Barış Akarsu

evet mesaj sayım beni okadar endişelendiriyorki bak 4sene oldu nerdeyse ama neden bu kadar az!!!
nasıl mesaj yazıcağım kuralları ihlal etmediğim sürece kimseyi ilgilendirmez...

Yer : İPEK YOLU FUAR ALANI/TRABZON

Tarih: 21 Nisan 2007 Cumartesi

Saat :18.00 BARIŞ AKARSU KONSER

Bilet:Eylül Sanat Merkezi
Maraş cad. oyak bank 3. kat

Bu adrestende biletleri temin edebilirsiniz...

İMZA GÜNÜ

Arkadaşlar imza günü saat 13:00 da Trapizza da yapılacaktır.Ayrıca kapıda cd satışıda olacaktır...

sürmeli, yeşil gözlü ve dişlek!bir erkekte en itici bulduğum özellikler bu adamda toplanmış yahu, sevmek istesem de sevemem,müzikal açıdan da orjinal bulmuyorum, daha başarılı işler diliyorum kendisine!

yasmeli demiş ki:
sürmeli, yeşil gözlü ve dişlek!bir erkekte en itici bulduğum özellikler bu adamda toplanmış yahu, sevmek istesem de sevemem,müzikal açıdan da orjinal bulmuyorum, daha başarılı işler diliyorum kendisine!

hehe çok fiziki takılmışsın arkadaş..yeşil gözlü olmadığını belirteyim..ama o sevmediğin özelliklerin kendisini çok çekici kıldığınıda ifade etmeden geçemiyeceğim..yani azınlıktasın :)))

26 nisan BARIŞ AKARSU- BALANS KONSER

BARıŞ AKARSU - Biyografi

Konser Tarihi : Nisan 26, 2007
Konser Saati : 21:00
Konser Fiyatı : 20 YTL.

Barış Akarsu @ Balans

Rock müziğinin genç soluğu Barış Akarsu, 26 Nisan Perşembe akşamı Balans sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Akademi Türkiye Yarışması birincisi Barış Akarsu; 2005 yılının Ocak ayında, Seyhan Müzik etiketiyle piyasaya çıkan “Islak Islak” isimli albümüyle müzik dünyasına giriş yaptı. Barış, yakın zamanda çıkardığı yeni albümünün çalışmalarını hızla sürdürüyor. Barış Akarsu rock müzik piyasasının gündemindeki önemli yerini korumakla kalmayıp sürekli ilerlemeye devam ediyor.. Aynı zamanda müzik dışında projelere de imza atan BARIŞ Star TV de yayınlanan YALANCI YARİM dizisinin başrolünde oyuncu kimliğiyle karşımıza çıkıyor. Albümü ve dizisiyle hayranlarını sevindiren Barış, şarkılarına, oyunculuğuna ve sevenlerine çok güveniyor. Şu ana kadar 300’e yakın konsere çıkan Barış Akarsu, gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılanıyor.

Kapı Açılışı: 21:00
Konser Saati: 22:30

http://www.balansmusichall.com/detay.asp?eid=433

yasmeli demiş ki:

= Barış Akarsu olmasa gerek sürme haricine tutan başka bişey yok yeşil göz ve dişlek olan başka sürme çeken arkadaşlarla karıştırdın sanırsam :LOL:

adamın tarzını sewdiğimi söleyemem yani çok toplama bi tarzı var bence.Ayrıca barışın en büyük fanı ANNEM. gerisini siz düşünün.(annem rock pek sewmez)

Geri