Karapaks

Site güzel olmuş... Konserden önce çıkarsanız şu albümü de dinleyip gelsek konsere... Ben hemen klasik ikinci sorumu sorayım KadıköY ne zaman mesela?

Şuan Gönlümde'nin yeni düzenlenmiş halini kulaklıkla dinliyorum perküsyon kullanımı çok iyii.. ee gitarlar ve vokal de döktürmüş.. Ben diğer parçaları istiyorum :(

evet sonunda yani 5 haziranda görüşmek üzere, adı üstünde Mavi Sakal; konsere doğru
bi arkadaşın bir sözüne inanmak istemiyorum biraz uzaklaşmışlar demiş biz o konsere gidiş aşamasında kafamızda mavi sakal rtimleri anımsıcaz umarım bi fark olmaz... yok yok olmaz buna inaniyoruz.. görüsüürüzz konserde

Yahu Su Ürünleri okuyan bir kişiyim ve bu konular üzerine kafa patlatmış birisiyim.Neden karapaks adı?Yani kerevitleri filan çokmu seviyordunuz?Neden Rostrum değil mesela? :?: :roll:

Dün akşam samimi, özel ve güzel bir konser izledik... Yüreğinize sağlık...

Fotoğrafları bir kaç gün içersinde foruma koyucam.

Kaparakssssssssssssssssssssss yeahhhh! :taptim

Gazeteyi buldum alt komşudan:) röportajı okudum.. Kaan abi dün sonbaharda çıkıcak albüm demişti.. içimden yok yaa falan dedim ama röportajda da söylemişler Sonbahara kaldık...

fofay demiş ki:
Yahu Su Ürünleri okuyan bir kişiyim ve bu konular üzerine kafa patlatmış birisiyim.Neden karapaks adı?Yani kerevitleri filan çokmu seviyordunuz?Neden Rostrum değil mesela? :?: :roll:

Bugün okudum röportajda aynen şöyle diyor Kaan abi; Grubun adını babam koydu, rakı sofrasında "Karapaks olsun" dedi, biz de beğendik. Kara nerk olarak güzel, paks da barış demek. Birsürü açıdan uyuyor. Kara Barış...

konser hakkinda

lezzetli bi konserdi tadi damagimda kaldi.Sinan Tansal kralice karincada aldi goturdu resmen..Gonlumde Cevdet Tosyali versiyonunu cok sevdim ben..Timur da gum gum ic organlari hareket ettirdi:)
Andy cok sakindi+iyiydi..Eee Kaan Altan icin yoruma gerek yok zaten hem costu hem de costurdu. :taptim
Bidahaki sefere daha uzun konser isteriz :zipla

Dünkü konser çok güzeldi. Evşen in de yazdığı gibi çok samimi bir konserdi. Aynı zamanda Evşen le ben birlikte olmaya başladığımızdan beri gittiğimiz ilk konserdi :) bu açıdan bizim için önemi tartışılmaz.
herkesin eline sağlık çok afiyetle yenecek bir konser oldu....
özellikle dark ve mısır jesti için teşekkürler...

deadly demiş ki:
Dünkü konser çok güzeldi. Evşen in de yazdığı gibi çok samimi bir konserdi. Aynı zamanda Evşen le ben birlikte olmaya başladığımızdan beri gittiğimiz ilk konserdi :) bu açıdan bizim için önemi tartışılmaz.

eheh ben gordum:) sizi
pek de sevimliydiniz
mutluluk dilerim :kemancı

dinasor demiş ki:
deadly demiş ki:

eheh ben gordum:) sizi
pek de sevimliydiniz
mutluluk dilerim :kemancı
evet Evşen bahsetti..
Biz seni göremedik ama :(
neyse kısmet başka konserlere ;)

Geri