Barış Akarsu

Barış Akarsu'yu pek takip etme fırsatım olamamıştı. Ama albümünü aldım ve severek dinledim. Güzel parçalar var. Hevesle işini yapıyor. Yapıcı eleştiriler olsa ne güzel olur. Bence kendisini geliştirerek piyasada yer bulacak. Madem biz seçiciyiz biz karar veriyoruz. Bazı şeylerin ayrımına varmamız gerekiyor. Gerçekten BARIŞ yüreğiyle yapıyor bu işi ben buna inanıyorum. Yaptığı müzik,sesi hoşuma gidiyor. Umarım o da istediklerine ulaşır.
Müzik piyasasında gerçekten bir ayrıma gitmeliyiz. Bunun için herkesi objektif olmaya davet ediyorum!

Keşke dediğin olsa ve insanlar şu at gözlüklerini gözlerinden çıkarsalar. Herşeyden önemlisi ne biliyormusunuz Barış kadar sıcak doğal ve içten bir sanatçıyı kolay kolay bulamazsınız

2006 Türkiye de Barış Akarsu Yılı Olacak...

-GUITARIST- demiş ki:
slm millet.uzun zaman oldu nete giremedim.rockerrocker barış ne yapıyo şu sıralar bilgin varmı.

dostum selam nasılsın askerlik nasıl gidiyor :LOL: Barış iyi gayet iyi hemde yavaş ama emin adımlarla ilerliyor mart ortası Nisan başı gibi bomba gibi bir 2. albüm geliyor. Ve gördüğün gibi bu güzel turkrock sayfalarındaki bu forumda savaşımıza Barışı anlatmaya devam ediyoruz bu arada Barış ta Turkrock üyesi oldu bir kaç mesajı var bir kaç sayfa geride bulabilirsin :LOL: dün akşam Future Dergisinin ödül törenindeydi 2005 yılının en sevilen erkek rock sarkıcısı seçildi ve www.altinnota.com dada Kral TV den hakları satın alınan "müzik ödülleri" oylaması devam ediyor Şubata kadar sürecek sanırım oradada erkek rock şarkıcı katagorisinde aday

Ama 2 albümle beraber buradaki pek çok olumsuz düşüncedeki insanın bakış açısı ve düşüncesi değişecek diye umuyorum.

2006 gerçekten Barış Akarsu yılı olacak.....

canacanka-t demiş ki:
oooh konserlere bakılırsa parayı kırmış arkadaş :D

ya yi,ne silecekler biliyorum ama :LOL: konser vermesinmi?yada açmı otursun.sen konser vermeyen rockçu gördünmü.....bu seni rahatsız ediyorsa kazancına katkın olmasın diye sevdiğin rockçunun konserine gitmezsin olur biter..yok yok sen en iyisi ssız bir adaya git..paradan uzak doğayla başbaşa :LOL:

YARDIM KONSERİ

nesss demiş ki:
BARIŞ'ın 2005 YILI ETKİNLİKLERİ - KRONOLOJİK SIRAYLA;

