Barış Akarsu

sevilay_06 demiş ki:
alizez demiş ki:
yüksel aytuğ'un 30 nisan 2006 tarihli vatan gazetesindeki yazısı:

Akarsu durmaz çağlar
Cine 5'teki "Ceyhun Yılmaz Show"da bir benzetme yaparken verdiğim Barış Akarsu örneği, sanırım yanlış anlaşılmış. "Akademi Türkiye"nin birincisi 'ın hayranları beni mesaj yağmuruna tuttular. Ben " ortalarda görünmüyor" derken, sadece medyada yer almadığını söylemek istedim. Oysa onu çok yakından takip ediyorum. Aralarında Almanya turnesi de olmak üzere 150'ye yakın konser verdi. İstanbul Üniversitesi'nden Cem Karaca Özel Ödülü'nü aldı. Şimdi de ikinci albümünün hazırlıklarını yapıyor. Ama , televizyon programlarında, gazete sütunlarında yok. Neden? Çünkü "magazinel" bir kişilik değil. Aşk öyküleri, skandalları yok.

Başka sanatçılara laf yetiştirmiyor. Sırf gündem yaratmak için ona buna saldırmıyor. Sadece "işini" yapıyor. Bana soracak olursanız, bugüne kadar yapılan müzik yarışmalarının birincileri arasında "gerçek star ışığı taşıyan" Barış'tan başka kimse çıkmadı. Yani aslında "Akarsu" çağlıyor. Bilenler gidip, bir avuç suyla gönüllerini ferahlatıyor. Bilemeyen, göremeyenler ise neon ışıklarından gözü kamaşıp, önlerinde çağlayan Akarsu'yu göremeyenler...
sözün özü..AKARSU DURMAZ ÇAÐLAR :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Yakışmış eline gitar ,ibanez güzel durmuş:) Görsellik açısından hoş ,estetik olarak :) İbanez daha güzel çıkmış ama:)

;)

ehh bu da bişeydir senin için black_knight :LOL: beğenilerini dile getirmeye başlamışsın ;) 2. albümü bekle..dinledikten sonra eminim ki sen de BARIŞ AKARSU dinleyicilerinden biri olacaksın :LOL:
haa bu arada BARIŞ AKARSU'nun son mesajını okudunuz mu?

barisakarsu demiş ki:
selam dostlar nasıl gidiyo?arkadaşlar inanın bana bende dibine kadar sert yapmak istiyorum ve bir gün gelecek o olacak,sağlam sözler, sağlam alt yapılar, rock müziğine yakışacak şekilde.hepinizle aynı fikirim 8)

bekleyin ve görün,
8) kendine inan kendine güven ve asla pes etme 8)

Daishuman demiş ki:
sanırım cevap yaz yerine yeni başlığı seçtin...olur böyle hatalar....:)

_merviii_ demiş ki:
Güveniyoruz sana Barış..İkinci albüm bomba gibi olacak eminim..Az kaldıı..Her şey çok güzel olacak.. :)

Yanlışlıkla yeni başlık açmışsın,evet olur arada böyle hatalar ;)

pentagramurat demiş ki:
bekliyoruz :D sert müziğe ŞİDDETLE ihtiyacımız var!

sevilay_06 demiş ki:
BEKLİYORUZ :LOL:
sana inanıyoruz,güveniyoruz :LOL: asla pes etmiyoruz :LOL:

2. ALBÜMLE ÖNYARGILAR KIRILACAK :LOL:

Arkadaşlar merhaba,

Barış yeni başlık açmış, bende o yazıyı buraya taşıdım... :LOL: :LOL: :LOL:

Evet rock müzik adına Türk rock Müziği adına gerçekten çok iyi şeyler yapacağına inanıyorum Barış unu

Herkes albümle beraber somut olarak bunuyacaku görecek aslında duyacak :twisted:

:metalhead :taptim

quote="barisakarsu"]
ve bir gün gelecek o olacak,sağlam sözler, sağlam alt yapılar, rock müziğine yakışacak şekilde.

Barış seni severim, ama bu sözleri sana hiç yakıştıramadım. bir gün gelecek demek genelde o gün gelmeyecek demektir, çünkü o gün bu gündür ve sen bugünü geleceğe ertelersen hiçbirşey yapamazsın, malesef.

ama bu potansiyeli kendinde hissediyorsan, tüm enerjini dök, eminim "bu"gün yapabilirsin

sana inanıyoruz..

barisakarsu demiş ki:
selam dostlar nasıl gidiyo?arkadaşlar inanın bana bende dibine kadar sert yapmak istiyorum ve bir gün gelecek o olacak,sağlam sözler, sağlam alt yapılar, rock müziğine yakışacak şekilde.hepinizle aynı fikirim 8)

bekleyin ve görün,
8) kendine inan kendine güven ve asla pes etme 8)
buraya yapıştırmak gerekiyordu mesajını :)

Queen_of_Metal demiş ki:
iyi müzisyenliğin birinci şartı gibi sertlikden bahsetmeyin ne olur? bari siz yapmayın!

Kim bahsetmiş bilmiyorum ama olay sertlik ,y ada softluk meselesi değil tabi,kendine özgü bir esaslı sanat icra etmek,herkes bu yolda kendince ilerliyor ,tabi barışta kendi çapında bi şeyler yapıyor şüphesiz.

