Rind

architect demiş ki:
hepinize başarılar..
inşallah hemşerilerim seni begenir...
sahi depo yakında eskişehir ANDACROCK acılıyor..
acılış konserinde
iyi müzik yapan ama birtürlü kendini tanıtamıyan gruplarla yapacagız..
yani deprem grubu gibi...
yolun acık olsun..

Ertugrul reşit amca açıklamış sanırsam iyi okursan..
Birinden "depo" digerinde "deprem grubu" yazarak olayı belirtmiş..
osuruktan nem kapmaya çalışmasınız iyi olur...
TAbiyki deprem diyecek ve beni begenir diyecek ;) kaç kere gittin ki yeni andaça, beni daha iyi tanıyor ki daha iyi tanıdıgı kesin o yüzden bana seslenmesi gayet normal...
Senin arkadaşın da buraya yazarken "Ertugrul başarılar dostum konser iyi geçer umarum yazacaktır ki yazanda olmuştur.."

Gruplarda bazen bazı insanlar öne çıkabilir ve ya çagırışım yaptırabilir; TNK diyince akla caner gelmesi gibi, DeM diyince göktugun gelmesi gibi, çilekeş diyince Ali gelmesi gibi, metallica james hetfield gelmesi gibi, foo fighters diyince Dave Grohl gelmesi gibi, nirvana diyince kurt cobian gelmesi gibi vs vs vs daha çok sayarım böyle... Önemli olan megolaman olmamak ve ben sırf grubum için kendime depo denmesine izin veriyorum çok mal bir lakab olmasına ragmen çoluk çocuk bile depo diyor akıllarında deprem diye kalmasın diye... insan ismi kimligi gibi dalga geçirmeyecegim bir konuda depo ya izin veriyorsam grup içindir... beni megolman yapmaya gerek yok her şey grubum için ve buraya bazı şeylerde kopyalayacam ilerki vakitler....

Grubun adı DePReM dir ve öyle olması için bir çok sebebim var..
Offlayıp puflamak yersiz konu kapanmıştır..
Saygılar...

Bu arada teşekkürler Reşit amca ;)

Bence;
grup isminin grup içinde çalan bir insanla aynı isme sahip olması grubun şu an degil ama ileriki aşamalarında mutlaka farklı şekillerde algılanması ve bir şekilde o isme sahip kişiye farklı bakılması durumunu yaratacaktır.. Ama boyle bir durum oluşamayacak diyen insan eger grupla aynı isme sahip olan insansa ve grubun diğer insanları bu isme karşıysa, grupla aynı isme sahip olan insanın grubun diger insanlarına karşı olmamasını gereklidir...

:)= Beyan eder gerekenin yapılmasını arz ederim diyosun Canercim :)=
Hukuki yazışma gibi olmuş :)=
Yav keyfinize bakın amaaaan 3 günlük dünya.Piyasada grup bu kadar çokken size bize onlara sıra gelmez zaten :p=

Güzel müzik yapan eninde sonunda birşekilde ismi afedersiniz osuruk da olsa gelir bi yere...

...Sevgiler&Saygılar...

ekulak demiş ki:
architect demiş ki:
inşallah hemşerilerim seni begenir....

la önce doğru oku...

ben sana Ertugrul diye hitap etmişim konuşmamda ertoda dememişim "la" kelimesini kullanmazsan sevinirim ;)
Bir ikincisi bir vokal bulduk ohhh dedik şimdide isim probelemimi yapıyorsunuz.. Rahat mı batıyor...
Şimdi beni bıraksanız buraya neler yazarım ama neyse özelden konuşalım ;)

DePReM ileriki günlerde yeni konserlerle karşınızda olacaktır ;)

bence DePReM olarak grup ismi gayet iyi.. yani gitaristle grubun isminin aynı olmasının tartışması saçma geldi bana...ki deprem kendisini öne çıkarmak isteyen bi insan deil..zaten genelde vokaller grupta öne çıkar..deprem de vokal deil :)

