Barış Akarsu

fiziği ilgilendirmiyor açıkçası beni.

ses için kötü diemem ama daha çoook vokal çalışması lazım yorumun oturması için. taklide kayabilio

kötü anlamda söylemiorum. elbette ki özenmeden özgünü bulamazsın. zamanla olacaktır.

demirdemir tüm yorumlarını okudum ve şu hisse kapıldım: Sen burda eleştiri yapmasını bilen nadir insanlardansın ;) Benim Barış AKARSU'dan isteğim artık bu dizi işlerine falan son verip adam gibi işine bakmasıdır.. Dizinin ona kısa vadede getirileri olabilir ama uzun vadede çok götürüleri olacaktır, yaz demedim şarkısına çektiği klibi hatırlatmama bile gerek yok.. Umarım 3. albümle herkese en iyi cevabı kendisi verir :twisted:

gerçekten albümü çok çok güzeldi şahsen ben çok beğndim tavsiyede ediorum herkese abuk subuk parçalar dinleyeceğinize bu adamı dinleyin en azından kendini türkiyeye iyi tanıtmış biri alt ypısıda ii bence tekrar herkese tavsiye ediorum...

seef demiş ki:
gerçekten albümü çok çok güzeldi şahsen ben çok beğndim tavsiyede ediorum herkese abuk subuk parçalar dinleyeceğinize bu adamı dinleyin en azından kendini türkiyeye iyi tanıtmış biri alt ypısıda ii bence tekrar herkese tavsiye ediorum...

abuk sabuk derken sanamı sorcaz kimi dinleyeceğimizi :)

barıs akarsu

gercekten son donemde piyasaya cıkan super bır ınsan durusuyl sesıyle fılmıyle daha ne olsun her goze hıtap edıyor yanlıs elestırıdede kımse bulunmasın :evil: dınleyen ve seven herkesede cok tesekkur :)

tabıkı ezogelın bana sormayacan ama ya dedıgımı anlamıssındır barıs akarsuya laf atanlara sen ustune alınma ok arkadslar sıtesıne gırın yenı resımlerı ve hıc bılınmeyen parcaları eklendı dınlemenızde yarar var:)

seef demiş ki:

6 msjlı birinden fırça yemek...

bak kardeşim aslında üstüme alınmıyorum.çünkü saygısızlık yapmıyorum.sadece sevmiyorum.

dinlediğim insanlar kurban, duman, demir demirkan, serdar öztop, panik vs vs...

ve şimdi bunlar abuk subuk ve ben bırakıp barış akarsu dinlemeliyim öyle mi?

emir cümlesi kurmayınız en sinir olduğum şey yaa. :roll:

demirdemir demiş ki:
seef demiş ki:

bak kardeşim aslında üstüme alınmıyorum.çünkü saygısızlık yapmıyorum.sadece sevmiyorum.

senin dinlediklerine kimse abuk sabuk diyemez ama herhalde o abuk sabuk derken pop fln kastediyodur fakat bu sitede pop dinleyen biri olduğunu pek sanmıyorum

ama konu barış akarsu bende konuyu dağıtmiim en iisi benim tek diyeceğim şey bence dizi işlerine hiç bulaşmamalıydı ;)

arkadslar yanlıs anladınız okurken okuyun abuk subuk derken orn ebru destan falan dınlemeyın dıyom nerden cıktı dıyeceksınız bu sıtede uye olupta bu parcaları dınleyen var gercekten...bu arada schatzı senı srmıyo olabılır barıs herkesın dusuncesı farklı tabı

demirdemir demiş ki:
seef demiş ki:

alt yapısı iyi onun amaa..dinleyin süperr ..yalvarmıyorum emrediyorum akıol veriyorum.

boşver dostum ...bırak bu muhabbetleri gel biz daha güzel muhabbet bulalım:)

aulos demiş ki:
Kra demiş ki:
aulos demiş ki:
ya ne diyeyim hani hem ses hem de fizik kötü be...
hep beraber , 1 2 3 , hahahaha :D

cık cık cık ne ayıp he he! güzelim, fiziki görüntüsü seni açar beni açmaz ben fikrimi söyledim. sese ve yoruma gelince kendi özünü oturtamamış daha ok? biz konudan çok uzak olup sallayanlardan değiliz. hadi bakiim
senin gibi popülerlik çabasına girmediğim için uzak sanıyorsun, sürekli takip ediyorum ben konuya uzak değilim,biz burada "MÜZİK"tartışıyoruz , dış görünüş değil.Yorumu sadece ses i ile ilgili yapsaydın tek kelime etmezdim , ama fizik konu dışı , hadi bakiim ..

Geri