Black Tooth (Tarz?)Şehir?

idyllic demiş ki:
MoonlapseVertigo demiş ki:
resimlerin linki hakkında fikrim yok bilgisayrda kayıtlı isteyene yazsın mailni topu atarabilirim
bnada yolayabilirmisn [email protected]
blacktooth baasrılarınızın devmnıı diliorumm onumuzdeki konser n zmn?

:twisted: tesekkurler!
Tuna abi simdilik Odtu senliklerini dusunuyor, onun disinda bazi gruplarla temastayiz, ayarlayabilirsek daha yakin bir tarihtede cikabiliriz. In$allah birseyler ayarlaybiliriz! Bu forumlardan bildiririz + biseyler yapistiririz saga sola ;)

TheDiyv demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar

Bi Konser Projemiz Var.Sakın Yanlış Anlamayın Kesinlikle Bir Alt Grup Daveti Değildir 22 Ocak'ta Biziz Rock Bar'da Çıkmak Ister misiniz?Göktuğ Kardeşim Sizi Önerdi.1 Grup Daha Arıyorum Şu Anda.BU 3 lü Tutulursa Hemen Haftaya Barfly Düşünüyoruz...

İlgililere Sesleniyorum ;)
p.s : Profilimden Msnimizi Alabilirsiniz...

Goktug'ya tessekkur ederim ;)
Biziz konusunda soyle diyim: Kuruldugumuz ilk gunlerde bu konuyu konusmustuk, nasil anlatabilirim bilmiyorum ama sen gelip dinlersen kesinlikle bar grubu olmadigimizi anlayacaksin :twisted: yanlis anlamayin yani; saygim vardir calanlara, fakat Biziz gibi yerlere uygun degiliz, gerek tarz, ses, ortam.

8) ama basarilar, birseyler ayarlayabilirseniz bildirin!

Şimdi Bu tam Bir Cevap Değil...

Biz De Bar Grubu Olarak Görmüyoruz.Maksadımız Bar da Çıkmak Değil.Yaptığımız Müzikle , Çaldığımız Parçalarla Adımızı En Güzel Şekilde Duyurmak...

Bizimlemisiniz?Güzel Bir Davet Yolladım...Kabul mu ? ;)

Onur herşey için çok teşekkürler yardımlarını konser boyunca esirgemedin cidden saol. Utkucum sana da başarılar güzel bir gündü iyi veya kötü bunuda atlattık grupça. Black tooth a bol şans ve başarı diliyorum gelmek istediğiniz yere umarım kolaylıkla gelirsiniz grup elemanlarınızın gerek tavsiye verme açısından (vokale verilen tavsiyeler mesela...) gerek konserdeki yardımları için ve Utkuya yaklaşık 1yıl birlikte geçirdiğimiz güzel vakit için teşekkür ediyorum yolunuz açık olsun...

idyllic demiş ki:
MoonlapseVertigo demiş ki:
resimlerin linki hakkında fikrim yok bilgisayrda kayıtlı isteyene yazsın mailni topu atarabilirim
bnada yolayabilirmisn [email protected]
blacktooth baasrılarınızın devmnıı diliorumm onumuzdeki konser n zmn?
galiba ilk konser Odtü de olucak. ama belli olmaz tabiki iyi bir yerde iyi bir organizasyonla karşılaşırsak onlarda olabilir. şu an besteler falan hazır. tam konser kıvamına geldik diyebiliriz. küçük 2-3 şarkılık bir kayıt yapma düşüncesi de var şimdi kafamızda ama net değil.. :twisted:

TheDiyv demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar

Bi Konser Projemiz Var.Sakın Yanlış Anlamayın Kesinlikle Bir Alt Grup Daveti Değildir 22 Ocak'ta Biziz Rock Bar'da Çıkmak Ister misiniz?Göktuğ Kardeşim Sizi Önerdi.1 Grup Daha Arıyorum Şu Anda.BU 3 lü Tutulursa Hemen Haftaya Barfly Düşünüyoruz...

İlgililere Sesleniyorum ;)
p.s : Profilimden Msnimizi Alabilirsiniz...

ya bence Biziz bu tarz bir grubu kaldırabilecek kapasitede bir yer değil. gerek tayfası olsun gerek ses sistemi. Benm benim önceleri alternatif yapan bir grubum vardı. onlarla oradaki konserimizde başımıza gelmeyen kalmadı. bir ses sistemi bu kadar rezil edebilir insanı :zombi

HangNaiL demiş ki:
galiba ilk konser Odtü de olucak. ama belli olmaz tabiki iyi bir yerde iyi bir organizasyonla karşılaşırsak onlarda olabilir. şu an besteler falan hazır. tam konser kıvamına geldik diyebiliriz. küçük 2-3 şarkılık bir kayıt yapma düşüncesi de var şimdi kafamızda ama net değil.. :twisted:
hmm..tamam sizi cok merak ediorum dh aonce dinlemek hiç nasip olmadı!! işallah bi dhaki sefere..

