Barış Akarsu

Arkadaşlar bence konuyu fazla dağıtıyosunuz, ve bu başlıkta yeri olmayan gereksiz tartışmalara giriyorsunuz. Kendi adıma şunu söyleyebilim, eğer şans verilir ve çok çalışıp doğru adımlar atarsa gerçekten başarılı olabilecek bi kapasiteye sahiptir Barış Akarsu ama, şu ana kadar yolunu biraz yanlış çizip insanların tepkisini aldı. Gerçekten dizi işi yanlıştı, ben sitesinde de çok söyledim, dizi fikri ilk ortaya atıldığında hemen itiraz ettim ama nafile... İkinci albümü kendi hayranlarını bile bence biraz hayal kırıklığına uğrattı (şahsen ben daha iyisini bekliyordum). Bu arada hayranları derken, Barış'ı dizide görüp kaşına gözüne aşık olan yeni yetme kızlardan bahsetmiyorum, onları kaale bile almıyorum.. Şu ana kadar yeterince kendini kanıtlayamamış olabilir ama olacak arkadaşlar, bu iş olacak ;)

Yıllardır herkes olacak olacak diyor, ama ne zaman, nasıl olacak, olması için ne yapıyor ya da yapacak bunu kimse bilmiyor, bilen varsa da söylemiyor. Sesine inandık destekledik dinledik ama kendisinin rock müzik adına gereken özeni gösterdiğine inanmıyorum artık. Ben -ceklere
-caklara da inanmıyorum sadece gözümün gördüğüne kulağımın duyduğuna inanırım. Dizi sayesinde kazanılmış kitle bence de hiç önemsenecek bir kitle değildir. Daha öncede yazdım aşık kızlar topluğudur sadece o kitle. Ciddi şeklide rock müzik dinleyen kitlelere ihtiyaç vardır ama o kitle de kendi kendine oluşmaz. Oluşturmak için çalışmak lazım ama öyle bir asılma görememiyorum ben , bunu da üzülerek söylüyorum gerçekten. Güzelim sesini harcayıp gidecek bu şeklide dizi odaklı devam ederse.

aslında dogru soyledınız kızlar nerde yakısıklı gorse haydın oraya bende kızım ama bole alıskanlıklarım yok umarım dızı bıter ve muzıge devam eder yokda hızlı sekılde düsüse ugrayacak...

msj kutumda kirlilik istemiyorum.cevapsız kalacaktır.

barış akarsu hakkındaki görüşlerimi ilettiğime göre by görüşlerde bir değişiklik olana kadar size iyi tartışmalar arkadaşlar...

selamlar:)

