Barış Akarsu

Vay gelmeyeli neler olmuş böyle güzel gelişmeler eleştiriler rock müzik tartışmaları vs vs :LOL: :LOL:
Ama Barış ı Barış Manço ve Cem Karaca gecelerinde izlemek isterdim gerçektende neyse 2. albüm için çalışmalar yoğunmuş anladığım kadarıyla sanırım bu albüm ilkinden daha güzel olacak ilkide güzel ama bilmem içimden bir ses öyle diyor bana :LOL: :LOL: 6. hissime güvenirim ben
:LOL: :LOL:

ya çok sevdiğimi söyleyemem.Ama Gel gör beni aşk neyledi ve Kimdir o şarkılarııyla beni tam kalbimden vurmuş :)P) ve Zeytinli rock festivalinde insanların "popçular dışarı" die bağırmasına aldırmadan sevenleri için şarkısına devam ettiği için ayrıca saygımıda kazanmış birisi :D

barış akarsuya yapılan haksız eleştiriler var sanırım.her ne kadar popüler bir program sayesinde ünlü olmuşsada davayı asla satmamıştır.bu yüzden yeri her zaman ayrı olacak bende.asla bir popçu değildir.bunu kim söylüyosa gitsin müzik kültürünü geliştirsin biraz.artı şarkılara kattığı yorumu efendiliği içtenliği ilede örnek alınması gereken bir sanatçıdır.
cem karacanın varisi olma konusunda zannetmiorumki öyle bişey demiş olsun ki yakıştıramam ona.çünkü öyle bişiy söylerse reklam yapmış olurki reklama ihtiyacı olmayan biri.cem karacanın varisiyim diyen elemanlarıda görüyoruz piyasada onların seviyesine düşmesi üzer beni.
okan bayülgenin programına katılmaması bence süper bişi şarkı söylemek yerine ordaki saçmalığa ortak olacaktı (deniz seki,okan bayülgen geyiği.artı deniz sekinin orda ne işi vardı onuda çözemedim ya neyse) iikide çıkmamış.
barış akarsu değerlidir.sevdiren arkadaşlarada burdan tekrar teşekkür ediyorum.onlar kendini biliyor ;)

Az önce MAVİ şarkısının klibini izledim.şarkı çok çok başarılı bir BARLAS şarkısı ve çok iyi yorumlamış BARIŞ AKARSU... :p 2. albümünü beklemekteyim ..başarılar. :p eleştirenler,dudak bükenler .. zahmet edip dinlesin MAVİ şarkısını... ;)

baRock demiş ki:
barış akarsuya yapılan haksız eleştiriler var sanırım.her ne kadar popüler bir program sayesinde ünlü olmuşsada davayı asla satmamıştır.bu yüzden yeri her zaman ayrı olacak bende.asla bir popçu değildir.bunu kim söylüyosa gitsin müzik kültürünü geliştirsin biraz.artı şarkılara kattığı yorumu efendiliği içtenliği ilede örnek alınması gereken bir sanatçıdır.
cem karacanın varisi olma konusunda zannetmiorumki öyle bişey demiş olsun ki yakıştıramam ona.çünkü öyle bişiy söylerse reklam yapmış olurki reklama ihtiyacı olmayan biri.cem karacanın varisiyim diyen elemanlarıda görüyoruz piyasada onların seviyesine düşmesi üzer beni.
okan bayülgenin programına katılmaması bence süper bişi şarkı söylemek yerine ordaki saçmalığa ortak olacaktı (deniz seki,okan bayülgen geyiği.artı deniz sekinin orda ne işi vardı onuda çözemedim ya neyse) iikide çıkmamış.
barış akarsu değerlidir.sevdiren arkadaşlarada burdan tekrar teşekkür ediyorum.onlar kendini biliyor ;)

çok güzel cümleler baRock bir Barış sever olarak bu tespitlerin için teşekkür ederim baştan beri aslında tüm isteğimiz bu yani objektif bakış açısı ;) 2. albüm gerçekten hepimizin beklediğinin çok üzerinde bir içeriğe ve kaliteye sahip olacak çok güzel olacak ve Türk Rock müziği için gerçekten kaliteli bir albüm olacak ve bunun için sanırım Nisan 2006 yı beklemeiyiz

Barock ben de sana teşekkür ederim,çok güzel şeyler yazmışsın ;)

Cem Karaca'nın varisiyim demedi hiçbir zaman..Ben bi röportajından alıntıyla cevap veriyim buna :p

* Sürekli Cem Karaca ve Barış Manço'nun veliahti olarak gösteriliyorsunuz. Bu tanimlamayi nasil degerlendiriyorusunuz?

-Veliaht lafı hoşuma gitmiyor açikçasi. Özellikle Cem Karaca şarkılarını çok seviyorum. Düşünsenize bebekliğinizden beri evde her gün duydugunuz bir ses var... Babam Cem Karaca hayranıydı... Her iki sanatçının da müziğini seviyor ve verdikleri emek karşisinda saygiyla egiliyorum. Sadece bu kadar. Müzik tarzimizsa çok farkli, ben Barış Akarsu olarak var olmak istiyorum...

