Barış Akarsu

FEMME_ESIN demiş ki:
baris yakinda hard rock yapacagim demis.
bakalim, acayip merak etim sonraki albumunu dogrusu.

evet dedi beraber oturup w.a.s.p dinlerken işte bunu yapmak istiyorum dedi yaparda. Kendisiyle 2 günlük bi tanışıklığım oldu. Buraya konsere geldi sabahlara kadar oturduk bizde kaldı acayip bi insan en azından bizden biri saat 5 oldu evde yatacak yer kalmadı hepimizin kafalar güzel uyumadan önce en son hatırladığım barış ben birde birisi benim yatakda :D . Öyle tepelerde birisi gibi görmüyor kendini bir öğrenci evinde sabaha kadar muhabbet edip orada kalabilen bir insan
picture10tx.jpg
picture102pa.jpg

Helal olsun İlker!Hem Barış hakkındaki yorumların hem de diğier konulardaki yorumların gayet iyi.Bu ne seni övmek ne de iltifat sadece içimden öyle yazmak geldi.
Bu arada Barış'ı evinde ağırlamak keyifli olmuştur heralde.
Senin yorumlarını www.barısakarsu.com sitesinde de görmek isteriz belki biraz daha soft bir site ama site üyelerinin bir çoğu bayağı duyarlı insanlar.Kafa yapına uyar mı bilemem ama!!!
Ayrıca bu görüntüleri BAG'da yayınlarsan ve Onunla geçirdiğin 2 günü de sitede paylaşırsan çok mutlu olurlar...

ecz-peace demiş ki:
Helal olsun İlker!Hem Barış hakkındaki yorumların hem de diğier konulardaki yorumların gayet iyi.Bu ne seni övmek ne de iltifat sadece içimden öyle yazmak geldi.
Bu arada Barış'ı evinde ağırlamak keyifli olmuştur heralde.
Senin yorumlarını www.barısakarsu.com sitesinde de görmek isteriz belki biraz daha soft bir site ama site üyelerinin bir çoğu bayağı duyarlı insanlar.Kafa yapına uyar mı bilemem ama!!!
Ayrıca bu görüntüleri BAG'da yayınlarsan ve Onunla geçirdiğin 2 günü de sitede paylaşırsan çok mutlu olurlar...

Kesinlikle katılıyorum arkadaşım sana bu arada tüm bu 40 sayfa içinde ki en güzel sayfa 40. sayfa oldu gerçekten Barış çok özel bir insan bunu kelimelerle ifade etmek çok güç onu bir kere canlı görün ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız karşısındakine o kadar büyük bir pozitif enerji veriyor ki bu anlatılmaz yaşanır arkadaşlar onun gözlerinde göreceğiniz parıltılar sizi kendine doğru çekiyor ve büyülenip kalıyorsunuz :D

yani nediim bende benimkini bile değiştiremiyorum yeteneğimimi kaybettim nedir ellerine sağlık güzel olmuş avatar insan bu kadarmı adıyla özdeşleşir canım yaniii:eek:)))

barışın sesi yorumu kişiliği süper....onun herzaman yanında olanlardan biri olarak söylüyorum bu adam bence kesinlikle gelecek vaadediyor....cem karaca barış manço önyargısından kurtulup sadece barış akarsu olarak değerlendirilmesini şiddetle tavsiye ederim.....ve öncelikle müziğinin eleştirilmesi gerekir.....iyi veya kötü eleştiriler biraz seviyeli olmalı....eğerki çokta nefret ediliyosa beğenmedim şu şu sebepten dolayı denir geçilir benim bildiğim.......ben barışı destekliyorum ve ii şeyler yapacağına inanıyorum......barışı beğenen varsa www.barisakarsu.com dan onunla ilgili haberlere ulaşabilirler.....

**bu forumda sürekli atışmaların olmasının nedeni hep uç noktalarda bir şeyler yazılması..tamam adam çok kötü bir vokal değil ama bir axl rose veya freddy mercury de değil vokal olarak..o nedenle ne yerden yere vurmaya gerek var ne de övgünün dozajını kaçırmaya..ben biraz daha pozitif bakmaya çalışıyorum şimdi adamın seyircisiyle olan diyaloğunu görünce..

**nihayetinde sahne onun..o nedenle burada yazılan şeylerin iyi veya kötü pek de bi önemi yok zaten..zaman öldürüyoruz aslında..barışın da eleştrileri çok salladığını zannetmiyorum...bir müziği herkese beğendirmek mümkün değil çünkü..bence biraz daha olgun yaklaşırsanız siz de eleştrilere sorun çözülecektir...

**bu arada resim eklemek için bir alım satım forumunu ziyaret edin..orada anlatıyor nasıl ekleneceği.. :!: :!:

TANSELUS demiş ki:
**bu forumda sürekli atışmaların olmasının nedeni hep uç noktalarda bir şeyler yazılması..tamam adam çok kötü bir vokal değil ama bir axl rose veya freddy mercury de değil vokal olarak..o nedenle ne yerden yere vurmaya gerek var ne de övgünün dozajını kaçırmaya..ben biraz daha pozitif bakmaya çalışıyorum şimdi adamın seyircisiyle olan diyaloğunu görünce..

**nihayetinde sahne onun..o nedenle burada yazılan şeylerin iyi veya kötü pek de bi önemi yok zaten..zaman öldürüyoruz aslında..barışın da eleştrileri çok salladığını zannetmiyorum...bir müziği herkese beğendirmek mümkün değil çünkü..bence biraz daha olgun yaklaşırsanız siz de eleştrilere sorun çözülecektir...

**bu arada resim eklemek için bir alım satım forumunu ziyaret edin..orada anlatıyor nasıl ekleneceği.. :!: :!:

valla bu olgunluğun için tebrik ederim ve de teşekkür ederim TANSELUS :)

tanselius kesinlikle haklısın :) ama zaten bizdeki de etki tepki olayıydı bunu herkez anlayabilir ;) eh bir denemede benden olsun bari
onun sahnedeki enerjisi süper direk size geçiriyor enerjisini ve ışığını sonrasında mütiş bir gece geçiriyorsunuz
herkeze canlı sahnesini tavsiye ediyorum Barış Akarsu'nun :LOL: :LOL:

1120mart20voxbay20karizma3wm.jpg

öncelikle ilkercim çok güzel yorumlar yapmışsın. barış gerçekten tatlı bi insan ama müziği beni sarmıyo. saolsun grubumu izlemeye geldi ta bizim cafeye. ama ilkerinde dediği gibi grup elemanları da çok sıcak insanlar. ve bombayı patlatıyorum barış bana kendisinde çok daha iyi şarkı söylediğimi ve gitar çaldığımı söyledi :D ve şebnemin üvey şarkısına bana gitarla eşlik etti. davul çaldı mütevazi bi insan. ve hemen sööliim barışın gitaristi özer yakında buz adlı grubuyla bi albüm çıkartıyor. ne diyelim böyle güzel bir insanı dinlemek için sabırsızlanıyorum. yolları açık olsun :alkıs

Geri