Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Eylenceliydi gerçetken ama malum 2 gün üst üste böyle metal day faciaları yaşanınca kafam kaldırmadı biraz son şarkılarda kaçtım dışarı zuhzuhzuhzuh

Başarılar Kolay gelsin hepinize...

Black Tooth yine her zaman ki gibi superdiniz hepinize cok tesekkurler .. Hem böle bi ziyafet icin , hem organizasyonumuzda fedakarlıklar yaparak yer aldıgınız icin ;)

Önceki günden kalan yorgunluğum nedeniyle tüm gruplarda olduğu gibi Black Tooth'ta da arkalardaydım.

Grubun performansından sonra "Black Tooth, Ankara'nın en iyi sahne grubudur" düşüncem iyice netleşti. Hepinizin ellerine sağlık.

Black Toothun performansını çok beğendim kişisel performans , grup performansı , sahne performansı hepsi iyiydi..Özellikle 2 dk sonra geliyoruz diip tımarhane görevlileri gibi üniformalarla deliyi almaya gelir gibi sahneye gelmelerini çok beğendim..(nası benzetme ama :p )İlerideki organizasyonlarda görüşmek üzere..

yorumlar cok iyi, cok tesekkurler! ;)
BlackTooth artik 1-2-3 Temmuzdan sonra yaz tatiline gidecektir, eylulde kayit programi var, aceleye gelmemesi icin erteliyoruz, sakaya alinacak bir konu degil hehe =D

tekrar saolun geldiginiz icin! ;) gorusmek uzere..

Pandacan.. 7621 ahahahha :roll: :twisted:

Neyse, dedim ya umarım kayıt vardır Onoe, bir de yok 7621 falan ne o öyle cep telefonu gibi :evil: Bana ulaştırırsın bir ara varsa kayıt, tatile girmeden de bi konser daha yapın bari :D

forum yöneticilerinin tamamı buraya gelip her mesajı tek tek okumadığından şikayetlerinizi günden forumundaki "şikayet" başlığına yapınız!
forum kuralları gruplar arasında tarz,görüntü,beceriye bakılmaksızın uygulanır."metalcilere gıcık" diye bir şey söz konusu olamaz!!!
saygılar&sevgiler...

işte benim adamlarım... Bir numaralı adamım Onur :) Herkesi seviyorum bu gruptaki... Konserdede elimden geldiğince size destek olmaya çalıştım... Gönül isterdiki daha çok kafa sallayayım ediyim ama çevrende biz üç kişi kaldık arkadaşlarla ve sahne önü çok boş olunca abez kaçar diye düşündüm ve çekindim kusura bakmayın arkadaşlar bu yüzden özür dilerim :( Ama Pantera dan Walk u çalınca eee artık yeter dedim ve sonrası malum :metal
Tuna abim senin ayrı bir yerin var ya. O nasıl bir performanstır ya çok iyisin... Gönül isterdiki bende seinin gibi coşuyum sahneden aşağı inip kendi grubuma karşı kafa sallıyım seyircilerin arasında şarkı söliyim felan ama işte gitar var bizde... Sonlarda senle kafa sallamıştık o an hala aklımda çok keyif almıştım o zaman boynum ne kadar arısada devam ettim...
Diğer abilerimide seviyorum Bilgehan abim olsun Deniz ve Utku abim olsun hepinizi seviyorum...

Gelebildiğim bütün black tooth konserlerinde yanınızdayım...

Fucking Hostile :metalhead

HiPnO demiş ki:
Konserdede elimden geldiğince size destek olmaya çalıştım... Gönül isterdiki daha çok kafa sallayayım ediyim ama çevrende biz üç kişi kaldık arkadaşlarla ve sahne önü çok boş olunca abez kaçar diye düşündüm ve çekindim kusura bakmayın arkadaşlar bu yüzden özür dilerim :(

Ya ne çekinmesi dostum metalci adam arsızdır çekinmek fln yok öyle ben 987987 tane punkçu karşımda bön bön bizi izlerken kafa sallamıştım :D Sonra onlarda sallamay başladı eheheh takmıcan abi... :!:

Canın o anda ne yapmak istiosa onu yapcan :!: Salla kafayı gitsin hayatıda salla No problem :!: :metalhead :deli

evet konsere gelemediğim için üzgünüm hemde çok ama yorumlara bakarak konserin iyi olduğunu anladım zaten ben konserden önce stüdyoda dinlemiştim(gerçi konser kadar tat vermiyor ama olsun)
neyse eylülde yapılacak olan kayda nasıl ulaşabiliriz bana haber verirseniz çok sevinirim
sevgiler saygılar

gerci Abdurrahman Antakyali is nedeniyle gelemedigi icin fotoraf cekilmedi, grupca pozlar var onu koyacagim
Karikaturler + Yeni tulum tasarimlarinida siteye eklicem :twisted: eheh

Yönetici Uyarısı: Başlık "black tooth" grubu ile ilgili olarak açılmıştır. Diğer grup ve müzisyenler ile ilgili yorumlarınızı kendi başlıkları altında yapınız. Hakkında yorum yapmak istediğiniz isimi forumda bulamamanız durumunda Forum Kurallarına uygun olarak başlık açabilirsiniz.

Yeni tulum tasarimlari hazir... :twisted:
http://www.blacktooth.leetranos.com/Blacktooth photos.htm

sitemizde gorebilirsiniz... karikatur serisine basladim, blacktoothun bir kac pozunu cizecegim :twisted:
tabi 2004 halini... :?

simdi grubumuzun iki uyesinin durumlari belli olmadigi icin, sorumluklari yuzunden gruptan ayrilmak zorunda kalabilirler... son hali kesinlesince tabiiki daha kesin bir cizim yapabilecegim :roll:

yorumlarinizi burada yapabilirsiniz... :!:

Bu arada, Blacktooth army sayfasinin son halini aciklayim.. basta bir Isim, email ve avatar seklinde alisveris ile olacak
mecburen boyle olacak, uye olmak isteyen kucuk photolarini attach ederek maillerinde cikmasini istedikleri NICKNAME ve Msn / ICQ / Email gibi verilerini doldurmalari gerekecek, tabi isterseniz sadece resim ve nickte yollayabilirsiniz

HER HAFTA bir kere, buyuk olasilik PAZAR gunler, ben bu sayfayi guncellicem... tabi bazilari neden bu kadar zor yoldan hambal gibi kasiyorsun :?: diye sorabilir PHP bilmiorum, ogrenemem, gerceklesmesi icin komple sitemizin php olmasi gerekior
Htmlden ancak bu kadar bilgim ile bunu gerceklestirecegim

yolliciyacaginiz MAIL ADRESI yakinda buradan ve siteden sizlere belirtecegim!

Bunun yani sira dovme ve etkinlik photolarinizida yollarsaniz, "Friends+Tatoos+Memories bolumune" koyacagim...

Iyi eylenceler, sizlere belirtecegim! :twisted:

Geri