Diyor Barış :)

rocker ve mervi saolun.
nisanı beklemeye başlayalım bakalım üstad neler yapmış.bu arada dorian dan gel gör beniyi dinledim kaliteli olmuş baya.ama asla bi kıyaslama yapmam çünkü dorian ve barış akarsı rock yelpazesi altında ama ayrı kulvarlarda yarışıolar.tarzaları değişik yani.barışında gel gör benisi sağlam olmuş kendi tarzında kutlamak lazım ikisinide.hatta değişik coverlerde beklemiyor değilim.hayırlısı

Gwaihir demiş ki:
ya çok sevdiğimi söyleyemem.Ama Gel gör beni aşk neyledi ve Kimdir o şarkılarııyla beni tam kalbimden vurmuş :)P) ve Zeytinli rock festivalinde insanların "popçular dışarı" die bağırmasına aldırmadan sevenleri için şarkısına devam ettiği için ayrıca saygımıda kazanmış birisi :D

Tarafsız yorumun için teşekkürler...
Haklısın Gel Gör Beni ve Kimdir O şarkıları gerçekten çok özel şarkılar ve ben dahil birçok kişide seninle aynı fikirde...
Zeytinli rock festivalindeki davranışı bana göre kesinlikle alkışlanacak bir davranış tam bir profesyonel gibi hareket etti sevenleri için şarkısına devam etti zaten bağırmaları üstüne alınmaması gayet normaldi çünkü popçu değil :LOL: ben Barış'ın yerinde olsam birde ben tezahürat yapardım "popçular dışarı" diye ki kendini popçu olarak görenler varsa üzerine alınsınlar diye :twisted:

özgürv hiç güleceğim yoktu aynen sana katılıyorum :LOL:

kimse kimseyi %100 sevecek diye bir durum yok benim içinde Barış ın en güzel parçası gel gör beni ve Aldırma ama Kimdir o yuda beğenmiştim 2. albümü bende sabırsızlıkla bekliyorum acaba bu albümde Barış ın kendi bestesi sözü vs olacak mı? kimlerle çalışıyor 2. albüm için? prodüktörü kim?

ekilici demiş ki:

kimse kimseyi %100 sevecek diye bir durum yok benim içinde Barış ın en güzel parçası gel gör beni ve Aldırma ama Kimdir o yuda beğenmiştim 2. albümü bende sabırsızlıkla bekliyorum acaba bu albümde Barış ın kendi bestesi sözü vs olacak mı? kimlerle çalışıyor 2. albüm için? prodüktörü kim?

evet ekilici barışın bu albümde kendine ait bestesi olacak...sanırım albümü serdar aranje edecek..

ekilici demiş ki:

teşekkür ederim :D
Albümü sabırsızlıkla bekleyen çok insan var :LOL: :LOL: başta ben çünkü ilk albüm bebekti bu albümle artık minik adımlara başlıyacak ;)
Albümde Barışın sözü bestesi olacak zaten buda bir takım kişilere iyi cevap olacak çünkü şuan saldırmaya hazır birçok akbaba var :twisted:

sensiz nasılım bak bana
gelde bir çorba yap bana
madem öldürdün akbaba olmasın
diyosun yani :LOL: :LOL: Barış bu şarkıyı konserlerinde söylüyordu değil mi? gerçi ben 3 konserine gittim son Bursa da söylemedi ama İstanbulda dinledim diye hatırlıyorum :roll:

Evet konserlerinde söylüyor genelde :D
Barısın küçük bir açığını zayıf noktasını yakalamak için çevresinde dolaşan akbabalar öyle cokkı...
Hepsi eline bir büyüteç almış Barış'ı inceleyip söz söyleyebilecekleri eleştirebilecekleri birşeylerini arayıp duruyorlar yeni albümü sırf bu yüzden bekleyen bir sürü "akbaba" var...
O yuzden ikinci albüm hepsine cok güzel bir cevap olacağı kanısındayım.

Birden fazla söz ve bestesi olmasına rağmen albümde çok güvendiği o kadar güzel besteler varmış ki o sebeple şimdilik 1 beste ve sözünü albüme koyacağını söylüyor çünkü 11 parça var ama belki bakarsınız bir şekilde diğer bestelerinide koyması için ikna ederiz ve en azından 13 parça lık bir albüm olur yani iyişallah .... Albümde yine büyük olasılıkla sevgili Serdar Öztop ile çalışılacak albümün prodüktörü o olacak yani sabırsızlıkla bekliyoruz. Evet Akbabayı geçen sene konserlerinde söylüyordu ama sanırım BARIŞAROCK tan sonra bu parçayı repartuarından çıkardı (bilenler nedenini bilir )

Bilmezmiyiz sevgili rockerrocker bilmezmiyiz ah hasrett ah diyor ve susuyorum...
Bu albümdede serdar öztop olması çok güzel olur ilk albümdede beraber calıştıkları için artık birbirlerinin huyunu suyunu isteklerini biliyor olmaları aynı frekansı yakalamalarını kolaylaştıracaktır.

Birileri özlemiş beni.Hayırlı olsun ikinci albümü.Hayırlısı bakalım:)

Valla ben keyfime bakıyorum artık sizi dinliyorum sevgili forum sakinleri:) yazılarınızı okuyorum uzaktan uzaktan:)

Arkadaşlar merhaba, nekadar çok şey yazmışsınız böyle ben görmeyeli 8O herkes iyidir umarım. bizim çalışmalar yoğunlaştı biliyorsunuzdur albümün çıkmasına az bir zaman kaldı herşey çok güzel gidiyor tam zaman vermek isterim ama piyasa biliyorsunuz belli olmuyor ;) şimdilik Nisan görünüyor. ama yakın zamanda toplanıp görüşürüs haberler sitemizde yani www.baris-akarsu.com da. kendinize iyi BAG ın :LOL:

Geri