G.O.R.A.

Darkseed demiş ki:
Güzeldi valla.. Özellikle sonlardaki Matrix sahnesinde yarıldık.. :D

abi ben cidden matrix sahnesinde fragmanda izlediğimde kadarıyla matrix teki gibi uçmasını bekliyordum ama uzun eşşek olayı beni bitirdi yani hiçbeklemiyordum.Uzun lafın kısası film benim beklediğim kadar iyiydi.Bide beş element te en son tahta demiyomu vurgulaya vurgulaya tamamdır.

çok da ince değildi espriler.herkes düşünebilirdi böyle bişeyi...

ben umduğumu bulamadım.dikkat ettiniz mitürkiyede reklamı çok yapılan şeylerin içi boş çıkıyor hep.

ben filme karşı biraz önyargılıydım.daha önce bu film işin açılan forumlardan birine yazmıştım bunu.ama filmi beyendim diyebilirim.bana ne film uzun geldi ne de filmde birşeyler eksikmiş gibi...bana her zaman sempatik gelmiş,sevimli düzenbaz tiplemelerinin hatırı sayılırlarından olmuş arif.en çok da ana kahramanı sevdim zaten bende bu yüzden.filmde ince espriler olduğu gibi zaten sadece ince espri bulup buna gülmeye çalışmak anlam ifade etmiyor.mesela ateş topunu durdurmak için,kutsal taşların üstüne element diye her tahtayı koyuşunda güldüm.aynı şeye dört defa güldüm.filmde bir komedide olması gereken sempati kavramı fazlasıysa var.en çok da bu gülümsetiyor zaten.

filmde antipatik sayılabilir şeyler,film içinde ki reklamlar ve logar ın hainliğini,goranın 100 de 60 ı gerizekalı sözleriyle belirtmeye çalışmaları olabilir. aptal sözcüğünü değiştirdikleri gibi oranı da değiştirselermiş daha iyi olurmuş kanımca.ya da hiç kullanmasalarmış bunu.

PunKaLow demiş ki:
dorukovsky demiş ki:

ben umduğumu bulamadım.dikkat ettiniz mitürkiyede reklamı çok yapılan şeylerin içi boş çıkıyor hep.

Kardeş o stand-up show degil,sinema filmi...

çok daha iyilerini gördüm

gladyatörün seslendirmesi olan kıllo alidyatör çok daha fazla güldürmüştü beni.kısaca:film başarısızdı

dorukovsky demiş ki:
PunKaLow demiş ki:
dorukovsky demiş ki:

Kardeş o stand-up show degil,sinema filmi...

çok daha iyilerini gördüm

gladyatörün seslendirmesi olan kıllo alidyatör çok daha fazla güldürmüştü beni.kısaca:film başarısızdı

Buyur kardeş meydan senin...SEn yap eglenelim...Ne bekliyorsun ki bana bir söyler misin?Gülmekten altına sıçmak mı istiyorsun ve ya gülmekten yüz felci geçirmek mi?

Cem yılmaz sadece bir komedyen olmadıgını stand-up larda gösteriyor zaten.Degindigi ve üzerine espiri yaptıgı şeyler hayatta ki çarpıklılar ve biz bunlara gülüyoruz...Şimdi bir film yapmış gayette başarılı olmuş türk sinemasında yeni çekim teknikleri denemişler,teknoloji zorlamışlar ve bunun üzerinede tonla espri çevirmişler...Sende bunun üstüne başarısız diyebiliyorsun ha diyebilirsin bu senin görüşün ama sadece gülmek istiyorum diyen biri için çok abes....

filmi izlerken zaman zaman sıkıldığım oldu ama espriler güzeldi... özellikle şu japon turistlerin olduğu sahnedeki :)

avrupadaki haberlerde film hakkında olumsuz eleştiri yapılmış ama bence gayet iyiydi. bi kere cem yılmaz olunca işin içinde... zaten izlenmesi zor filmdi falan demişler de türk filmi yani anlamaları beklenemez...

Geri