KONSERLER

05 OCAK Yenimelek Gösteri Merkezi, İSTANBUL
21 OCAK Roll- In Bar, İSTANBUL
22 OCAK Roll-In Bar, İSTANBUL
28 OCAK Roll- In Bar, İSTANBUL
04 ŞUBAT Roll- In Bar, İSTANBUL
11 ŞUBAT Roll- In Bar, İSTANBUL
18 ŞUBAT Roll- In Bar, İSTANBUL
19 ŞUBAT ?, MARMARİS
23 ŞUBAT Edirne Konseri
25 ŞUBAT Dungeon Bar, İZMİR
26 ŞUBAT Dungeon Bar, İZMİR
04 MART Vox, İSTANBUL
11 MART Vox, İSTANBUL
12 MART Gölge Bar, ANKARA
24 MART Sabancı KM, İZMİT
02 NİSAN Hayal Kahvesi, ESKİŞEHİR
03 NİSAN Sanatolia, ANKARA
04 NİSAN Konevi Kültür Merkezi, KONYA
05 NİSAN Ora Bar, ADANA
06 NİSAN Dagoo Bar, MERSİN
07 NİSAN Dorian Bar, GAZİANTEP
08 NİSAN Antik müzikhol, ANTAKYA
09 NİSAN Özel İdare Kültür Merkezi, KAYSERİ
11 NİSAN Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi, SİVAS
12 NİSAN Fırat Üniversitesi AKM, ELAZIÐ
13 NİSAN İnönü Üniversitesi KM, MALATYA
16 NİSAN Karşıyaka İskele Kültür Merkezi, İZMİR
22 NİSAN Old Tunnel Rock Bar, KIBRIS
29 NİSAN Studiolive, İSTANBUL
10 MAYIS Mersin Üniversitesi, MERSİN
13 MAYIS Girne Amerikan Üniversitesi, GiRNE
14 MAYIS Tunnel Bar, KIBRIS
16 MAYIS Lefke Üniversitesi, KIBRIS
24 MAYIS 9 Eylül Üniversitesi, İZMİR
25 MAYIS Milas Anfi Tiyatro, MiLAS
27 MAYIS Mersin Taş Üniversitesi , MERSiN
28 MAYIS Harput Koleji, ELAZIG
29 MAYIS Alaplı Festivali, ZONGULDAK
05 HAZiRAN Arı Koleji, ANKARA
10 HAZİRAN Muğla Üniversitesi, MUÐLA
11 HAZİRAN Halk Konseri, LÜLEBURGAZ
17 HAZİRAN Kocaeli Fuarı, İZMİT
18 HAZİRAN Çekezköy Meydanı
22 HAZİRAN Zonguldak Festivali, ZONGULDAK
25 HAZİRAN AKÇAKOCA Festivali
26 HAZİRAN Nebioğlu Festivali, BARTIN
30 HAZiRAN Güzelbahçe Festivali, KIBRIS
01 TEMMUZ İskele Festivali, KIBRIS
09 TEMMUZ Rıfat Ilgaz Festivali, CİDE
15 TEMMUZ Zeytinli Rock Festivali, AKÇAY
16 TEMMUZ MERSİN
20 TEMMUZ Dummy,ANKARA
22 TEMMUZ Meydanı,ANTAKYA
24TEMMUZ coctail disco, ARSUZ
27 TEMMUZ Sound disco,DATÇA
28 TEMMUZ Gümüldür açıkhava tiyatrosu, GÜMÜLDÜR
30 TEMMUZ Bedenaltı, AMASRA
31 TEMMUZ Alaplı Festivali, ZONGULDAK
05 AÐUSTOS Maçka Festivali, TRABZON
06 AÐUSTOS Ulus Festivali, BARTIN
12 AÐUSTOS Bayramoğlu Efes Pub, KOCAELİ
22 AÐUSTOS Fuar, KOCAELİ
28 AÐUSTOS Barışarock Festivali, İSTANBUL
01 EYLÜL Dünya Günü Konseri, Bodrum Kalesi, BODRUM
03 KASIM 2005 Salpanita Bar, İSTANBUL
17 KASIM 2005 Ezginin Günlüğü Yeni Melek Gösteri Merkezi, İSTANBUL
23 KASIM 2005 Farketmez Cafe- Bar, BARTIN
25 Kasım 2005 DNA Live BAR, İSTANBUL
02 ARALIK 2005 DNA Live BAR, İSTANBUL
03 ARALIK 2005 Küresel Isınmaya Karşı Eylem Kadıköy, İSTANBUL
09 ARALIK 2005 DNA Live BAR, İSTANBUL
16 ARALIK 2005 DNA Live BAR, İSTANBUL
24 ARALIK 2005 ESSEN Konseri, ALMANYA
31 ARALIK 2005 Adrian Bar EDİRNE

BARIŞI YARDIMSEVERLİÐİNDEN DOLAYI KUTLARIZ DA BARLARDA NE ZAMANDAN BERİ YARDIM KONSERİ YAPILIYOR

ya boşverinnnnn Barış durmadan 40 takla atsada yinede bazı kişilere yaranması mümkün değil. tabiki barlarda yardım konseri vermedi ama ne derece hakkını aldığıda bir parça olsun bu alemi bilenlerin bileceği gibidir. Yardım konseride vermiştir yada bir takım yardım organizasyonlarındada yer almıştır ama alması yada almaması önemli değil bunların söylenmesi zaten doğru değil 90 konser 1,5 yıl için güzel bir rakkam yolu açık olsun konserleri daim olsun mervii ye katılıyorum

Barış'ın bu yıl çıkacak olan albümünü sabırsızlıkla bekliyoruz :p
yardımseverliğinden dolayı da kutluyorum kendisini. yürüdüğü farklı çizgiden şaşmaz umarım. gerçek bi idol olabilecek nitelikte birisi bence
saygılar..

