Kılçık (rock) - Ankara

arkadaslar hepinize tesekkürler. bizi hacettepe ve boluda gelip izleyen herkese tesekkür ederiz... cumartesi günü çayyolu ataparkta saat 19:00 gibi konserimiz var herkesi bekleriz...

5 sarkinin vokalleri kaldi sadece hadi bakalim hayirlisi...
buarada az kaldi kisa bi süre sonra tekrar konserlere basliyoruz..
görüsmek üzere...

Selamlar kılçık bu çayyolu işini ertelemişler herhalde hersene kavga vs olması sebebiyle , eylülde yapacaklarmış bilgi vereyim dedim haberiniz vardır belkide...
Kolay gelsin...

tesekkürler haber verdigin için ama artik çayyolu senliklerinde çikmayi düsünmüyoruz çogu kisi çikmayacak misiniz falan diye soruyor merak eden olursa söyleyeyim dedim... gerçi büyük konusmayalim ama böyle düsünüyoruz...

albümü 4 gözle bekliyoruz:) geçmiş olsun öss'yide atlattınız :!: artık konserlerede bi hız verirsiniz heralde :?: yeni konser haberleri de bekliyoruz yani 8) :D

bide

ahmet seni çooooooooooooook seviyorum:) :oops:

selam tonic albüm kayitlari devam ediyor hala... konserlere gelince basçimiz bugün sehir disina gitti nezaman gelcek bilmiyoruz ama en az 1-1.5 ay dönmicek heralde..busirada konserde bir iki tane sürprizimiz olcak bekleyin :)
ayrica zeynep ben de seni çoooooooooook seviyorum :)

hacettepe rock şenliğinde dinledim başarılı bir grup,yolunuz açıkolsun,ahmet tele de güzelmiş,kazasız belasız kullanman dileklerimle...
kendinize iyi bakın

evet :!: bende hacettepe rock şenliğinde dinledim 8O çok beğendim bazı sorunlar çıktı sanırım az kaldığınız sahnede ama gayet iyiydi......

artık kısmetse daha iyilerinide görürüz :LOL: ;)

oo sefercan da gelmis aramiza :D
nese grubumuza uptowndaki programlar icin bas gitarist ariyoruz ilgilenen olursa 543 749 41 74 numarali telefondan bana ulasabilir ya da gruba mail atabilir (kilcikkilcik@yahoo.com)...

Geri