Rind

maresalx demiş ki:
the_executioner demiş ki:
abi yawaş ya, motorunuz soğusun biraz, durun nedir olay ya? tamam sakin... can sen şişme bebeği ver depo'ya, depo sen de al getir yattara'yı trabzonlardan, at can'ın kucaana olsun bitsin :p (depo bu arada fransa'daki amcam plak şirketini sana dewretmeyi düşünüyo, onu alırsan yanında bi de marc dorcel video şirketinin %51 hissesi var, bilmiorm artık, mankenlerle oynayabilecein bi film imkanı war elinde :twisted: )
zuhaaaaaa
depo anca şişme mankenlerle bi filmde oynar :LOL:
şişme deprem seni :twisted:

can yedigin lafların haddi hesabı yok göbek bile yaptın yani bu laflarla seni dışarı alsak az birz :)

ohhh beaa...konser haberi...bayadır girmiyordum ama girdiğime değdi şimdi...gelecez hep barabar eglenecez.... haydi eller havaya deprem garage'a ... başarılar...

DEP_REM demiş ki:
maresalx demiş ki:
the_executioner demiş ki:
abi yawaş ya, motorunuz soğusun biraz, durun nedir olay ya? tamam sakin... can sen şişme bebeği ver depo'ya, depo sen de al getir yattara'yı trabzonlardan, at can'ın kucaana olsun bitsin :p (depo bu arada fransa'daki amcam plak şirketini sana dewretmeyi düşünüyo, onu alırsan yanında bi de marc dorcel video şirketinin %51 hissesi var, bilmiorm artık, mankenlerle oynayabilecein bi film imkanı war elinde :twisted: )
zuhaaaaaa
depo anca şişme mankenlerle bi filmde oynar :LOL:
şişme deprem seni :twisted:

can yedigin lafların haddi hesabı yok göbek bile yaptın yani bu laflarla seni dışarı alsak az birz :)

zuhahaha... davul olun emi :) gerçi Can bi miktar olmuş ama... :):)

konser haberini gördüm, gelip izlemek farz oldu, 26 martta görüşmek üzere... Başarılar...

Menekşe ve begüme teşkür ederiz Can seni Allah'a havale ediyorum :)...

DePReM 26 mart pazar günü 21:30 sularında garajda sahne alacaktır...
Teşekkür ederiz...

Arkaplan benim ürünüm olup eheh böylece insanları aha gitara bak diye afişe bakmaya özendirecez :D
nasıl fikir huehueh

Bu arada vokal bulaydık bırakın izmiri, bütün illerde konsere gitcezde vokal bulamadım ühühühüüh

Deprem eliyle çizdi arka planı :)= Resim konusundaki kabiliyteini bilmezsiniz siz onun.Hayalindeki gitarı evinde duvarların heryerine de çizmiştir bu afişe olduğu gibi :)=

Bekliyoruz Pazar herkesi...Güzel geliyoz güzel :)=

Yarın Ankara'da büyük bi DEPREM olacağı (saat 9 sularında) haberini aldık ve güvenli yerin Garage Rock Bar olduğu açıklanmıştır...

abı bu gun kosnerde cok kraldınız yıktınız ortalıgı bır deprem edasıyla sallandık.. koparttın bızı abı dajha cok sahnede gormek ıstıyoruz

(oldumu deprem abı yaz dedın yazdım )

saka bı yanada bu gun cok guzeldınız sahnede

Güzel bir DEPREM konseri daha böyle geçti :)
Gelen bütün arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz, "abi kesin ordayım" diyen ama gelmeyen arkadaşlarımızada ayrı ayrı teşekkür ederiz...
Artık bundan sonra foruma DePReM konseri istiyoruz diyen arkadaşların yazıları kaile alınmayacaktır ;)
Bilgilerinize arz ederiz saygılar....

olm deprem 10 kişi anca var ya da yoktuk
bide baştan başayı sonda calmamak icin direndin fıtık ettin beni allah belanı versin :D
gelmeyin bu adamın konserine bi daha zaten bilmiyo gitar calmayı
zuahaaaaaaaaaa

maresalx demiş ki:
olm deprem 10 kişi anca var ya da yoktuk
bide baştan başayı sonda calmamak icin direndin fıtık ettin beni allah belanı versin :D
gelmeyin bu adamın konserine bi daha zaten bilmiyo gitar calmayı
zuahaaaaaaaaaa

kıhkıhkıhkıghkıhkıh..ulan can hiç güleceğim yoktu.:
:D:D:D:D
ben diyom zaten bu depo karambol diye:D:D

Geri