113 sayfa... ağzıyla kuş tutsa Barış Akarsunun onlara yaranamıycağı,kiminin kişisel nedenlerden,kıskançlıklardan,kiminin başka bir nedenden veya hiçbir nedenden Barış Akarsuyu sevemeyenlerle,ondaki yeteneği güzel özellikleri taktıkları at gözlükleriyle görmeyi red etmekte direnenlerle,Barış Akarsuyu körü körüne seven,yanlışı varsa bile görmezlikten gelen görenlerinde çoçuğunu “şşt sus bakıyım bak ağzına kırmızı biber sürerim” edasıyla azarlayanlar arasında tamamiyle Barış Akarsuya objektif bir gözle bakarak yazan kişilerin sıkıştığı 113 sayfa.Herbirini okuyucak kadar çıldırmadım fakat yazılanlara şöyle bir göz gezdirtikten sonra benimde Barış Akarsu konusunda birşeyler sölemem gerek...
...Barış Akarsuyu eleştirenlerin çok acımasızca davrandıklarını ve çok tekdüze düşündüklerine inanıyorum.Onların en büyük dayanağı Barış Akarsunun bir yarışmadan çıkmış olması.Bu konu onların can simidi haline gelmiş.Sölicek hiç birşeyleri kalmasa bile yazılarını en kötü gelip buraya dayandırıyorlar.Barışın yarışmadan çıktıktan sonra yaptıklarını gözardı ediyorlar.Barış Akarsunun bir çok konser vermiş olması,iki tane albüm yapması umurlarında diil.Hayır yani Barış Akarsu Rock-Am-Ringe katılsa,Wacken Open Airde yer alsa,Ozzy bizzat kendi çıkıp Barış Akarsu benim veliahtımdır dese bunlar hala dicekki yok ama bu adam yarışmadan çıktı bır işe yaramaz....
...Bende o yarışmadan çıkmış olması sebebiyle ilk başlarda burun kıvırmıştım içimde bazı şüpheler vardı ama sonradan baktımki sesi çok iyi,duruşu sağlam,kaliteli müzik yapıyo,elinden geldiğince çok konser veriyo,konser performansı güzel,öle,böle,şöle kısacası birşeyler için,rock muzik için uğraşıyo,sistemin bir parçası olmamak için direniyo kendi adıma bu etiketi onun üstünden çıkarıp attım.Siz niye atamıyorsunuz bilemiyorum....
...Asıl önemli soruysa sevmiyosunuz tamam onu anladım,benimde sevmediğim kişiler var ama hiçbiri hakkında yorum yapmak gereği duymuyorum.Siz niye duyuyorsunuz? Sevmiyorsanız dinlemessiniz.Çok basit.Gördümki şaşırtıcı bir biçimde albümlerini dinlemeden Barış Akarsunun bir konserine dahi gelmeden yapılıyor yorumlar.Her düşüncenin bir temeli olması gerekir.Bilmeden,araştırmadan,konuya hakimmış gibi ahkam kesmek ne derece doğru olabilirki? Bence bu tür yazı yazanlar benimde kendilerininde sıkça eleştirdikleri bazı Barış Akarsu hayranlarından farksız hatta onlardan dahada “şekilci”
...Ayrıca Barış Akarsuyu Cem Karaca gibi,Erkin Koray gibi,Bulutsuzluk Özlemi gibi muziğe yıllarını vermiş kişilerle karşılaştırmak ve sonrada eleştirmek nedir anlamış diilim.En fazla iki senedir müzik yapan,daha yolun başında olan çaylak bir rockcının bu tür ustalarla karşılaştırılarak önüne taş koyma isteği neden? Nedir alıp verilemeyen? Biz bu ustaları sadece müzikleriyle diil yürekleriylede sevmedikmi? Bahsettiğiniz isimlerin hepside Barış Akarsu ve onun gibi genç rockcılara müzik gönüllülerine destek olucak vizyona ve yüreğe sahipler ya biz? Biz sahipmiyiz? İnadina rock için,müzik için bir şeyler yapmaya çalışanlara neden destek olucağımıza köstek oluyoruz?...
...Bazı arkadaşların Barış Akarsunun yaptığı müziği eleştirkenki dayanakları ise çok ilginç.Ben Manowar dinlerim,ben Therion dinlerim yok ben Cradle Of Filth dinlerim hatta ben Nightwish dinlerim bilmiyorsanız öğrenin rock budur diyerek Barış Akarsuyu değişik tarzlardan yabancı heavy metal gruplarıyla karşılaştırmışlar sonrada bakın gördünüzmü asıl rockcı bunlar oda rockcımı demişler.Bu arkadaşlara aslında bir 113 sayfa dolusu daha lafım olabilir ama işe yaramaz diye yazmıcam Barış Akarsuyu Nightwish gibi müzik yapmıyo diye eleştirceklerse,benim söliceğim lafların pek bir anlamı yok zaten.Yani bir an bu arkadaşlar Barış akarsu Tarja Turunen(bilmeyenler için nigthwish solisti olur kendisi ve bayan bir vokaldir) gibi vokal yapamıyo diyip bu yüzdende eleştiricekler diye korktum.Rock müziğin bir çok değişik tarzı vardır her tarzında kendine özgü özellikleri ve düşünce yapısı örneğin ben Stratovariusuda dinlerim Manowarda Children Of Bodomda Dream Theatreda ama hiçbirini birbiriyle kıyaslamam kıyaslayamam Barış Akarsununda kendine özgü türk rockına özgü bir tarzı var kendine özgü bir soundu var onun tarzını saydığım gruplarla kıyaslayarak eleştirmek olabilirmi...
....Birde dizi konusu var tabi.O konudaki eleştrilere katılıyorum dizide oynamaya başlıcağını öğrendiğim zaman bende bu karara yanlış gözüyle bakmıştım ama bu dizideki kazancını müziğini geliştirmede,daha ileriye götürmekte kullanıcaksa,aslında sistemin bir parçası gibi gözürken sistemi yıkmaya çalışıcaksa anlamaya çalışırım...
...Şimdi yorumlara bakıyorumda son konser bu dediklerimin tam tersi bir görüntü yansıtıyorumuş,çok hazırlıksızmış,ses düzeni kötüymüş vs. Biri hayatımda gittiğim en kötü konser demiş bu konser için.Hayatında kaç konsere gitti,hangi konserlere gitti bilmiyorum ama Barış Akarsunun bir kaç konserine gittim canlı performansını izlediğimde zamanında benim tüm onyargılarımı kırmıştı.Çok başarılı olduğunu söliyebilirim.Çok dahada iyi olucağına hatalarını düzelticeğinede inanıyorum...
....Kısacası ben eleştiren kişilerin at gözlüklerini çıkarmalarını,önyargılarını bir kenera bırakıp Barış akarsu konserine giderek veya şarkılarını dinledikten sonra eleştiriceklersede öle eleştirmelerini istiyorum.Böle potansiyele sahip böle sağlam çok fazla kişi yok türkiyede. Köstek olucağımıza destek olmaya çalışalım derim.Yolu açık olsun

