Barış Akarsu

CD 1
MFÖ / Sarı Laleler
Ajda Pekkan / Vitrin
Zeynep Casalini / Dokunma Bana
Kenan Doğulu / Unutarak Kurtuluyorum
Sezen Aksu / Tedbil-i Mekan
Ferhat Göçer / Yastayım
Hande Yener / İnsanlar Çok
Yalın / Küçücüğüm
Zeynep Dizdar / Zehir Gibi
Tarkan / Gülümse Kaderine
Gökhan Özen / Sana Yine Muhtacım
Funda Arar / Geçse de Yıllar
Levent Yüksel / Beni Unutma
Yeşim Salkım / Erguvan
Yüksek Sadakat / Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer
Nil Karaibrahimgil / Gitme Yoksa

CD 2
Ferhat Göçer / Dön Diyemedim
Hande Yener / Acele Etme
Kenan Doğulu / Güzeller İçinden
Burcu Güneş / Ay Şahit
Mirkelam / Aşk Garibi
Göksel / Arka Bahçemde
İlhan Şeşen / Sarılınca Sana
Müfide İnselel / Bunaldım
Sefarad / Ben Seni Severim
Nilgül / Pervane
Emre Altuğ / İbret i Alem
Bengü / Gel Gel
Gece Yolcuları / Unut Beni
Meyra / Efendim
Ümit Sayın / Kırılgan
Enbe Orkestrası / Sev Kardeşim

CD 3
Sezen Aksu / Şarkı Söylemek Lazım
Gökhan Özen / Dayanamam
Hande Yener / Acı Veriyor
Nükhet Duru / Yine Çıktım Yollara
Kutsi / Sana Ne
İlhan Şeşen / Neler Oluyor Bize
Mirkelam / Unutulmaz Tan Asla
Volkan Konak / Dido
Burcu Güneş / Uyan
Sefarad / Osman Ağa
Lara / Ada Sahilleri
Barış Akarsu / Gel Gör Beni

Haluk Levent / Çemberimde Gül Oya
Korhan / Yalancı Nisan
Baha / Yapayalnızdım

CD 4
Şebnem Ferah / Çakıltaşları
Teoman / Hiç Kimse Bilmez Seksendört Affet
Athena / Kime Ne
Redd / Falan Filan
Kargo / Yalnız Başına
Hayko Cepkin / Fırtınam
Nev / Mühürlü Kaderim
Aylin Aslim / Ben Kalender Meşrebim
Yüksek Sadakat / Aklımın İplerini Saldım
110 / Bitti mi?
Çilekeş / Y.o.k
Dorian / Gel Gör Beni
Badem / Kara Değil mi?
Dilemma / Yalan
Bulutsuzluk Özlemi / Bağdat Kafe

DMC Müzik

s_e_n_a demiş ki:
elot demiş ki:
cem karaca gibi olmak istemiyorum desede onun dinleyicilerini kazanmak içinde boş durmuyo kaşı gözü güzel diye şişirilmiş ticari bi herif..

cem karaca anısına düzenlenen "davet edildiği" etkinliklere icabet etmekten yaptığı başka birşey yoktur.. saçmalamayalım lütfen..

onu kasdettiğimi nerden çıkardın ben adamın genel duruşunu belirttim ıslak ıslak şarkısıyla parladığında cem karacanın ardından beni görmeleri onur verir dedi şimdi popüler oldu dizide oynamaya başladı da mı kendi stilini ortaya koymaya çalışıyo ki varsa stilide çok merak ediyorum bir çok kaliteli grup zat taviz vermeksizin kaybolurken böyle adamların nesi savunulur şaşıyorum...

elot demiş ki:
s_e_n_a demiş ki:
elot demiş ki:
cem karaca gibi olmak istemiyorum desede onun dinleyicilerini kazanmak içinde boş durmuyo kaşı gözü güzel diye şişirilmiş ticari bi herif..

cem karaca anısına düzenlenen "davet edildiği" etkinliklere icabet etmekten yaptığı başka birşey yoktur.. saçmalamayalım lütfen..

