Barış Akarsu

dramir demiş ki:
rockrocker menejeri olarak sen cevap versene barışın bundan sonraki hedefleri nelerdir

:roll: :roll: :roll:
sanırım bu sorunun muhattabı Barış ın menejeri Neşe Açıker olmalı ben Barış Akarsu nun sadece iyi bir hayranıyım ve senin bunu bildiğini düşünüyorum ;) ;)

ki :!: :!: :!: bana kalırsa bu sorunun tek muhattabı sevgili Barış Akarsu olmalı diye düşünüyorum .. ;) ;)

dramir demiş ki:
bilmiyordum valla kusura bakma ama tepkinde bir garip bütün mesajlarına baktım haberler senden gelince sen sandım aman aman özür

Rockerrocker sadece bu sitede Barış Akarsu ile ilgili haber vermekten başka ne yapıyor arkadasım yani Barış bitti şimdi sevenleriylemi uğraşılmaya başlandı.Sabaha sabah çok eğlendim yani teşekkürler :)

Sevgili rockerrocker'ın da söylediği gibi Barış Akarsu'nun menejeri Neşe Açıker'dir ve eminim ki merak ettiklerini cevaplamaktan memnuniyet duyar kii madem o kadar iyi takip ediyorsan sevgili Neşe'nin de sitede üye olduğunu biliyorsundur o zaman....

dramir demiş ki:
bilmiyordum valla kusura bakma ama tepkinde bir garip bütün mesajlarına baktım haberler senden gelince sen sandım aman aman özür

dramer in basit bir sorusuna niçin bu kadar tepkili cevap verilmiş anlamadım...takip ettiğim kadarı ile barış ı karalayıcı bir yorumu olmamış daha önce ve bol bol onaylanmış tarafınızdan...o da yazılanlardan yola çıkarak bir tahmin yapmış..bu forumda yapılmak istenen barış severler kazanmak değil mi...bu yolla bunda pek de başarılı olunmaz gibi geliyor bana...

dramir ve nowar ben tepkili bir cevap vermedim :roll: nasıl bir yaklaşımda bulunduysanız o şekilde yanıt vermeye çalıştım ;) ve eğer bilmiyorsanız da bildiğim kadarıyla bildiklerimi paylaştım 8O benim yaptığım herhangi birşey yok yani ne sataşma :? ne agrasiflik :? sadece dramir in konuyu bildiğini düşünmüştüm :? ok bilmiyormuş bu konuyla ilgili söyliyecek başka bir sözüm yok yukarıda zaten açıkladım.

Ben özür falan istemiyorum ortada bir yanlış anlama varsa oda düzelmiş oldu kimsenin özür dilemesine gerek yok yani ;)

Barış Akarsu zaman bulamamasından dolayı katılmıyordur forumlara :roll: Şuaralar zaten konserleri var bide albüm çalışmalarına başladı sanırım vakit bulduğunda aramızda olacaktır ;)

eeeeeeeeeeeyettiniz be ayıp denen birşey var yani gezer gezer yakışıklı genç ve bekar..........
oooooooooh sefası olsun madem sevmiyorsun neden forumlara girmesini istiyorsun :evil:
HERKESİN BİR ÖZEL HAYATI VAR :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :kaydim

Neye inanmıyorsun???Evet şuanda albüm çalışmalarına başladığını biliyoruz ve konserleri var hatta artık her cuma bi mekanda sahne alacak bu kadar dolu yani..Haksız yere savunmaz kimse kimseyi..Onun için müzik ve sevenleri ön plandadır bi insanın kişiliğiyle bu kadar uğraşılmaz yazıktır ya bırakın iftira atmayı.. Kimsenin özeline de karışamazsın!!!

Ya işi iyice abattınız yani.Şimdi de özel hayatına mı saldırıya başladınız ya.Ama ne yaparsanız yapın ona engel olamayacaksınız çünkü o çok yetenekli biri.Er geç bunu anlayacaksınız..

arkadaşlar gerekli bilgiyi merviden aldım.kusura bakmayın eşeklik bendeymiş.lütfen üzerime dahafazla gelmeyin muhabbetide uzatmayın çok çabuk ağlarım ben.
tekrar özür dilerim :(

baRock biz barışsverler kaanmak istiyoruz. sevmiyorsan tamam ama birde sevmeyi denesene :roll: :LOL: üzülme hayatım ne üzülüyosun ne özürü isteyen istediğini söleyebilir kimsede karışamaz. bende barışın menajeri olmak istiorum çok kolay çünkü :LOL: barışla ilgili bi sorunuz varsa aliiim :LOL: :LOL: :LOL: 8) :LOL:

şaka bi yana barış bugun radyo vatandaydı 12 ile 13 arası çok hoş bi programdı. Her cumada DNA LIVE barda. istanbullular yaşadık gene :)
,barışı daha fazla görmek istiyoruz ama sanırım bu bizim istememizle pek olmuyor !!!

valla dinlemek isterim.dna live nerde bu arada.canlı performansını hiç dinlememiştim.galiba önyargılı davranıp günahını aldık adamın.detayları düşünmemiştim.
nese o konuya girmiim

cadi_ezgi demiş ki:
beRock senin gibi önyargılı birini barışı dinlemeye sevk ettiğim için çok mutluyum. emin ol dinledikten sonra fikrin değişecek. bence insanlara kırıcı değilde böyle yaklaşılmalı. barışı "sevme, sen sevmesende olur, o bizim."gibi değilde böyle olunmalı.. yanlışmıyım beRock yanlışsam söle :LOL: :LOL: Bu hafta sanırım bizde gidicez DNA ya görüşmek ümidiyle :LOL: :LOL: 8)
:) yanlışımı gösteren aslında mervidir.dün baya konuştuk onunla sağolsun yardımcı oldu.
sanada desteğin için teşekkürler.dna da olcam.ve merviyede sözüm var.onu yerine getirmek istiyorum.inşallah olur ;)
bu arada fan olunur anlarımda siz olayı aşmışsınız baya ya:)

beRock senin gibi önyargılı birini barışı dinlemeye sevk ettiğim için çok mutluyum. emin ol dinledikten sonra fikrin değişecek. bence insanlara kırıcı değilde böyle yaklaşılmalı. barışı "sevme, sen sevmesende olur, o bizim."gibi değilde böyle olunmalı.. yanlışmıyım beRock yanlışsam söle Bu hafta sanırım bizde gidicez DNA ya görüşmek ümidiyle.

baRock demiş ki:
cadi_ezgi demiş ki:
beRock senin gibi önyargılı birini barışı dinlemeye sevk ettiğim için çok mutluyum. emin ol dinledikten sonra fikrin değişecek. bence insanlara kırıcı değilde böyle yaklaşılmalı. barışı "sevme, sen sevmesende olur, o bizim."gibi değilde böyle olunmalı.. yanlışmıyım beRock yanlışsam söle :LOL: :LOL: Bu hafta sanırım bizde gidicez DNA ya görüşmek ümidiyle :LOL: :LOL: 8)
:) yanlışımı gösteren aslında mervidir.dün baya konuştuk onunla sağolsun yardımcı oldu.
sanada desteğin için teşekkürler.dna da olcam.ve merviyede sözüm var.onu yerine getirmek istiyorum.inşallah olur ;)
bu arada fan olunur anlarımda siz olayı aşmışsınız baya ya:)

neyi aşmışız ben onu anlamadım?
ha ben ha merve sonunca bi insanın ön yargısını kırmak büyük bişeydir.

Geri