Barış Akarsu

Mesaj içeri

ği kullanıc ılara hiç bir şey katmayacağı dü şünülen aritmetik işlem formundaki ifade sebebi ile silinmi ştir. Konu ile ilgili fikirlerinizi +1, + 10... vs. şeklindeki sığ anlatımdan bir adım öteye götürerek kendi özgün cümlelerinizle ifade etmeye gayret ediniz ve lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

5 ağustos ta yeni melek te albüm tanıtım konseri varmış BARIŞ AKARSU nun...saat 21:00 de

ama ben konser haberleri kısmında göremedim..neden acaba?

iyi bir albüm bekliyorum...beklediğimi bulmayı umuyorum...konsere bekleriz herkesi..

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Konser muhteşemdi sıkı durun cidden süper bir albüm geliyor sert se sert rock sa işte rock :LOL: :LOL:

1002661yn6.jpg

1002656th8.jpg

1002660ib3.jpg

1002645oi1.jpg

1002659zl3.jpg

1002673gi5.jpg

1002658as6.jpg

1002663bg1.jpg

ptrunk demiş ki:
Kıyafet çok komik yaa...
Cidden bakın açık felan, iyi geldi gece gece....
Çok komik yaaa... Koptum resmen :D
Umarım silmezsiniz mesajımı....

Pardon ama neresi komik cidden merak ettiğim için soruyorum dün gece sahnesi de sesi de albümü de KIYAFETİ DE süperdi :evil: ahh ahhh ahhh kediler ve uzanamadıkları ciğerler :twisted:

rockerrocker demiş ki:
ptrunk demiş ki:
Kıyafet çok komik yaa...
Cidden bakın açık felan, iyi geldi gece gece....
Çok komik yaaa... Koptum resmen :D
Umarım silmezsiniz mesajımı....

Pardon ama neresi komik cidden merak ettiğim için soruyorum dün gece sahnesi de sesi de albümü de KIYAFETİ DE süperdi :evil: ahh ahhh ahhh kediler ve uzanamadıkları ciğerler :twisted:

Her seferinde eleştri geldiğinde kediler ve uzanamadıkları ciğerler muhabbetine dönüştürmeyin lütfen..
Kıyafet normal bir kıyafet ama yakışmadığı söyleyince yada kıyafet konusunda dikkatli olması gerekir deyince kötümü oluyor .. :roll:

giysiyi çok beğendim.bluejean üstüne yelek..çok hoş olmuş.zaten barış tarz giyinmeyi seviyor..kendine has bir tarzı var giyim ve görünüş olarak..şarkılar ise valla gerçekten süper.kendi bestesi yeter be ise müthişti.eh gün sayıyoruz artık..

Geri