FM(football manager)

Deli gibi oynuyorum ben 2007'yi,pek sarıyor...Belenenses'i aldım,önce Portekiz'i sonra Avrupa'yı sallayacağım inşallah... :D Bu arada oyunun dil ayarlarıyla ilgili sorunu var.Yardım isteyene yardımcı olabiliriz. :D

Java Installer'dan kaynaklanan bir sorun.Dil ayarları Türkçe olunca oyun çalışmıyor ya da çalışsada menajer eklenemiyor.Bu yüzden oyun yüklenmeden önce,sistem,klavye ve geçerli tüm dil ayarları İngiltere olarak ayarlanmak zorunda...Bazen kurulumda da ilginç bir hata verebiliyor.Herkese tavsiyem,oyun için XP'de yeni bir kullanıcı hesabı açın,dil ayarlarını o hesaptan değiştirin,FM'i de o hesaptan yükleyin.Çünkü oyunu oynamak için dil ayarları İngilizce olmak zorunda,bu da bize zorluk çıkartıyor normal kullanımda...

oyun yeni olduğu için kuruluşu baya bi uğraştırıyor, dil sorununun yanında birde oyunun içindeki eksiklikler mevcut bunlarıda anca ayrı dosyalarla temin edebiliyorsun, oyuna gelince; oyun zorlaştırılmış ayrıca çok sakat oyuncu ve çok kırmızı kart hadisesi oluyor diğer versiyonlara göre daha zorlaştırılmış birkaç hafta içinde oyunun direk setup'ı çıkacaktır, o zaman böyle dil ayarlarında falan başvurmaya gerekte kalmaz ;)

orjinal oyun aldım fakat kingofloss__
dediği gibi dil problemi yüzünden ilk başta oyun kurulmuyor fakat yine kingofloss__ dediği üzere bilgisayarın dilini ingilizce yaptıktan sonra yükleyebildim oyunu,tekrardan teşekkürler kingofloss__

Geri