Ama tabi ,şimdi yerli fazla gurup pek dinlemem ben.Belli zaten dinlediklerim.Hep eskiler......

Daha çok yabancı ağırlıklı olduğu için ,Türk guruplarından y ada müzikle uraşan kişilerden daha fazlasını bekliyorum.Tabiki de bunu yapabilen kişi çok az.

Neyse sonuç olarak şu guruplar y ada sanatçılar varken : ben niye barışı dinliyim y ada onun hayranı oluyim:)

Sonata artica,Nightwish,OPETH,iron maiden,scorpionas,Megadeth,Steelheart,White lion,white snake,D??O,Motley Crue,rolling stones,QUEEN,DEEP PURPLE,PIKNK FLOYD,THEATRE OF TRAGEDY,THERION,MANOWAR,ACCEPT,ACDC,PANTERA,TESTAMENT,DOK
KEN ,Journey,,BLACK SABBATH,GUNS,SROSES,SKID ROW,VAN HALEN,Sammy Hagar ,BON JOVI,THE DARKNESS,BEATLES,HELLOWEEN,HAMMERFALL,BADLANDS,MEAT LOAF,DREAM THEATER,ANATHEMA,TESTAMENT,DEATH,

mark knophler,david gilmour,stev??e ray vaughan,richie blackmore,ywingie malmsteen,jimi hendrix,slash,garry moore,carlos santana.,eric clapton,b.b king,eric johnson .........

Ülkemizden sadece pentagram,pilli bebek,mavi sakal ve bulutsuzluk.ö :)

eskileri saymam gerek yok zaten:)

Barış içinden geçenleri,yapmak istediklerini yazmış..İstediği müziği yaptığı sürece mutlu olacaktır..Anlamsız diye yorum yapman bana garip geldi..

Tabiki de bunlar biranda olmuyor..Zamanla her şey daha da güzel olacak..Sen de bu kararlılık olduktan sonra yapamayacağın hiçbir şey yok BARIŞ AKARSU!!!Sana herzaman güveniyoruz.. ;)

evet mutlu olacağı haz duyacağı müziği yapmalı.sonuçta herkesin beğenmeside gerekmez..sağlam bir dinleyici kitlesi olsun yeter..yani insanlar dinlediklerinde ister beğensinler ister beğenmesinler.bu barış demeliler..barışında istediği bu zaten.bu yüzden takdir ediyor ve destekliyorum..

ya ben barışı ileride daha iyi bir albümle bekliyorum şarkılar harbiden yeni ve sağlam böyle birşey yapsın..bide grubu falan yokmu bu adamın kimler çalıyor konserlerde. :eek:

murat_72 demiş ki:
ya ben barışı ileride daha iyi bir albümle bekliyorum şarkılar harbiden yeni ve sağlam böyle birşey yapsın..bide grubu falan yokmu bu adamın kimler çalıyor konserlerde. :eek:

2. albümü çok sağlam geliyor buna emin olabilirsin konserlerde Barışa Bas da Demir Elektroda Umut Bateride Reşat eşlik ediyor ve hepsi gerçekten çok iyi müzisyenler özellikle Reşat Bateriyi konuşturuyor çok sağlam çalıyor.

Barışın canlı sahnesi çok iyi beyoğlu Passage Live deydi geçen cumartesi çok güzel geçti konser bir dahaki konseri kaçırmayın derim

Barış yarında Kadir Has Üniversitesinde saat 13:00 ile 14:00 arasında söyleşide olacak

hande_rocker_89 demiş ki:
Bence barış akarsu hande yenerle bi düet yapmalı. Sesleri çok iyi gider bence...

ama tarzları gitmez :twisted: :twisted: :twisted:

Black_knight demiş ki:
[
Neyse sonuç olarak şu guruplar y ada sanatçılar varken : ben niye barışı dinliyim y ada onun hayranı oluyim:)

Sonata artica,Nightwish,OPETH,iron maiden,scorpionas,Megadeth,Steelheart,White lion,white snake,D??O,Motley Crue,rolling stones,QUEEN,DEEP PURPLE,PIKNK FLOYD,THEATRE OF TRAGEDY,THERION,MANOWAR,ACCEPT,ACDC,PANTERA,TESTAMENT,DOK
KEN ,Journey,,BLACK SABBATH,GUNS,SROSES,SKID ROW,VAN HALEN,Sammy Hagar ,BON JOVI,THE DARKNESS,BEATLES,HELLOWEEN,HAMMERFALL,BADLANDS,MEAT LOAF,DREAM THEATER,ANATHEMA,TESTAMENT,DEATH,

mark knophler,david gilmour,stev??e ray vaughan,richie blackmore,ywingie malmsteen,jimi hendrix,slash,garry moore,carlos santana.,eric clapton,b.b king,eric johnson .........

Ülkemizden sadece pentagram,pilli bebek,mavi sakal ve bulutsuzluk.ö :)

eskileri saymam gerek yok zaten:)

aman Black_knight aman sakın hayran olma sen ya baksana yeteri kadar gruba sanatçıya hayransın zaten :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

saydığın pek çok grubu severek dinlerim ama bunlar Barışı sevmeme ve dinlememe engel değil :!:

Aksine Bu saydıkların Barış ında sürekli dinlediği ve çok sevdiği grup ve müzisyenler....

Geri