Storm_Warrior demiş ki:
bence DePReM olarak grup ismi gayet iyi.. yani gitaristle grubun isminin aynı olmasının tartışması saçma geldi bana...ki deprem kendisini öne çıkarmak isteyen bi insan deil..zaten genelde vokaller grupta öne çıkar..deprem de vokal deil :)

pasam konuyu tam anlamamıssın sen..:D
şimdi yarın bi gun ün, şöhret para hatunlar işin içine girince tv ler gazeteler dergiler basınca boy boy resimleri karısıklık cıkar diolar... bence... saka bi yana:

grubun ismi degismesin biz alıstık deprem ismine... ancak dedikleri gibi ilerde sorun olabilir bence. depo kendini one cıkarmak istemesede dış etkenler onu zaten öne cıkarıcaktır bu isimden dolayı...

kts demiş ki:
Storm_Warrior demiş ki:

pasam konuyu tam anlamamıssın sen..:D
şimdi yarın bi gun ün, şöhret para hatunlar işin içine girince tv ler gazeteler dergiler basınca boy boy resimleri karısıklık cıkar diolar... bence... saka bi yana:

grubun ismi degismesin biz alıstık deprem ismine... ancak dedikleri gibi ilerde sorun olabilir bence. depo kendini one cıkarmak istemesede dış etkenler onu zaten öne cıkarıcaktır bu isimden dolayı...

paşam konuyu biliyorum depremle msn de konuşuyorum şu anda :D
dış etkenlere gelince...öne çıkarsa kaç yazar adam istemedikten sonra...

ya vallahi işlerimden buralara giremedim.andac rock a internet baglanıcak o zaman sizleri daha yakından takıp ederim..
şu anki vokalınız hariç hepinizi cok iyi tanıyorum arkadaşım,kardeşim,hatta evladım gibi sevdigimi biliyorsunuz..
eskişehir DEPREM konserini okuyunca hele birde memleketimde olunca..
başarıları tum gruplar için... seni deprem grubu için ....depo yuda deprem için yazdıgımı önce bilin isterim......
şu an turkiyedeki hangi tür müzik olursa olsun DEPREM kadar anlamlı ve carpıcı grup varmı....yokkk
birde sizin yaptıgınız türdeki müzige çuuk oturuyor...
ben deprem degince göktug,arda,can,artugrul,deprem önce geliyor..
andac,ben,ödül ahmet,yigit,caner,zeynep,alpay,zehra,cagatay,vss arkasından sıralanıyor..
ankarada verdiginiz kısıtlı konserlere ragmen kitleniz bir cok gruptan fazla.
yaptıgınız müzik cok saglam.
kelepcegi duyan aaaa deprem in sarkısı diyo sarkıyı depremmi söylüyor..hayır kayıtta göktug.ve geriden caner.konserlerde kim söylüyordu sen...peki deprem nerede...grubun bir elemanı olarak gitar calıyor.. bizim yukarıda saymaya calıştıgım kişilerin dişinda DEPREM herkez tarafından grup olarak biliniyor ve bencede öyle kalmalı..
cünkü sizde marka olmaya başlasınız..
hepinizi cok seviyorum...
başarılarınızın devamını dilerim...

Konser tarihinde bir degişiklik oldu bildirmek isteriz...

DEPREM yeni kadrosu ve besteleriyle 30 Nisan Pazar gecesi saat 23.00 sularında Eskişehir 222'de (Eski Doors) sahnede olacak!!!

küçücüktüm miniciktim(sadece 1 yıl önce) o zmnlar göktuğ,depren,ertuğrul ve arda'dan oluşuyodu grup...sonra ben büyüdüm ve hatta onlarda..ve hatta bazı değişiklikler bile yapıldı..bu kadar iyi yorumun üstüne ne yazsam boş zaten iltifata da ihtiyacınız yok biliorum ama şu anda piyasada olan ve hatta albümü olan pek çok gruptan daha iyi olduğunuzu ve sizi sevenlerin olduğunu,bu sevenlerin de sizi özellikle grup içinde böylesine iyi anlaştığınız için sevdiğini bilin,depremi "deprem" olarak sevdiğini bilin..(anladınız siz=)) yeni kadronuzla da dinlemek dileğiyle efendim=))

10:25.00 da tren kalkacak,10:24.59 da istasyona varıldı.Bayaa hareketli bir konser olacak her halde galiba sanırsam... :p

Başarılar konserde...

Geri