nonserviamdionysos demiş ki:
bilmece demiş ki:
Selam ...

Genelde okumayı tercih ediyorum ama bu sefer yazmak istedim ve üye oldum. Akademi zamanlarından beri Barış Akarsu'yu takip ediyorum , albümlerini aldım , özellikle ikinci albümü çok beğendim ama ne yazık ki olması gereken yerde değil.
Dizisini de izliyorum ama maalesef 20 ocak konserinde gördüm ki müziğini fazlasıyla ihmal etmiş , orkestrayla uyumunu hiç beğenmedim , eline kağıt alıp bir şarkıyı öyle okuması da hiç hoş olmadı bence , 3 senede bu piyasada olan bir insanın daha profesyonel ve disiplinli hareket etmesi gerekir diye düşünüyorum.
Sahnede çok şirin ve sempatikti kendisi ama yaptığı röportajlarda müzik benim herşeyim en başta müzik geliyor diyorsa bunun kanıtını da iyi bir şekilde görmek isterim.
Barış Akarsuyu seven ve takip eden biri olarak çok üzüldüm ve özellikle yazmak istedim umarım birşekilde okur , daha iyisini yapabilecek , daha çok başarılı olabilecek bir insan ama sanırım daha çok itina ve dikkat etmesi gerekiyor.
Sevgiler......

Yazmamayım yazmayayım diyorum ama sonunda kendimi tutamadım. bilmece ‘ye aynen katılıyorum. Barış Akarsu ne yazık ki Allah vergisi o muhteşem sesinin kıymetini bilmiyor, bildiğini gösterir bir tavrı yok . 20 Ocak Kadıköy konseri hayatımda izlediğim en kötü Barış Akarsu konseriydi ve de hayatımda izlediğim en kötü konserdi. Hadi sesi kötüydü hastayım dedi bir dereceye kadar tolere edilebilir, ama müzisyenlerle vokal arasındaki uyumsuzluk, ses sisteminin düzgün ayarlanmaması vs..vs. Bana kimse mekanın ses düzenini bahane etmesin aynı yerde başka konserlerde izledim gayet iyiydi ses düzeni .Eğer iş ciddiye alınıp erkenden gelip ses düzeni üzerinde yeterince çalışılsaydı hiç bu şekilde olmazdı ses düzeni. Zaten konser baştan sona ciddiyetsizlik abidesi gibiydi. İnsan kendi şarkılarını kağıttan bakarak okur mu? Okuyormuş meğer. Sahne önündeki o kadar insan şarkıları ezbere söylerken, insan kendi şarkısının sözlerini nasıl ezberleyemez? Şarkı istendi, verdiği cevaplar çok saçmaydı, özrü kabahatinden beter derler ya, aynen öyle. Yok o şarkıya çalışamadık , yok orkestra yeni, yok dizi yüzünden prova yapamıyoruz. Bravo ne diyeyim . Sen rock müzisyenim diye çık ortaya sonra bir sürü anlamsız bahane sırala. Sonra da rock dinleyicileri beni niye dikkate almıyor diye dertlen. Ayrıca ben hayatımda rock konserinde oturduğu yerde uyuklayan hatta horul horul uyuyan insan görmemiştim , ama maalesef o gün görmüş oldum. Ayrıca sahnede yaptığı akrobatik şişe çevirmeler filan da çok anlamsızdı.

