Barış Akarsu

merhaba arkadaşlar dün ankara migros sanatolia sahnesinde barışın konseri vardı.ilk kez izledim ama harika bir performans sergiledi.konserden önce,arada ve konser sonrası görüşme imkanım oldu.gerçektende çok sıcak bir insan.anneside oradaydı.birklikte birsürü fotoğraf çektirdim.walla darısı tanışamayanların başına arkadaşlar.
sevgiler,saygılar

Arkadalar dün Ankara konseri muhteşemmiş Hasan85 umarım gidebilmişsindir 700 kişilik salonmuş ama çok daha fazla insan varmış ve Barış gerçekten muhteşem bir performans sergilemiş bu akşamda Konya da konevinde orda olan tüm turkrockçı arkadaşlara sesleniyorum mutlaka gidin inanın pişman olmayacaksınız yarın Adana çarşamba Mersin .....

Barış Akarsu yolun çok açık biliyorum ama doktor yinede rasgele..

cemile_chilekesh demiş ki:
merhaba arkadaşlar dün ankara migros sanatolia sahnesinde barışın konseri vardı.ilk kez izledim ama harika bir performans sergiledi.konserden önce,arada ve konser sonrası görüşme imkanım oldu.gerçektende çok sıcak bir insan.anneside oradaydı.birklikte birsürü fotoğraf çektirdim.walla darısı tanışamayanların başına arkadaşlar.
sevgiler,saygılar

seni çok iyi anlıyorum arkadaşım :)

selam arkadaşlar!3 Nisan'da Migros Sanatolia'daki konser muhteşemdi. Konser çıkışı kulise gitme fırsatımız oldu.Barış gerçekten çok doğal,konser boyunca da yapmacık bir hareketini görmedim.Sahnede içinden geldiği gibi davrandı.Milleti coşturmasını çok iyi biliyor bu adam!!! :LOL: :LOL: :LOL:
Ankara'da olan bütün konserlerini takip etmeye çalışacağım artık.Hem müzik iyi hem sahne duruşu iyi hem de konser boyunca cozutan kızlara karşı kibar tepkiler verdi.
rockerrocker fikirlerin çok iyi abicim.Boş gereksiz bir insan olmadığın belli!
Yorumların hep böyle kaliteli devam eder umarım!
Hayat BARIŞ'la daha güzel!

Bundan 4 yada 5 tam olarak ogrenemedim ama 4 ya da 5 hafta onceki pazar keyfi'ni bir arsivlerden kurcalayin bulun bakalim Baris Akarsu ne diyo ama iyice dinleyin basa sarip sarip dinleyin...

lütfen bilmediğiniz konularda atıp tutup kendinizi beğenmediğiniz bizlere güldürmeyin...
komik oluyosunuz gerçekten...
merak etme barışın çıktığı bütün programların cd leri mevcuttur...
pazar kayfine çıkmamıştır...
cem karacanın varisiyim ya da yeni cem karacayım dememiştir...
böyle talihsiz bir açıklama yapmış olsa ona önce biz güleriz zaten, cem karaca birilerinin tekelinde mi???
sadece cem karaca ve barış manço gibi sanatçıları örnek aldığını, ama kendi yolunu çizmek istediğini her fırsatta dile getirmiştir...
keşke herkes barış gibi bu isimleri örnek alıp abuk sabuk işlerle karşımıza çıkmasa...

iş yerindeki pc'de ses kartı yok , o yüzden dinleyemiyorum. sena sen bu arkadaşın ne demek istediğini anladın mı acaba? kesin yine atılacak bir çamur bulunmuştur Barış'a ya, dur bakalım kokusu çıkar nasılsa :)

durum şu arkadaşım, barış için söylenebilecek en komik şeyi söylüyolar...
neymiş yok taklitmiş, yok cem karacanın yerini doldurmak istiyomuş da falan da filan...
ayrıca ıslak ıslak la çıkış yapmasını da doğru bulmuyolar...
asıl komik olansa bunu söyleyenlerin kendi repertuarlarında ıslak ıslak var, kendileri de coverlamış önceki yazılarına bakılırsa...
yani gerçek olan "hazımsızlık"...
kendileri bırak ıslak ıslak la çıkış yapmayı hiçbir varlık gösterememişler, barışın yükselişine tahammül edemiyorlar...
aslında biz bu cem karaca ve ıslak ıslak la ilgili söylemlere cevap vermeyelim, çünkü komik...
hatta sinek vızıltısı diyebiliriz...
daha ciddi eleştirilere her zaman açığız zaten...