Sevgili Black Tooth elemanları: abilerim, kardeşlerim...

On0e_SiFFreDDi cumartesi gecesi için çok teşekkür ediyorum... Zil takımında sökümünde, su getirmesinde vs,vs.... :taptim Black Tooth en yakın zamandaki konserine geleceğim.... VE yardım edilebilecek herşeye elimi uzatacağım... Her zaman yanınızdaym (dayız grupcana :) ) Varsa bir istek utku telefon numaramı bilir biz burdayız Tuna abi, Seyyar davulcu utku, ve On0e_SiFFreDDi ;)

:metal hepinize sevgiler,saygılar, başarılar... :metal

comma demiş ki:
Onur herşey için çok teşekkürler yardımlarını konser boyunca esirgemedin cidden saol. Utkucum sana da başarılar güzel bir gündü iyi veya kötü bunuda atlattık grupça. Black tooth a bol şans ve başarı diliyorum gelmek istediğiniz yere umarım kolaylıkla gelirsiniz grup elemanlarınızın gerek tavsiye verme açısından (vokale verilen tavsiyeler mesela...) gerek konserdeki yardımları için ve Utkuya yaklaşık 1yıl birlikte geçirdiğimiz güzel vakit için teşekkür ediyorum yolunuz açık olsun...

buraks demiş ki:

On0e_SiFFreDDi cumartesi gecesi için çok teşekkür ediyorum... Zil takımında sökümünde, su getirmesinde vs,vs.... :taptim Black Tooth en yakın zamandaki konserine geleceğim.... VE yardım edilebilecek herşeye elimi uzatacağım... Her zaman yanınızdaym (dayız grupcana :) ) Varsa bir istek utku telefon numaramı bilir biz burdayız Tuna abi, Seyyar davulcu utku, ve On0e_SiFFreDDi ;)

Bende sizlere tessekkur ederim, daima arkanizdayiz! :D iyi vakit gecirdik beraber, tekrar bulusup o hevesi tekrar alma dileyi ile. Sizleri bekliyoruz, umarim sorun cikmaz, en yakin zamanda cikariz. Burak ve Bulent... gorusmek uzere :twisted: eheh kendinize iyi bakin! :x Huu-YeAH!

SuperJointOnuR

DaveMustaine_64 demiş ki:
Ben de çok merak ediyorujm siin grubu, yakında bir konserde izlemek ve hatta umarım beraber çalmak mümkün olur umarım...

Kolay gelsin,i başarılar :D
bende birhayli merak i,çerisindeyim.zaten utku benim çok inandığım bizzat çalıştığım ve çok sevdiğim bi davulcu.kendisinin söylediği gibi doğru insanlarla çalışıyorsa(ki öyledir) çok yetenekli bir davulcu olacak.ben çok inanıyorum ona.merak içinde bir konser beklemekteyim.öküz yüküyle başarılar

buraks demiş ki:

çook teşekkür ederim Burak'cım. inşallah sizlerde istediğiniz yerlere gelirsiniz. Başarılar..

HangNaiL demiş ki:
ya bence Biziz bu tarz bir grubu kaldırabilecek kapasitede bir yer değil. gerek tayfası olsun gerek ses sistemi. Benm benim önceleri alternatif yapan bir grubum vardı. onlarla oradaki konserimizde başımıza gelmeyen kalmadı. bir ses sistemi bu kadar rezil edebilir insanı :zombi

Neyse İlginiz İçin Teşekkürler...Berkay'ın Dediği Gibi Umarım Beraber Başka Günlerimiz olur Dostum
Kolay Gelsin

saolun sizede basarilar! 8)

bu haftasonu 2 kere daha calisacagiz, sonra istanbula gtmek zorundayim 9 gunlugune.. orda biraz alisveris yapcam, nede olsa ankarada olmayan orda rahat bulunuyor, bir dost processor birakiyor ucuza, onu belki denerim. :eek: ne de olsa ac kalip biriktirdigim bisyler var..

geri geldigimizde dahada SIKI calismak zorundayiz, in$allah odtu konseri gerceklesir, buradan sizlere daha erkenden olursa bildirecegiz, hepinize iyi tatiller simdiden ;) iyi eylenin

PANTER USULU muabbet ehehe...