onu kasdettiğimi nerden çıkardın ben adamın genel duruşunu belirttim ıslak ıslak şarkısıyla parladığında cem karacanın ardından beni görmeleri onur verir dedi şimdi popüler oldu dizide oynamaya başladı da mı kendi stilini ortaya koymaya çalışıyo ki varsa stilide çok merak ediyorum bir çok kaliteli grup zat taviz vermeksizin kaybolurken böyle adamların nesi savunulur şaşıyorum...[/quot

ona kalırsa duman'da sezen aksu cover'iyle parladı ilk albümün'deki hiç bir klip yayınlanmazken bi sezen aksu cover'i yaptılar kral tv...vb kanallarda yayınlandı ;)

arkadaşlar böyle coverlar gündeme oturmak için gerekli..duman sonuçta kendi tarzını ortaya koydu..rock deyince aklına ilk gelen barış akarsu olan kaç kişi war ki ?

caqo demiş ki:
arkadaşlar böyle coverlar gündeme oturmak için gerekli..duman sonuçta kendi tarzını ortaya koydu..rock deyince aklına ilk gelen barış akarsu olan kaç kişi war ki ?
mesela sen diyebilir miyiz? evet diyebiliriz. ilk mesajını BARIŞ AKARSU başlığına yazdığına göre.. ;)
YARIN (16 ARALIK 2006)
TRT1 TV DE
SAAT:14.30 DA
GENÇLİK HER ZAMAN PROGRAMINDA BARIŞ AKARSU'YU İZLEYEBİLİRSİNİZ.

elot demiş ki:
s_e_n_a demiş ki:
elot demiş ki:

onu kasdettiğimi nerden çıkardın ben adamın genel duruşunu belirttim ıslak ıslak şarkısıyla parladığında cem karacanın ardından beni görmeleri onur verir dedi şimdi popüler oldu dizide oynamaya başladı da mı kendi stilini ortaya koymaya çalışıyo ki varsa stilide çok merak ediyorum bir çok kaliteli grup zat taviz vermeksizin kaybolurken böyle adamların nesi savunulur şaşıyorum...

ya arkadaşım, yanlış cümleler kurup, yanlış fikirlere kapılıp yanlış anlamalara neden oluyorsun sonra biz savunmaya geçmiş gibi görünüyoruz..

"cem karaca gibi olmak istemiyorum desede onun dinleyicilerini kazanmak içinde boş durmuyo" dersen ben başka ne anlayabilirim ki.. genel duruşundan bahsettiğin aklımın ucundan geçmez.. stilini, tarzını ya da duruşunu beğenmeyebilirsin, kaşı güzel diye şişirilmiş olduğunu düşünebilirsin, bişey diyemem, bişey de ispat etmeye çalışmam.. diğer mesajında da yanlış var ama neyse bu konuyu uzatmıcam.. sıkılıyorum artık aynı şeylerden.. niye hakkında fikir beyan edeceğiniz insanlarla ilgili bilgi sahibi olup öyle yazmıyorsunuz ki..

alizez demiş ki:

CD 1
MFÖ / Sarı Laleler
Ajda Pekkan / Vitrin
Zeynep Casalini / Dokunma Bana
Kenan Doğulu / Unutarak Kurtuluyorum
Sezen Aksu / Tedbil-i Mekan
Ferhat Göçer / Yastayım
Hande Yener / İnsanlar Çok
Yalın / Küçücüğüm
Zeynep Dizdar / Zehir Gibi
Tarkan / Gülümse Kaderine
Gökhan Özen / Sana Yine Muhtacım
Funda Arar / Geçse de Yıllar
Levent Yüksel / Beni Unutma
Yeşim Salkım / Erguvan
Yüksek Sadakat / Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer
Nil Karaibrahimgil / Gitme Yoksa