ama buna uygun birkaç atasözü söylemek istiyorum son olarak...

aynası iştir kişinin lafa bakılmaz!!!!
lafla peynir gemisi yürümez... (icraat görelim)!!!!
atı alan üsküdarı geçti!!!!

bu da benden...

YÜRÜ BE BARIŞ KİM TUTAR SENİ......

s-e-n-a aynen katılıyorum sana. ben de bir atasözü eklemesi yapacağım müsadenle "it ürür kervan yürür". Barış'ın kendisi dahil hiç kimse Barış
1 numara,aman ondan daha iyisi yok demiyor ki. çocuk bir şeyler başarmak için çalışıyor bizler de onda ilerisi için gelecek vaadeden yetenek ve azim olduğunu görüp destek veriyoruz. budur olay. eksiklerinin farkında olan ve bundan gocunmayan bir insan. ben oldum tamamım diye bir düşüncesi asla yok. çok çalışması ve üretmesi gerektiğinin zaten kendisi de farkında ve her fırsatta bunu dile getiriyor. ikinci albüm için kendi bestelerini olgunlaştırmaya çalışıyor, şan dersleri almaya devam ediyor. daha iyi olabilmek ve müzikal anlamda daha iyi şeyler ortaya koyabilmek için çalışıyor. bizim millet olarak en büyük sorunumuz zaten başarmaya çalışan adamı paçasından tutup aşağı çekmeye çabalamak. bu ne yazık ki her konuda böyle. Cem Baba ve Barış Abi konularını artık kapatın, siz kapatmasanız da umrumuzda değil , çünkü biz çoktan kapattık o mevzuyu ve sadece önümüze bakıyoruz. daha anlaşılır bir şekilde ve amiyane tabirle "nazar etme ne olur çalış senin de olur" :)

yeni libini yeni izledim,sırf buna mesaj yazmak için nete geldim,çok güzel olmuş geçişler falan,ama inşallah barışın savaş karşıtlığı ne kadar samimi diye bi deyik atmazlar ortaya

arkadaşlar sakinlikkk lütfeen denoktabenoktayı yanlış anladınız o öyle düşünmüyor şimdi bu karalama yapanlar öyle düşünür diyor hani karalama adına saçma sapan noktalara saplanıp kalmışlar ya bkz örn: Alc43Vol nicli kişide görüldüğü üzere kendisi pek müdavimi sanırsan pazar keyfinin ama heralde o kadar çok magazin programı izliyor ki kendisi herşey çorba olmuş kafasında Barış Pazar Keyfine falan çıkmadı.... sen merak etme biz Barışın herşeyini defalarca izliyoruz senin telkinine hiiiç gerek yok
Barış Akasu gider Mersine siz bu karalamalarla ancaaaa gidersiniz tersine tersine sonra dibe ....

denoktabenokta arkadaşım pardon ya , ben yanlış anladım sanırım. özür dilerim. Barış'a saldırılar çok olunca savunma mekanizması otomatiğe bağladı sanırım bende :)

arkadaşların bahsettiği pazar keyfi denilen şey pazar günleri sabah atvde yayınlanan bi programdı.izledim ve barış akarsunun bahsedilen tarzda hiçbi açıklaması olmadı.tam tersine onları taklit etmediğinden falan bahsetti.bi diğer açıklaması ise dizi film gibi olaylarda yer almayıp sadece müziğiyle bi yerlere gelmek istediğinden bahsetti

Geri