Barış Akarsu

Bu kişiyi rock yorumcusu olarak kabul etmiyorsak kime ne... Eğer böyle kabul edenler varsa tabii ki fikir tartışmaları olacaktır... "Rock"çı olmanın diğer müzik türlerini söylemeyle arasında fark var.. Çünkü özel bir duruş gerektirir, kitlesi de kendi gibi farklıdır, cinsiyeti yoktur... Sadece müzik ve yorum vardır...
Böyle basit, ben seviyorum sen sevmiyorsun laflarıyla savunulmaz...
Aslında söylenecek çok şey var ama malum "forum kuralları"...

iyide 99ahmet 99 madem kabul etmiyorsan niye habire gelip buraya yazıyorsun?ben şahsen sevmediğim yada tercih etmediğim kişinin forumuna defalarca girip söz düellosuna girmem.sende hep burdasın kardeşim :LOL:topu topo 10 mesajın var yüzde sekseni barışa yazılmış.git sevdiklerine yaz kardeşim :LOL:

alizez'e %100 katılıyorum. bilmediğiniz hiç dinlemediğiniz sevmediğiniz kişinin forumunda ne arıyorsunuz.
bakın bende nem'i sevmiyorum forumuna girdim yazdım baktım sevenler savunuyor birdaha girmedim sadece okudum.
sizde böyle yapsanız da fikir dayatmasına girmeseniz sizcede hoş olmaz mı :D

k1v1L demiş ki:
forum kuralları usubunu yanlış bulmuş :) ne yazdın yaa merak ettim

arkadas barisaroctaki parmak gosterenlerin arasina benide katmis
onyargililar diyo sonrada bilmeden sadece varsayimla benide parmak gosterenlerden olarak yargiliyo

herneyse ya
banane
.................................
buraya yazdiklarimi tahmin edin forum kurallarini opuyorum

99ahmet99 demiş ki:
Bu kişiyi rock yorumcusu olarak kabul etmiyorsak kime ne... Eğer böyle kabul edenler varsa tabii ki fikir tartışmaları olacaktır... "Rock"çı olmanın diğer müzik türlerini söylemeyle arasında fark var.. Çünkü özel bir duruş gerektirir, kitlesi de kendi gibi farklıdır, cinsiyeti yoktur... Sadece müzik ve yorum vardır...
Böyle basit, ben seviyorum sen sevmiyorsun laflarıyla savunulmaz...
Aslında söylenecek çok şey var ama malum "forum kuralları"...

valla bence yazdığın en adamakıllı mesaj bu..
ama neden bu söylediklerine kendin uymuyorsun onu anlayamadım.. :roll:

vay be temizlik yüzünden kitliydi forum açılmış ama sanırım yine temizliliğe sevk etmek adına yapılan çalışmalarla dolmuş taşmış baştan beri hep söylediğim şeyi tekrarlayacağım.
"kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş" hesabı tüm bunlar. Ya hiç kimse hiç kimseden zorla hoşlanmak zorunda değil dinlemek kabul etmek zorunda değil ama eğer içinde insanlık varsa yani insansa o zaman saygı duyması lazım. Burada kimse kimsenin gırtlağını sıkmıyor ya bizim ülkemizde zaten böyle zihniyetlerle dolu olduğu için yerinde saymıyor mu :!: :evil: önyargı önyargı önyargııı :evil: :x :evil: einshtain bile ne demiş ön yargıları parçalamak bir atomu parçalamaktan daha zor ....Barış Akarsu nun 2. albümü heralde birkaç güne kadar çıkar ve albüm çok sağlam çok iyi bir albüm burada rock çıyım rocker ım diye geçinen herkes albüm bilgilerine (79. sayfada yazıyor) bakarlarsa ne kadar sağlam insanlarla nekadar sıkı bir iş yapıldığını az çok anlarlar :?

Kim nederse desin bu yıl Barış Akarsu nun yılı olacak :LOL:

rockerrocker demiş ki:
einshtain bile ne demiş ön yargıları parçalamak bir atomu parçalamaktan daha zor ....Barış Akarsu nun 2. albümü heralde birkaç güne kadar çıkar

Einshtain kimdir? onun da mı albümü var?