Barış Akarsu’nun önce bir karar vermesi lazım rock müzisyeni mi olmak istiyor dizi oyuncusu mu? Ondan sonrada ona göre kendine bir yol çizsin. Kimseyi de ben rockerım diye kandırmasın. Çünkü değil. Rock müzisyeni böyle olmaz. İşini ciddiye almayan adamdan rock müzisyeni olmaz. Popüler kültüre malzeme olan adamdan da rock müzisyeni olmaz. Akademi yarışmasıyla zaten popüler kültüre malzeme olan bir çıkış yaptı , ama en azından o yarışma sayesinde kendini tanıtmıştı. Akademiden aldığı rüzgarı doğru yöne çevirmeyi başabilseydi belki bugün ciddiye alınan bir rock müzisyeni olabilirdi, ama o rüzgarın estiği yöne savrulmayı tercih etmiş gibi görünüyor. Dizi sayesinde para kazanıyor, kazandıklarıyla müziğe yatırım yapıyor denmiş. Ben böyle bir yatırım göremedim kendi adıma. Dizi için koşturmaktan müziğine vakit ayıramayan ve bunu açıkça söyleyen bir adam ne kadar müziğine yatırım yapıyor olabilir acaba.

Şimdi Barış Akarsu fanlarının hemen savunmaya geçeceklerdir eminim. Ama farkındaysanız savunacak fazla bir şey yok ortada. Zaten farkında değilsiniz. Konserdeki kalabalık (oldukça kalabalıktı , başta ümit verse de konser umduğum gibi olmadı) evet kalabalığın çoğu dizi yüzünden Barış Akarsu’yu tanımış çığlıklar atan aşık kızlar topluluğuydu. Müzisyen kimliğini çok fazla dikkate aldıklarını sanmıyorum. Öyle olsa kendi sitesindeki sekiz binden fazla üye olduğuna göre albümlerinin satış rekorları kırıyor olması gerekmez mi? Bu kadar insanın on lira verip bir cd alacak parası vardır sanırım. Hepsinin olmasa da yarısının vardır, bu bile rekor kırmaya yeter zaten.

Şunu artık herkes farkına varmalı ki rock müzik dinleyicileri (ciddi dinleyicilerden bahsediyorum) kimseyi kara kaşı kara gözü için dinlemez. Ne sıcak, ne sevimli , ne içten insan diye düşünerek de dinlemez. Kaliteli müzik yapıyorsa, verdiği bir mesajı varsa dinlerler. Tipi , karizması için ancak popçular dinlenir. Kendine Keremcem’i mi örnek alıyor nedir anlamıyorum gerçekten. Kaldı ki Keremcem en azından popçuyum ve onun gereklerini yapıyorum diyen bir duruşa sahip.

İlk albümü güme gitmişti zaten, ancak ikinci albümden tüm Barış Akarsu sevenler (ben dahil) çok ümitliydi . Ama dizi sayesinde onu da gümletmeyi başardılar , çok yazık ettiler. Çıkıp bazı programlarda iki albüm yaptım , müziği hallettim şimdi dizi için uygun zamandı demesi de çok anlamsız kaçıyor. Nasıl hallettin müziği? Ne kadar biliniyor dinleniyor albümün? Rock barlarda şarkıların çalınıyor mu? ( Klip filan demiyorum, kanalların yayın politikaları karışık çünkü)

Bir arkadaş bu forumun soap opera dizileri gibi olduğunu nerde bıraksan geri döndüğünde hiçbir şey kaçırmadan aynı yerden devam ettiğini yazmış. Çok doğru bir tespit olmuş. Fakat sormak istiyorum , daha doğrusu siz kendinize sorun istiyorum bunun nedenini. Neden? Çünkü Barış Akarsu yıllardır hiç değişmedi. Bu değişmedi kelimesi şımarmadı , burnu kalkmadı anlamında değil .Değişmedi, çünkü gelişmedi. Kendini geliştirmediği için yazılan eleştiriler de yapılan savunmalar da hep aynı yerde sayıyor ve de O kendini geliştirmediği sürece de aynen böyle devam eder gider.

