Rind

Arkadaşlar orda olmayı çok isterdim ama işlerden olma fırsatı bulamadım.. Ama bu gidişler daha çok 222 yi sallarsınız herhalde.. Başarılarınızın devamını dilerim...

ben son4-5 parçaya yetiştiğimkadarıyla canlı performansını pek beenmedim depremin nacizane ama sewerek dinlediğim ii bi gruptur kendileri saygılar efenim

yaklaşık 800 giriş vardı ve depremin performansı çok güzeldi bende eskişehirde yaklaşık 200 fun daha elde etti die düşünorm hadi bakalım deprem çok daah iyisini bekliyorum beraber aynı sahne aynı kitleye çalmak da mükemmel birşeymiş umarım birdaha aynı anı yaşarız sevgiler saygılar....

Yıllardır sabırla, iyi ve kaliteli müzik yapmak için ugraşan ve bu çerçeve içinde saglam bir vokalist bulmak için 3 senesini heba eden bu grubun üyelerini artık tebrik etmek istiyorum ve ne kadar tebrik etsemde azdır...
Bu bizim grubumuz ve ne olursa olsun hep öyle olacak, yolumuza baş koyana her türlü fedakarlıgı ve her türlü samimiyeti gösterecegimizden emin olabilirsiniz....
Kısmetsizlik ve hiç sevmesemde cenabetlik sözü bizim için ne kadar söylense azdır..

Yeniden tekrar DePReM vokal aramakta..
Bizlere kolay gelsin...

saygılar...

o besteler harcan(a)maz ya da harcanmamalı!..;)
yolunuz açık olsun...ilerlediğiniz yolda hiçbir sorunla karşılaşmamanızı diliyorum...
her işin içinde bir hayır vardır lafına garip bir inancım vardır;kötüye yormayalım...
ayrıca vokal olacak arkadaşlar yer yarıldı da içine girmediler ya!çıkarlar bir yerlerden...:D :D
kolay gelsin...
sevgiler&saygılar...

Deprem GİTAR VOKALİNİ arıyor...

Deprem Grubu Gitar Vokalini aramaktadır.

Bundan 2 buçuk sene önce kurulan gruba hala gitar vokal aranmaktadır..Şimdiye kadar bir kaç vokalle çalışan grup 1 sene boyuncada kayıtlarda ve konserlerde DEM in ve soulitary ninde vokali olan Göktug şahin ile çalışmıştır artı bir kaç kayıtta TNK nin vokali canerde yardımlarda bulunmuştur...Kendilerine teşşekkürlerimizi sunuyoruz...

En son EXE den tanıdıgımız Deniz ile çalışan grup, kendisiyle kişisel ve grupsal projelerin çakışması yüzünden yollarını ayırmak zorunda kalmıştır..Kendisine yardımları için de teşekkür ederiz ve şimdi tekrar tecrübeli bir gitar vokal aramaktayız...

Yaşı 19-25 arası olan, tenor ile bariton arası dogal ve duygulu bir sese ihtiyacımız vardır..Konser tecrübesi olan ve vokalligin gerektirdigi sorumlulugu üzerinde barındıran bir kişiye...En önemliside Gitar çalıyor olması çünkü müzigin gerektirdigi dolulugu yakalamak için buna ihtiyacımız var...
ARtı bar programıda düşünmekle beraber birçok barla görüşmemizde vardır bunların içinde şehir dışı barlarda vardır...
İlgilenenlere duyrulur ve özel mesaj yoluyla bizimle irtibata geçerlerse seviniriz...

Geri