Þeytantüyü

sltrkc, 20 güne kadar kesin oradayım ama tam tarih belli değil :( yani sen buradayken ben gitmiş olabilirim, ama yine de baraka programları aksamayacak her halükarda hafta sonu ankara'ya dönmüş olmam gerekiyor. sanırım oğlumu da getireceğim :) görüşmek üzere...
BitterWine sana gelince, insanlar istanbul'dan, Erzurum'dan, Eskişehir'den, hatta Rusya'dan dinlemeye geliyor, sen ankara'dasın ve hala yoksun, neden :) Gerçekten tebrik ediyorum seni :)

ayyyy cok pis sitem yemissin ceyceyim :) yazik ama ona da volkancim yilbasinda bile ders calismis, yani anliyacagin barakayi bu aralar ruyasinda gorur ancak :) ben bir aciklayayim dedim o birsey demeden :) bana da noluyosa :)

ya bak simdi oldu mu teget mi gececegiz birbirimizi :)) sen bayramdan sonra gel bari :) ama baraka programinin aksamayacak olmasi sevindirici :)

:( :( özel mesajda açıkladım volkan bişileri burdan da yazmak istemiyorum..
rusyadan erzurumdan gelen arkadaşlara selam olsun ne diim....
yargısız infaz bu hayatta yapılacak en kötü muamelelerden biridir ama :(

sltrkc saol cnm yanımda olduğunu beni anladığını bilmek çok önemli biliosun di mi..

ceyceycim, kanaryam, kuşum, bülbülüm, ne kızıyosun canım? :) Şurda iki satır güleryüzle sitem ettik, ciddiye almadın umarım diycem ama almışsın. Canım ben senin ne durumda olduğunu biliyorum, espri yaptım sadece, öpüyorum...

Volkan tamam abijim anladım ben seni :) kanarya deme ama fenerle bağdaşıo ayıp oluo sora cimbomuma takımıma :)

hassaslaşıorum ben böyle dönem dönem kaldıramadım o an sitem fln :)

sltrkc ya hala kontör alamadım :) :) anla halimi :)

öptüm herkesi mujukz

rica ederim canim ya sen kontor falan takma kafana.

bu arada umarim bu forum bitterwine, seytantuyu ve benim ucgenim olarak yasamaya devam etmez... sanirim obur tarafin propagandasi cok fazla yapiliyor yada insanlar alistiklari yerden kopamiyorlar. ama sunu unutmamak gerekir ki, yeniliklerdir insanoglunun ilerlemesine yardımcı olan.

her iki tarafa da yazmayi vadeden arkadaslara sesleniyorum : alooooo nerdesiniz? :roll: :roll: :roll:

yeni gelen bütün arkadaşlara öncelikle selam.valla üçgen oluşmuş burada.çok kötü hissettim kendimi.bu arada iyiiiiii yıllar diliyorum herkese.
ya ne yazarsam iki tarafada yazıyorum.ben en azından böyle yapıyorum buraya yazıp oraya yazmamak oraya yazıp buraya yazmamak olmaz.bu cuma saat 18:30 da barakadsa buluşma varmış arkadaşlar.haberiniz vardır galiba ceyceycim artık o gün gel yarım saatte olsa gel bak loveloserda biranı elinde dolaştırıyor.gelsede versem diye.umarım o gün kaynatırız.sltkrc cim sende burada olsaydın.biz seninle tanıştık ama hep birlikte olmak başka bir tat olurdu.herkesi çok kocaman öpüyorum.kesik kesik yazdığım için hocalarıma rahmet dilemek istiyorum ama bir türlü bişey olmuyor.ya bunlar hiç öğrenci olmadımı.dart oynamadılarmı.şeytan tüyü dinlemediklerinden adım gibi eminim.çünkü onların gençliğinde osmanlı devleti yükseliş dönemindeydi :p hepsini topşayım getirsem bir gün belki biraz düzelirler.yada grup üyelerine ve dinleenlere kalıp dikiş drapaj veya çeviri verirler.yada anket yaptırırlar.yok yok almayayım.öptüm herkesi kocaman herkes kendine ii baksın cumaya görüşmek üzere.

valla bu bulusmanin reklami da iyi yapildi yani herhalde haberi olmayan yoktur. umarim cok kalabalik ve eglenceli olur. gonul isterdi tabii orada olmak lustmord cum :metalhead :metalhead ama iste ne diyelim hayat sartlari buralara getirdi bizi. lustmordcum ben de senin yeni yilini en icten dileklerimle kutluyorum ve ne diyim kolay gele sinavlar icin de

:LOL: :LOL: volkancim barakadaki aktiviteye takildin unuttun sanirim istanbul konserini bak israrla haber bekliyorum. aaaaaa yoksa sen bu is icin mi geliyosun istanbula :p :p hadi bakalim rast gele ;) ;)

ceyceyim nasil geciyor bakiim sinavlar? kolay gelsin canimcim...

herkesi kocaman optum. :elsalla :elsalla

sltrkc, yok güselim ist. olayı başka burda söölüyemem sonra konuşuruz. Barış konserini de unutmuş değilim, ama geç kalmış olabilirim :( haber vericem

cuma günü hakkında sanırım ben açıklama yapamayacağım.buna hakkım yok allahım ben neden asosyalim:p kalabalıktı o kadarını söylemeliyim.ama gözlerim özellikle 2 kişiyi çok aradı.ceycey ve sltkrc uhuuuu.siz olsaydınız muhabbet kurabilirdim sanırım.oradaki bir çok kişinin nickini ben daha önce duymamıştım.o yüzden öyle kaldım.herneyse herkesi çok kocaman öpüyorum.sınavlarım iğreç anlatılmaz yaşanır.ama kimse yaşamasın istemem.umarım ceyceyi ii gidiyordur.görüşürüz

Ya sadece tek birşeyi anlamıyorum... Uzun zamandır dinliyorum grubu.Lakin bu grup gözlemlediğim kadarıyla artık Amatöe bir tarafı kalmamış...

Her dinleyişimdede bu gruba bu sıfatı yakıştıramıyorum...

Artık daha ciddi şeyler gelmeli, bence bir çok profesyonel diye adlandırılan gruptan daha iyiler.....

Başarılar, sevgiler.

Geri