Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Konyadaki en iyi performans sizdeydi...Soulfly konserinden beri böyle yamulduğumu hatırlamıyorum....

Bi de viski konusuna değinmek istiyorum.. :LOL: Abi yemin ederim kollarım koptu uzancam diye..Ama tam alıyodum ki "önce bayanlar"dediniz hevesim kursağımda kaldı.. :LOL: verdiğiniz kızlar da içmedi zannımca..mındar oldu.. :LOL:

Konyada bizimle içip eğlenen herkese teşşekürler. you're fuckin great man. why waiting! lets drink some mooooo!

arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D hep beraber çok güzel vakit geçirdik tekrar bir organizasyonda karşılaşmak dileğiyle(ama bu sefer dönüşte uyumak istiyorum) :D

Foseptik_Cukuru demiş ki:
Konyadaki en iyi performans sizdeydi...Soulfly konserinden beri böyle yamulduğumu hatırlamıyorum....

Bi de viski konusuna değinmek istiyorum.. :LOL: Abi yemin ederim kollarım koptu uzancam diye..Ama tam alıyodum ki "önce bayanlar"dediniz hevesim kursağımda kaldı.. :LOL: verdiğiniz kızlar da içmedi zannımca..mındar oldu.. :LOL:

evet hocam aynen katılıyorum
ki o kızlardan teki de bana verdi viskiyi

abi naaptınız siz ya ulan mikserde ayar cekecem diye anam ağladı bi daha olmasın:p :D bide o fiskiyi bana vermediniz ya alacağınız olsun neseki kaynaklarım sayesinde dibini içebildim. bu arada yağmur yani taam bunlar seni uyutmadı da benden ne istedin be beni uyutmadın bi süre:p

Arkadaşlar herkeze gerçekten çok teşekkür ederiz sanırım herkez eğlenmiş ki bu da bize fazlasıyla yeter zaten.
Umarım KONYA ya daha iyi bir organizasyon ile tekrar gitmek nasip olur.
Teşekkürler

çok teşekkürler konya konserinde muhteşem bi performans sergilediniz aksaklıklara rağmen. ayrıca konser sonrası bizimle ilgilenen Tuna'ya sonsuz teşekkür çok iyi insanlarsınız izmirde beraber çalmayı çok isterim sizinle. olmadı ankara da olur :)

Edge

valla ben seni korudum bile kızım alla alla bide diyon ki 4 koldan uyutmadınız en son horul horul uyuyodun valla:D bu arada hafta sonu bursa konserinde başarılar :metalhead umarım bu sefer nazanı mikrofon çarpmaz :zombi
nice konserlerde nice uykusuz gecelerle :p

Bu ay ki Yüxexes dergisinin ar-ge ve 9.Rock Station Festivali ile ilgili olan kısmında hakkımızda yorumlar var okumak isterseniz bende dergi var verim :LOL:

Emeği geçen herkese TEŞEKKÜR EDERİM... :D

Arkadaşlar bu gitarın sahibini çoook uzaklarda aramayın. :roll:
Emin olun çok yakınınızda :D
Hatta forum konusuylada alakalı olabilir.
Not : Fotoğraf fotoğrock foto belgeseli kapsamına dahil deildir. :D

vallahi bende merak ettiim gitar onurun ama sen kimsn onun gitar sende filan fot moto annamadık bi açıklı getiriver helee

Dünde Kara Kedi de olan black tooth grubuyla baya bi geyikledik oralarda...Kendileriyle karşılıklı konuşmak nasip olmamıştı.Nekadar babacan alçak gönüllü bir grup olduklarını onur'un (vay gazi onur :) ) ve Tuna babanın nekadar sevecen olduklarını anladık.Hakkaten daha da bi sevdim black tooth'u.(aradan sürekli çerez uzatan bassçı Deniz abimizide unutmadık tabi hehe :) )

Onların gibi bir türe el atmamış bir grubun türkiye sınırlarında bulunmaması normal hakkaten iyi adamlar hepsi!

Görüşlerimde baya bi değişiklik oldu BLACK-TOOTH anlamıyla...

En yakın konserlerini Eskişehirde bekliyoruz işallah bi ayarlarızda güzel olur...

son bi replik :
-"İç iç için diye aldık Viskiiii!! al dostum sende iç olmaz hakkaten olmaz iç!!" :D

Cermitt demiş ki:
Arkadaşlar bu gitarın sahibini çoook uzaklarda aramayın. :roll:
Emin olun çok yakınınızda :D
Hatta forum konusuylada alakalı olabilir.
Not : Fotoğraf fotoğrock foto belgeseli kapsamına dahil deildir. :D

ne ara cektin? :LOL: bi girdim ikiz dedim.. KILI$! :twisted: mesaj attm sana..

DemliScreamVokal OWNED by Damacana Viski... :zombi 20 galon :twisted:
yahu, 3 kati istiyoruz eskisehir'e gitmeyi, insallah geliriz oradada bi guzel eyleniriz :twisted: sende cok saol :seytan Plehtut!

Geri