Ciguli'nin yarısı kadar satsın, gider Binnaz'ı dudaklarından öperim hehehe.
NoWar kardeş, başkalarının parçalarını söyledikten sonra, Petek Dinçöz'de albüm yapıyor, Gizem Özdilli de... Neyi tartışığımı anlamadığını belli etme bari.

Temizlik eğer kendisini beğenmeyen insanların mesajlarının silinmesi anlamına geliyorsa, zaten başarısız bir insandır kendisi. Bunu da bir kaç gün içinde göreceğiz.

Çok güldüm yaaaa... Bu saatte neşem yerine geldi valla...
Eğer bu forum sadece fanları ve sevenleri için açıldıysa niye açıldı onu anlamadım... Siz fanlarının zaten bir sitesi yok mu??? Bu güzelim rock portalını sadece övgü için mi kullanıcaksanız, bence eleştirileri böylesine bir kenara atmayın...
Ben bu topice sadece rock müziğe duyduğum saygıdan dolayı yazıyorum...
Veeeeee asla hiç kimseye hakaret etmiyorum, git bu forumdan demiyorum... Çünkü haddime değil, bu forumun yöneticilerine yakışır bunlar...

öncellikle üstümdekini öpüyorum :) tabii ardından forum kurallarını da :) ben barışı severdim ama bu dizi
olayından sonra ne bileyim artık eskisi
gibi desteklemek gelmiyor içimden.
popülerizmin etkisinde kalmış yazık olmuş açıkçası..
umarım forumdan atılmayız arkadaşalr burada eleştiri
yapılması yasakmışşş...
barış akarsu fan sitesi gibi olmuş..
umarım atılmam ve gene yorum yapabilirim...
tekrardan saygılar forum kuralları ;)

bizim kimseleri forumdan atmak gibi bir yetkimiz yokkki..bizde sizler gibi üyeyiz.. :LOL: siz isterseniz gelip yazarsınız hep..bizde kendi fikrimizi yazarız..olayı tersine çevirirsek siz istediğinizi yazacaksınız biz yazmayacakmıyız..tabiki yazacağız.. :LOL:

alizez demiş ki:
iyide 99ahmet 99 madem kabul etmiyorsan niye habire gelip buraya yazıyorsun?ben şahsen sevmediğim yada tercih etmediğim kişinin forumuna defalarca girip söz düellosuna girmem.sende hep burdasın kardeşim :LOL:topu topo 10 mesajın var yüzde sekseni barışa yazılmış.git sevdiklerine yaz kardeşim :LOL:

Bunu kim yazmış yaaa, yasık biri sizin yerinize yazmış bana...

bacopy1ss0.jpg

Yönetici Notu: Eleştiri her şekilde yapacaksınız,sevenler olduğu kadar sevmeyenler de olacaktır.Ama kırıcı,hakaret içeren eleştiriler yapmanız ne bu foruma,ne burayı okuyanlara ne de size hiçbirşey katmaz,tarafımızdan silinir.
Bu başlık altında yaptığım son uyarılar bunlar.
Eğer forum kurallarını tartışacaksanız,site hakkında kısmına,birbirinizle mesajlaşacaksanız irc portalına,forum kurallarından tam olarak hala haberdar değilseniz de forum kurallarına bir göz atmanızda yarar var.
Daha önce de söylediğim gibi,burası Barış Akarsu forumudur,konu dışı olan her mesaj temizlenecektir.
Saygılar.

Bizler de Barış Akarsu ile ilgili
konular da tartışıyoruz. Ama sanki bu başlık
Barış Akarsu Fan gibi olmuş
hiç bir eleştiri yapılamıyor.
Yapıanların hiç biri -genellikle- kırıcı
değil ama silinmemeli... O zaman bu başlık
olmamalı... Forum Kuralları ya çok ağır ya da
istediği yerde öne çıkıyor..
Barış Akarsu'yu sevmiyorum dicem
ya mesajım silinecek ya da forumdan atılma
olacak...