Yarışma sayesinde o günlerde bir patlama yaşadı ama bunu doğru kullanamadı, bunu kabul etmek lazım önce. Yeterince çalışmadığı ya da çalışamadığı ortada, katıldığı programlar ve konserlerdeki performanslarından belli. Ayrıca ben katıldığı hiçbir programda rock müzik adına doğru dürüst bir söylemini işitmedim. Yüxexes ve Frekans’ niye çıkmıyor diye sorulmuş. Çıkmaz arkadaşlar çıkarmazlar, bu şekilde devam ederse hiçbir zaman çıkamaz o tür ciddi rock programlarına. Gerçi şimdi sevenleri buna da bir mazeret bulur. Ne de olsa Güven Erkin Erkal bir röportajında O’nunla ilgili çok olumlu laflar etmediği için Yüxexes poster dergisi olarak ilan edilmişti sevenleri tarafından.

İnsan isterse her şeyi başarır, başarmak için vakit ayırır. Bakın myspace grupları denen bir çok amatör rock grubu var. Bu gruplardan biri benim arkadaşlarım ve ciddi rock programlarına davet edilen, hafta içi ( dikkatinizi çekerim haftasonu değil hafta içi ) Beyoğlu’ndaki rock barlarda full çeken insanlar. Onlar gibi pek çok grup var. Albümleri yok, klipleri yok buna rağmen şimdiden rock müzik piyasasında sağlam bir yer edinmiş durumdalar.

Şu anda diziden gelen bir rüzgarla savruluyor, belki bir şekilde gündeme geliyor. Ama sormak istiyorum, dizi yüzünden müziği bu kadar geri planda bırakırken dizi bittiğinden durumu ne olacak? Rock müzik piyasasının neresinde olacak.

Özetle birisinin Barış Akarsu’yu omzundan tutup silkelemesi , yattığı kış uykusundan uyandırması lazım. Bir şeylerin doğru gitmediğini söylemesi, yüzüne gerçekleri gösteren bir ayna tutması lazım. Yoksa böylesine güzel , kaliteli bir sese cidden çok ama çok yazık olacak.

Lütfen aranızda Barış Akarsu’ya yakın olan birileri varsa onu bir şekilde uyarsın, yoksa bu gidişte korkarım kendi şarkısında dediği gibi vuracak en dibine kadar. Ve ben bunun olmasını, böyle güzel bir sesin yitip gitmesini hiç istemiyorum şahsen.

bu adam için yazı yazıp vakit harcamaya değmezdi yanlış yaptım siliyorum

Kra demiş ki:
aulos demiş ki:
Kra demiş ki:
aulos demiş ki:
ya ne diyeyim hani hem ses hem de fizik kötü be...
hep beraber , 1 2 3 , hahahaha :D

cık cık cık ne ayıp he he! güzelim, fiziki görüntüsü seni açar beni açmaz ben fikrimi söyledim. sese ve yoruma gelince kendi özünü oturtamamış daha ok? biz konudan çok uzak olup sallayanlardan değiliz. hadi bakiim
senin gibi popülerlik çabasına girmediğim için uzak sanıyorsun, sürekli takip ediyorum ben konuya uzak değilim,biz burada "MÜZİK"tartışıyoruz , dış görünüş değil.Yorumu sadece ses i ile ilgili yapsaydın tek kelime etmezdim , ama fizik konu dışı , hadi bakiim ..

Bak güzelim. muhtemelen baya b i küçüksün benden izah edeyim sana tekrar. elbette bu forum güzellik yarışması için kurulmadı. Ancak müzik piyasasında olan insanlar iyi bilirler ki fiziki yön de elbette kullanılır. ben tekrar söylüyorum senin anlamanda belki yanlışlık olmuştur diye ben bu adamın fiziki görüntüsüne kendi zevkime göre yorum yaptım ama sesi konusunda "biz bu konulardan uzak değiliz" derken forum ortamlarını kastetmedim. Müziğin içinde olmaktan bahsettim. ben sesi ile ilgili yorum yaparım yapmam bu seni bu kadar kasmamalı. Saygısızlık etme oldu mu canım?

bende Barış Akarsu'nun forum sitesinde yorum yapanlardan biriyim
Akademi Türkiye ile onu zaten hepimiz tanıdık
sonrasında ise Islak Islak albümü ile bizlere merhaba dedi
gerçekten güzel albüm yapmıştı
daha sonrasında 2. albümü Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek'i çıkardı
bu albümde de dinlenmesi gereken çok parça olduğunu düşünüyorum
ve bu albümle beraber Yalancı Yarim dizisinde başrol oyunculuğu yapıyor
ve dizi ratinglerinde de epey bir başarılı olduğunu görüyoruz
3. albümünde yolda olduğu bilgilerim arasında
fazla söze gerek yok Barış Akarsu'da gerçek bir rocker
red edenler olabilir kabul edenler olabilir ve olacaktır da
bence Barış kendini artık kanıtladı diye bitirmek istiyorum ;)

aulos beğenmiyorsun ama buralarda epey takılıosun...
hadi cnm kimi beğeniyorsan oraya git
ciddiye alınacak bi eleştirin yok çünkü...