CD 2
Ferhat Göçer / Dön Diyemedim
Hande Yener / Acele Etme
Kenan Doğulu / Güzeller İçinden
Burcu Güneş / Ay Şahit
Mirkelam / Aşk Garibi
Göksel / Arka Bahçemde
İlhan Şeşen / Sarılınca Sana
Müfide İnselel / Bunaldım
Sefarad / Ben Seni Severim
Nilgül / Pervane
Emre Altuğ / İbret i Alem
Bengü / Gel Gel
Gece Yolcuları / Unut Beni
Meyra / Efendim
Ümit Sayın / Kırılgan
Enbe Orkestrası / Sev Kardeşim

CD 3
Sezen Aksu / Şarkı Söylemek Lazım
Gökhan Özen / Dayanamam
Hande Yener / Acı Veriyor
Nükhet Duru / Yine Çıktım Yollara
Kutsi / Sana Ne
İlhan Şeşen / Neler Oluyor Bize
Mirkelam / Unutulmaz Tan Asla
Volkan Konak / Dido
Burcu Güneş / Uyan
Sefarad / Osman Ağa
Lara / Ada Sahilleri
Barış Akarsu / Gel Gör Beni

Haluk Levent / Çemberimde Gül Oya
Korhan / Yalancı Nisan
Baha / Yapayalnızdım

CD 4
Şebnem Ferah / Çakıltaşları
Teoman / Hiç Kimse Bilmez Seksendört Affet
Athena / Kime Ne
Redd / Falan Filan
Kargo / Yalnız Başına
Hayko Cepkin / Fırtınam
Nev / Mühürlü Kaderim
Aylin Aslim / Ben Kalender Meşrebim
Yüksek Sadakat / Aklımın İplerini Saldım
110 / Bitti mi?
Çilekeş / Y.o.k
Dorian / Gel Gör Beni
Badem / Kara Değil mi?
Dilemma / Yalan
Bulutsuzluk Özlemi / Bağdat Kafe

DMC Müzik

çok gereksiz, tamamen müzik şirketlerinin ticari amaçla yaptığı bir çalışma.. saçma sapan isimler saçma sapan şarkılar.. 6-7 isim dışında bişey yok..

3. cd'de barış'la beraber haluk levent ve volkan konak da var, ben onları da çıkarmak isterdim aradan.. gece yolcuları 2. cd'de.. orda BULUTSUZLUK ÖZLEMİ dururken tutup yüksek sadakat'ten iki şarkı koymuşlar.. ee işte dmc'nin yapacağı iş bu kadar olur.. gerçi böyle bir işte fazla kullanılmalarını istemem..

s_e_n_a demiş ki:
3. cd'de barış'la beraber haluk levent ve volkan konak da var, ben onları da çıkarmak isterdim aradan.. gece yolcuları 2. cd'de.. orda BULUTSUZLUK ÖZLEMİ dururken tutup yüksek sadakat'ten iki şarkı koymuşlar.. ee işte dmc'nin yapacağı iş bu kadar olur.. gerçi böyle bir işte fazla kullanılmalarını istemem..

Kesinlikle haklısın Sena cım ben bunda kesinlikle bir art niyet sezinliyorum. Ticari amaç güderek Barış ın kitlesininde albümü alması için Barışı albüme koymuşlar hem rockçıların olduğu 4. albüme değil 3 e koymuşlar (ki aynı şeyi Haluk Levent e de yapmışlar :evil: )Ve sanki nispet yaparmış gibi Dorian nın Gel Gör Beni coverınıda albüme üstelik 4. cd ye almışlar asla gidip satın almayacağım bir proje... :evil: :evil: :evil:

hala albümü dinlemedim. ancak 4 toplama albümden oluşan oluşumun barış akarsu cd sindeki diğer isimlere bakınca barış akarsu nun hangi kesime dahil edildiğini anlayabiliyoruz. bir ihtimal 4. cd ye koyulmamasının nedeni dorian gel gör beni şarkısının da bulunması olabilir diye düşünüyorum. sonuç olarak bu bir müzik FİRMAsına ait bir toplama.bana göre 4. cd dahil kaliteli/kalitesiz(göreceli) her şarkının dinlenme potansiyeli göze alınarak yapılmış bir toplama. fazla kaile alınmaması gerekli.

Geri