Black Tooth (Tarz?)Şehir?

ah şu konser bir gelse ya! bence bu konsere judas priest sevenlerde mutlaka gelmeli.. konserde bizle beraber olacak gruplarda cidden harika gruplar..

Slm

Bizi sürekli veya arasırada olsa takip eden arkadaşlara burdan kısa bir Haber verebilirim özelliklede konser bekleyen arkadaşlara

:evil: DUYURU :twisted:

Öncelikle şunu söyleyebilirimki sürekli olarak bir konser istemi alıyoruz. İnanın ben dahil herkez yeni bir konser için çok istekli Fakat şu bir gerçek ki konserlerimizin güzel değil MÜKEMMEL geçmesini istiyoruz.Bu yüzden de hemen alel acele bir iş yapmak istemiyoruz.
ANCAK bizi sevenler şunu bilsin ki görüşme halinde olduğumuz bir grup varki umarız olacak (kendileride bu organizasyonda yer almamızı istiyor)17 Nisan dan sonra bu grupla sahne alabiliriz size onlardan şu kadar bahsedebilirim ki onlar Temmuz ayında SLAYER, OVERKILL, SICK OF İT ALL gibi dünyaca ünlü gruplarla beraber aynı sahneyi paylaşacak bir ekip.(Bu arada onları buradan tebrik etmek istiyorum bu başarılarından dolayı Temmuzda İstanbulda yanınızdayız.) Diğer bir grup da çok sağlam bir Grup onlarda tarzlarında Ankaranın en iyilerinden biri diyebilirim. Bir Grind Core grubu.

Heyecanla bekleyin ve kesinlikle kaçırmayın.Muhtemelen BİZİZ de olacak bu konserden sonra artık Biziz diye bir yer olmayacak. Bu sizin orada ki son konser izleyişiniz olacak emin olun.YIKILACAK!!!!???
Ha hatırlatayım şunuda dışarıda bir Cankurtaran bekleticez merak etmeyin.HEHHEHHH.....
Umarım bir aksilik olmaz....
ARTIIII daha başka süpriz bir ekipte BUNLARA EK OLARAK bulabiliriz...

hehe pembe dizi gibi oldu yahu, surprizler entrikalar ehuehuehe... neyse boyle heyecanli oluyor. bilgehan abi senin surprizin ne olcak!? en kisa zamanda gorusmek uzere...saygilar

abi dün bana dün geldi konseriniz çok teşekkürler eğer merak eden varsa yazsın gerçekten yolluyor adamlar ben bir yıl önce arkadaşıma bir konser yollucaktım hala yollucam daha ama elemanlar bir hafta içinde yolladı gerçekten ciddiye alıyorlar ve beğendiğimi söyleyebilirim onur un gitarıyla ilgili bazı şey konuştuk msn den bikaç şey daha söyledim o size söyler izmir de bi konser ayarlıcaz size geleceniz o zaman :D abi bu arada tuna nın 28 yaşında olduğuna inanamıyorum yemin ederim yuhh ya 18 yaşında gösteriyosun bilge de öyle naptınız abi siz ya son birşey
Tuna manyak mısın olm sen eheuhe

Sen zopaynan sahneye çık ondan sonra konsere bekle bizi :D heheh şaka bir yana izlemeyi istiyorum gerçekten fazlasıyla. Yavrukuş bize de ulaştır be anam şu konser kaydımıdır nedir ...
Deniz bey vosvos ne oldu bu arada ? Motor falan diyodun en son.
Mehmet Can...

konser yeri : Biziz
tarih : 17 nisan civari, o haftalar...
beraberimizde kardesim, abilerim, buyuklerim, can dostlarimizla cikacagiz, tarih kararlastirildi, 3uncu grupta belli, 4 grup ile temastayiz, hazir olup olmadiklarina bakacagiz, Zoo Muzik cok buyuk destek verecek bizlere :twisted: cok saolsunlar

tam kesinlesince afis, forum, telefon, guvercin... ne varsa sizlere haber verecegiz :twisted:

26subat biziz konseri vcdsi icin Tuna abime (DownEnder'a) ulasin... ;)

pandacan demiş ki:
Bak yine sessiz sedasız duruyo bunlar kesin bi pislik var :LOL:
abi şakası bi yana öss sınavına az kaldı. bir yandan konsere hazırlanıp bir yandan derslerle ilgilenemek oldukça kasıyor bizi. konser yaklaşıyor işte az kaldı... :twisted:

Beyler hepinizi konsere bekliyoruz Utku ya konserde bizimle çalıcağı için Tuna abiye desteği ve stüdyoda yorumlar için ve tüm Black tooth a şimdiden teşekkürler sizi cumartesi Biziz de görmekten mutlu oljaz...

comma demiş ki:
Beyler hepinizi konsere bekliyoruz Utku ya konserde bizimle çalıcağı için Tuna abiye desteği ve stüdyoda yorumlar için ve tüm Black tooth a şimdiden teşekkürler sizi cumartesi Biziz de görmekten mutlu oljaz...
ne demek abi her zaman. ;) şu 17 nisandan sonraki konseri sabırsızlıkla bekliorum ya. bende gün saymaya başladım :(

Geri