Anselmo demiş ki:
Pantera'nın videolar çok zevkli oluyor. Vulgar video'da Skid'le çok görüntüleri var. Anselmo, Bach'ın sigarayı yakıyor, sahnede düet yapıyorlar bir sürü şey. Ama ben Watch It Go!'daki KISS olayını daha çok severim. Yüzlerini boyuyor Pantera elemanları. Çıkıyorlar KISS'in karşısına. :D

Sigara ;) olduundan eminmisin onun?? bidah YAKINDAN bak hehe :LOL:
KISS = :twisted: hoooo.. dio ya heheh herifin gobegine atlio, adam sekio gobekten... :LOL: o konser Meksika'da Austos 1997'deydi, onun ek footagelari vardi Morpheus'ta zamaninda hepsi hikaye oldu :cry: uhuuu
O konser inanilmaz; insanlar stadiumun yanindaki tumsekten izliorlar durbunle falan yani o derece, ya anlarim falanda Dime naaptin!? 8O adam Washburn Dimeslime'i seyilcinin tekine atio ya!!!! 8O resmen millet birbirini yiyor COK MANYAK bir goruntu, gitari boluyorlar 5'e! tellerini floyd rose ile koparip bi tip sallio agliyor heycanindan, ben olsam heralde bayilirdim ya! 8O
Kazaa'da yok galiba ya :(

DaYs_oF_PuRGaToRY demiş ki:
Fena fark atmışlar, 33-3 ne demektir ya... :D

Karsidaki bi adet PANTER... heeh olcak tabii :twisted:
yanniz macta Crowbar'dan Todd Strange PEMBE bir kiyafet ile beYZbol oynuyor, bide ko$abilse; adam yus-yuvarlak, onu ilzerken ictigim suda boguluyordum hehehe :LOL:

s_hifty demiş ki:
abi dimebag çoğu rock starla çok iyi arkadaştı ve bende birsürü kişiyle var fotoğrafı mesela slash ripper On0e_SiFFreDDi çok iyi bir pantera fanısın pantera nın hiçbiryerde bulamıyacağımız yazıları videolar fotoğrafları var sanırım sende bunları bana yollarmısın acaba parasını karşılarım(kargo-cd-üstüne para istersen)

kardes Shifty, en son abimin bensiz habersiz attigi FORMAT'ta, sonra eve geldigimde, " Virus tehlikesi vardi - kurtuldun iste.. " demesi ile, kapaklandim yere! hersey gitti, tum klipler, Down, Crowbar, SJR, Pantera, Anthrax, Coc, suicidal tendencies... hede hodo... :cry:
Maalesef Kazaa'da/emule'da adam gibi birseyler yok :cry: , ek konser yok Ozzfest 2000 disinda.. onda Phil zaten feci sarhos, hic bisi soyleyemiyor adam gibi hehe :icelim :dil onun icin sana tavsiye: alacaksan 1999'da cikarttiklari "The 3 Vulgar Videos From Hell" DVD'sini mutlaka edin :deli, bu sana 4:30 saatten fazla klip, konser arkasi footage, komedi, icki... ne dusunursen, hepsini a$ilamak icin iyi bir yontem!
Ben 25$'a Tunali hilmideki Shades'den almistim iki uc sene once... daha once dandik cekim VHS + VCD'lerle idare ediyordum :dil

fulya_m_o_r demiş ki:
Dimebag Darrell keşke ayrılmasaydı keşke öldürülmeseydi....

:cry: Ya ohf! KE$KE ama yapilacak birsey yok, kendime artik " o beni su an izliyordur" dusuncesiyleyim. Adamin resmen koyu (koylu degil) hayraniydim... ne yazikki boyle bir hadise oldu! :evil:

lisedeyken her sabah seans olarak; darrell'in arabasini bira sise yagmuruna nasil tuttugunu, karnini 2 metre nasil sisirdigini, Dean ML gibi kutsal gitarini nasil tavana soktugunu izlerdim, ve adamimi resmen harcadilar :x

Olduren Nathan Gale'in resimleri var bende, tam iyrenc bir ayi boyle 2 metre boy 200 kilo pisligin teki... :zombi
Neyse, boyle bir olum kimin basina gelebilirdiki? John Lennon ve Darrell Lance "Dimebag" Abbott.... :!:

Hehehehe herkes bişilerle meşgul ondandır. Onur İstanbul'da, diğerleri de bayram ziyaretleriyle falan uğraşıolar heralde. Neyse, gelirler bu aralar hadi bakalım..

:metalhead BLACK TOOTH :metalhead
Hahahaha bekle odtü biz gelioruz!

HangNaiL demiş ki:
2 hafta boyunca studyo yapamicaz.. cidden acı bir drum :cry: neyse artık bu karlaşmış halimize bayram harçlığı verirlerese iyidir... Herkesin bayramı kutlu olsun :)

1-)Stüdyo Yapamamak Büyük Bir Acıdır.Üstelik Müzik Yapma Şefkinin Doruklarına Vardıysan :)
2-)Parasızlık ??? Herkesin Sorunu Geçmiş Bayramınız Kutlu Olsun Biraz Geç Oldu Ama Kusura Bakmayın Ayrıca Yapış Dedenin Eline :LOL:

ankara ankara güzel ankara!!! sonunda hasret bitti geldim ya!! Erciyes' ten kurtuldum! pazartesi istediğim ziller geliyor işallah! 8) benim dedem yok :cry: hafta ortası çalışıcaz inşallah. pantera'dan yeni 1-2 şarkı denicez. güzel olucak gibi! konser adımadım yaklaşıyor :)

Geri