Black Tooth (Tarz?)Şehir?

şahane bir tasarımda benim kafama birşey takıldı nerede bu tulumların black ı ? siyah renk niye yok yoksa zaten siyah olarak eski tulumlarınız var diye mi yaptırmıyacaksınız siyahı ? neden merak ettim ???

Arkadaşlar walla renk olayında canlı renkler de olabilir siyahda ancak bu sefer canlı bir renk olma ihtimali daha fazla ve bunu biz de istiyoruz
Tabiki bir de grubun Black Metalle falan pek alakası olmadığı için Siyah siyah giyinmenin de pek fazla mantığı yok değilmi ? :p

ARKADAŞLAR BİR AÇIKLAMA YAPMAK İSTİYORUM !!!!!!!!!!

28.07.2005 Tarihi itibari ile Grubumuzda bir eleman değişikliği olmuş ve Davula SEMİH adlı yeni bir arkadaşımız katılmıştır. ( Kendisini tanıyanlar bilirler )

Utku nun sınavı ve şehir dışına gidecek olmasından dolayı üzülerek aramızdan ayrılmasının ardından başlayan arayışımız Semih le beraber sona ermiştir. Umarım grubumuz için hayırlı olur.

Semih den kısaca bahsediyim isterseniz kendisi oldukça tecrübeli ve iyi bir davulcu CENOTAPH ile en son Almanya da ki FUCK THE CONVERSE konserin de de çalarak tecrübesini ve kabiliyetini zaten kanıtladı. Çok daha yi işlere beraberce imza atabileceğimizi düşündüğümüz arkadaşımıza güveniyor, destekliyor ve aramıza hoşgeldin SEMİH dioruz.

KAMUOYUNA DUYURULUR............ :twisted:

Grubun sitesi için grubun en son haliyle resim çekilecek misiniz peki ? Bari biraz bekleyinde yeni tulumlarla yeni davulcuyla çekinin...

Black Tooth için hayırlısı... Başarılar abilerim :) ...

downender demiş ki:
Arkadaşlar walla renk olayında canlı renkler de olabilir siyahda ancak bu sefer canlı bir renk olma ihtimali daha fazla ve bunu biz de istiyoruz
Tabiki bir de grubun Black Metalle falan pek alakası olmadığı için Siyah siyah giyinmenin de pek fazla mantığı yok değilmi ? :p
Kötü Çocuklar Siyah Giyer(PANTERA-CFH) :evil: :LOL:
bu arada yeni haberi dün onur dan aldım sevindim Black Tooth saolun :D bu arada Dimebag Tribute olayını tekrar kafaya koydum onur konumuğuz olun :D[/b]

ARKADAŞLAR hERKEZE TEŞEKKÜR EDERİZ .....
Umarım Semih grup için hayırlı olur tabi ki öncelikle önem verdiğimiz şey kafaların uyuşması ve müzikte ki uyum ........... ve bunun gerçekleşeceğini ümid ediyoruz.
Şunu söölemek isterim ki Utku bizim için çok özeldi grubun kuruluşunda yer almış ve bizi sonuna kadar takip ederek desteklemiş di , malesef ki ülkemizin baş belası sistem ÖSS denen bok onun da kabusu oldu ve istediği sonucu elde edememesiyle büyük olasılıkla şehir dışına gitme kararı aldı ve yaptığımız görüşmeler sonucunda kendi geleceği için ki öyle olmalıydı çok çok üzülerek kopmak zorunda kaldı. ( Seninle sene başında konuşmuştuk defalarca bu konuyu ) SENİ SEVİYORUZ UTKU sen bu grubun kurucususun emin ol HERŞEY seninle yeniden START aldı sonuna kadar arkandayız ve eminim ki gideceğin yerde çok başarılı bir grup kuracaksın ve beraber sahne alıcaz. BAŞRILAR SANA

downender demiş ki:
FUCK THE CONVERSE konseri :twisted:
:LOL: :LOL: :LOL:

Utku ile sahsen gorusecegim, fakat bilmenizi isterimki Kesinlikle sahsi bir sorun oldugu icin ayrilmiyor bunu buradan duyurmak istedim, onu 1 senedir taniyorum ve cok cansever tavrlari var.. :twisted: nice metalik dunyalara ugurluyorum, egitim sart.. onun icin buradanda bir 'eywallah' :idea: cekiyorum!

Semih Ornek'ede hosgeldin diyorum burada... saolun ilginiz icin.. iyi tatiller :!:

Semih yıkar dağıtır valla :) Çok çok hayırlı olsun :) Utku'ya da kolay gelsin :( Bizim başlıktaki olayı inşallah dediğin şekilde gerçekleştirelim...
Başarılar...

yeni davulcu çok kralmış ya tam tosun kişilikli bakışlarından vulgarlık akıyor tam tır şöförü gibi maşallah black tooth a da bu yakışır zaten sevmiyoruz zayıfları heaueh onur sende yeni basçıyı hemen şişmanlat olm taksici yap onu da heaue

Geri