmak istediğiniz isimi forumda bulamamanız durumunda Forum Kurallarına uygun olarak başlık açabilirsiniz.

Geri