SEN YANILMIŞSIN

Yönetici Uyarısı: Mesaj silinmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak forum kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

alizez demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
oooh konserlere bakılırsa parayı kırmış arkadaş :D

ya yi,ne silecekler biliyorum ama :LOL: konser vermesinmi?yada açmı otursun.sen konser vermeyen rockçu gördünmü.....bu seni rahatsız ediyorsa kazancına katkın olmasın diye sevdiğin rockçunun konserine gitmezsin olur biter..yok yok sen en iyisi ssız bir adaya git..paradan uzak doğayla başbaşa :LOL:
ya ben zaten kötü bişe demedim gidin konserlerine eğlenin para verin bende veriyorum özellikle bi ara kurban için canımı bile veririm diyordum dağıdılar ama hernese konu farklı beni yanlış anlamayın ben çamur atmıyorum asla atmam da hatta bu adam ıslak ıslak coverını yaptığı zaman da beğenmiştim güzeldi... asla çamur atmıyorum atmam da bunu önce bi anlamanız gerek...

bu arada bir arkadaşın anlaması gereken nokta şu:barış akarsu kimseye yaranmak zorunda değil kendinide ona buna yaranim diye yıpratmadığına eminim bu söz sana değil alizez üstüne alınma :)

yolu açık olsun! yarışma vs gibi yerlerden gelen insanlar bi yerlere varamıyo maalesef para lazım! ama anadolu rock olarak belki bi şansı olacağını düşündüm ama albümden sonra bi daha sesi çıkımadı..! hep böle olur zaten..

littleches demiş ki:
yolu açık olsun! yarışma vs gibi yerlerden gelen insanlar bi yerlere varamıyo maalesef para lazım! ama anadolu rock olarak belki bi şansı olacağını düşündüm ama albümden sonra bi daha sesi çıkımadı..! hep böle olur zaten..

çıkmaz olurmu...adam sadece tv ye fazla çıkmamaya özen gösteriyor.diğer rockçular gibi.ayrıca sürekli konser veriyor.iki sayfa öncesine gidersen barışın 2005 yılında neler yaptığını liste olarak görebilirsin :LOL:

rockerrocker demiş ki:
-GUITARIST- demiş ki:
slm millet.uzun zaman oldu nete giremedim.rockerrocker barış ne yapıyo şu sıralar bilgin varmı.

dostum selam nasılsın askerlik nasıl gidiyor :LOL: Barış iyi gayet iyi hemde yavaş ama emin adımlarla ilerliyor mart ortası Nisan başı gibi bomba gibi bir 2. albüm geliyor. Ve gördüğün gibi bu güzel turkrock sayfalarındaki bu forumda savaşımıza Barışı anlatmaya devam ediyoruz bu arada Barış ta Turkrock üyesi oldu bir kaç mesajı var bir kaç sayfa geride bulabilirsin :LOL: dün akşam Future Dergisinin ödül törenindeydi 2005 yılının en sevilen erkek rock sarkıcısı seçildi ve www.altinnota.com dada Kral TV den hakları satın alınan "müzik ödülleri" oylaması devam ediyor Şubata kadar sürecek sanırım oradada erkek rock şarkıcı katagorisinde aday
sgl.askerlik iyi gidiyo.kosova halkiyla icice yasiyoruz burada.cok rahatim.neyse 2 nci album haberi iyi oldu.peki yine seyhan muziktenmi cikaricak.haberin varmi.serdar oztop calcakmi ki bu albumde.ok.kendine iyi bak.

Ama 2 albümle beraber buradaki pek çok olumsuz düşüncedeki insanın bakış açısı ve düşüncesi değişecek diye umuyorum.

2006 gerçekten Barış Akarsu yılı olacak.....

Arkadaşlar Barış'ın " Mavi Mavi " şarkısının klibi Bayramdan sonra müzik kanallarında dönmeye başlayacak. Hatırlatayım dedim. :D

Herkesin Kurban Bayramı Kutlu Olsun.İyi Tatiller. :elsallaa

bana göre barış yapmacık bir tip tabi bu benim görüşüm ilk önce gözlerininalt kısmına kalem çekmeyi bırakmalı sesini sıka sıka bi hal oldu gırtlağını mahvedecek bence çok zorlamısın

Geri