Rind

tebrikler beyler,guzeldi ;) goktug ozlemistim sesini cok iyi geldi konser. hepsi guzeldi de bastan basa ve all my life'i ayrica saglam soyledin. bi soulitary konseri olsun da daha da dinleyeyim bu sekilde :)
grupta guzeldi depremin tonlari saglamdi.eglendim yalniz son parcalara kalamadim. baska sefere artik.
hadi saglicakla..

Arkadaşlar bu konu çok muhimdir açıklama yapmak istiyorum...

DePRem grubunun gitaristi benimdir..

Bazı insanlar bizim isimlerimizi kullanıp insanlardan faydalanıyormuş ve bu durum rahatsızlık veriyor yakaladıgım an zıçtım agızlarına...

birincisi ağzıma sıçmadın uydurma
ikicisi bazı insanlar sana bi kafa korsa görürsün :p
imzanda Depremin Rodisi yazıyosdu senin onu duzelt once :LOL:

zıçmadım ama zıçcam en kısa zamanda artı o kafanı alır cebine sokarım üçünüsü ise uzakkkkk durrrrrrrrr ulan bu gruptannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

DEP_REM demiş ki:
zıçmadım ama zıçcam en kısa zamanda artı o kafanı alır cebine sokarım üçünüsü ise uzakkkkk durrrrrrrrr ulan bu gruptannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

hahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahhaahahhahahahahahahahahahahahahahahahah

yarıldım,gözümden yaş geldi :LOL: zuahuahuhzuahzuazha

hadi len

Çok değerli hanımefendiler Deprem grubunun vokali benim Depremde rodimiz

onemle duyrulur..

depo bu aralar kızılaya inersen haberim olsun..
ses ile ilgili araştırma yapıyormusun..
ertugrul sen nasılsın epeydir görüşemiyoruz.
sevgiyle kalın..

Bronx demiş ki:
Başarılar diliyorum Deprem'e [ Grup Adı Olan Deprem :D ]
Gurban olduğum göreyim seni hadi coştur
İmza:pis Metalci
Grup isminin değiştirilmesi yönünde yaptığınız ve yapacağınız her türlü (özellikle de Şekil B'deki en sevdiğimdir) eleştiri, baskı vs. tarafımdan büyük bir sevinç ile karşılanacaktır :) Umarız ki bir gün...

Teşekkürler, iyi günler

hepinize başarılar..
inşallah hemşerilerim seni begenir...
sahi depo yakında eskişehir ANDACROCK acılıyor..
acılış konserinde
iyi müzik yapan ama birtürlü kendini tanıtamıyan gruplarla yapacagız..
yani deprem grubu gibi...
yolun acık olsun..

:)
Reşit abi teşekkür ederiz...ama şöyle bi durum var kişi olan depremi beğenip bizi beğenmezlerse yine olmaz dimi?hani sen diye hitap etmişsinde o bakımdan...
OF OF bu grubun adı değişmeli...
gidiyoruz b.k yoluna...
neyse tekrarlamakta yarar var sanırsak bu grup 4 kişilik...lütfen buna göre yazarsak geriye kalan 3 kişide kendini adamdan sayacak...

Geri