Barış Akarsu, bir dizide rol almanı destekliyorum abi. Çünkü bunun bir eğitim ortamı yarattığına inanıyorum, oyunculuk insana vücudunu kullanma, duyguları ifade etme, kendine hakimiyet, vs. vs. vs. kazandırır. Ne ballısınki sana böyle bir teklif gelmiş, sen de değerlendirmişsin. Çok az kişiye nasip oluyo, hem pişceksin hem de para kazancaksın super bi olay bu. Keşke benimde böyle bir fırsatım olsaydı.

Abi birde anlamadığım şey şu ya, senin bazı dostlarının aklına dost oldukları ve dostun acı söyleyeceği bir tek internet ortamlarında akıllarına geliyor. Senin inişini çıkışını, çalkantını, sallantını, ıvırını zıvırını bu kadar iyi bilenler niye gelipte şööle en acılısından senin suratına söylemiyolarda buralarda yırtınıyolar? Yaşım küçük diye mi anlamıyorum daha çaylağız nede olsa.

Abi bide kitap oku, gaste oku, şarkı ezberle demiyolar mı. Ulan ben okucam varsa okumam böyle denince.

Ben senin bugüne kadar yaptıklarından gurur duyuyorum. Bugünden sonrada daha çok şeyler yapmaya devam etceksin. Daha genç olduğum için sabrım var çünkü benim zamanım bol senin yapacaklarını görmek için.No panic yani. :LOL: :LOL:

Abi bir sorum olcak senin için dostluk nedir?

Abi bende bi olanak yakalarsam senin gibi rockcı olcam. Senin mücadelelerini izleyip bende kendi payıma dersler çıkarıyorum. Abi başarılar sana.

pegasus108 demiş ki:
Hayır yani Barış Akarsu Rock-Am-Ringe katılsa,Wacken Open Airde yer alsa,Ozzy bizzat kendi çıkıp Barış Akarsu benim veliahtımdır dese bunlar hala dicekki yok ama bu adam yarışmadan çıktı bır işe yaramaz

Arkadaşım öyle bir şey olsa bile Ozzy’nin Barış Akarsu veliahtımdır demesi ile iş bitmiyor. Önemli olan müzikal anlamda çalışması üretmesi ürettiklerini ortaya koyması. Yani kısacası rock müzisyeniyim diyorsa işi ciddiye alması, işine asılması lazım. Oysa ki kendi ağzıyla söylüyor çalışamadığını. Haklısın bence de at gözlüklerini çıkarması gereken insanlar var, sen de dahil olmak üzere.

amaaan, sen git önce yazı yazmayı öğren sonra buralarda yazmaya başla ;) Dilimize biraz dikkat etsek nasıl olur, konuştuğumuz gibi yazarsak olmaz ki kardeşim. O nasıl "gazete" yazıştır öyle, resmen "gaste" yazmışsın. Anlaşılan çok zamane bir arkadaşsın sen.. Önce yazı yazmayı bir öğren de sonra buralarda fikirlerini açıklarsın :twisted:

Bir rock çının dizide oynamasını garipsemek önyargı değil,buna at gözlüğü takmışsınız göremiyorsunuz da diyemez kimse.Yaptığı müzikle eylemlerinin de örtüşmesi lazım.Bir rock çı popülerizme çalışmamalı nerde kalır rock ın ana teması çıkış noktası böyle bir durumda! 13-14 yaşındaki pembe çoraplı,bir yandan hepsi dinleyip bir yandan "barıııııışşşş" hatta "barıııışşşş" da değil "tarıııııkkk" diye bağıran kız çocuğu kitlesinin Barış Akarsu'nun yaptığı müzikten anlamadığı çok açık(Trend Show 2007 gözlemlerimden)o olağanüstü sese çok yazık.Amaç müziğiyse bunu başarabilir.Amaç dizilerde oynayıp para kazanmasaksa bunu da başarabilir tercih onun.

Geri