The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

vallahi hangi birine yazayım bilemiyorum sadece yardımlarından ve desteklerinden ötürü herkese teşekkür ederim uzun zamandır böyle güzel haberlere uzaktık sessizlik bozuldu hemde iyi şekilde... izmir olayına ayrıca sevindim koçum yener hiç boş durmuyorsun bakıyorum :) haydi hayrlısı...

the diyv artık eleman aramıyor :) muhahaha bunu studıoda görünce koptum arkadaslar basarılarınızın devamını diliyorum çok iyisiniz ve farklısınız;)

haberler iyi :) opeth le oglen yemegı yıyıp menajerı ıle sohbet ettık... bı kanal kayıt alıp yollıcaz bakalım kısmet... nasıl oglen yemegı lan bu demegın acayıp bal oldu :D bu arada tarıhlerı tam bellı olmayan bı kac sehır dısı konserı daha var tarıhler bellı olunca burdan haber edecegım. ıkıncı bestenın kaydıda yakındır... bazı nedenlerden dolayı kaydı foruma koymuyoruz ancak istegen olursa msn den yollayabılırım...
saygılar...

diyvlead demiş ki:
ewet bi aksilik olmazsa bu sene şehir dışına açılacaz gibi şehir içi sarmıyo artık farklı ortamlar lazım...

Walla bana uyar bilionuz :metal .. Hakkari ye bile giderisss :LOL: Şaka maka repertuar tamamdır 1 kac haftaya .. Başlayalım artık bu gaz içimizd epatlıcak yoksa :LOL:

ewet ya hızlanalım diyoruz gayrı bu sene böyle geçerse haybeye çok üzülürüm wallahi çagrı bir iki stüdyoya kadar bütün şarkıları çaıkaracak repartuara da şarkılar eklenecek daha bomba gibi olacak...

Geri