Mor ve Ötesi

gercekler bunlar duman ı bır mor ve otesıyle karsılastırabılırmısın yada kargoyla bence kendı çaplarında grup bence fazlada bırsey mor ve otesınden beklenmemelı bakmayın arkadaslar en son cıkarmıs oldukları albumlerı tutuldu zaten bu tarz gruplar baslangıcta ıyı olurlar sonra goreceksınız arkadas bahsetmıs yenı albumlerını cıkaracaklarmıs sımdı soruyorum sımdı cıkacak albumle bır oncekı albumu kıyaslayacak olursanız arasındakı cok buyuk bır fark oldugunu goreceksınız ıstısnalar kaydeyı bozmaz ı daa edıyorumkı bu album kesınlıkle tutulmayacak gruplar genellıkle cıkıs yapacakları zaman ıyı albumle baslarlar ve daha sonra cokuş baslar ve ben bu arada hım hayranıyım baska yok bye

fevkalade bır sarkıs var senı kendıme sakladım ve o sarkı aklıma geldıkce evde solosunu atıp duruyorum bence albumu harıka olmus mor ve otesı yanlıları kıskanıyormuısunuz ı daa edıyorum anket yapın duman mor ve otesıne yuz basar saygılar

çok saçma! MVÖ ve DUMAN farklı iki grup karşılaştırmak yersiz saçma ve çok gülünç. her topicte bu olay yaşanmasın.grupları birbiriyle karşılaştırmak hoşunuza mı gidiyor acaba????

mor ve ötesinin albümünün tutup tutmayacağı size mi düştü...ne olursa olsun ben o albümü çıkar çıkmaz alacağım...ayrıca ilk defa mvö ile dumanın karşılaştırıldığını burda görüyorum...ne alaka iki grub arasında dünyalar kadar fark var...

Bende boş cd çıkarsa alacağım bi de karşılaştırıldığı gruba bak, Duman!
her tarafı duman olsa kaç yazar. Onlar arabesk salçasıyla rock yapıyor mor ve ötesi protest rock yapıyor (belkide artık yapmıyor :) )

Bu arada www.morveotesifan.com açılmış hayırlı olsun...

netterete demiş ki:
Bende boş cd çıkarsa alacağım bi de karşılaştırıldığı gruba bak, Duman!
her tarafı duman olsa kaç yazar. Onlar arabesk salçasıyla rock yapıyor mor ve ötesi protest rock yapıyor (belkide artık yapmıyor :) )

Bu arada www.morveotesifan.com açılmış hayırlı olsun...

Gülüyorum sana :p :p :p :D :) :D :p nedir bu kıskançlık,çekememe???burası mor ve ötesi formu duman değil.Gel orda yorum yap lütfen...

yahu arkadaslar birakin bu sacmaligi....

mor ve ötesininde her grup gibi bir özelligi var :)
bu grubunda bir harun tekini var :) cok özel sesiyle muhtesem seyler yaratiyor..
birak zaman aksin albumu baska bir guzellik :)
ama hayatimda duydum en guzel sarkilardan biri,
beni en cok etkileneyen ve hayal gucumun iyi calisti zaman
"Bir derdim var" sarkisini dinlerken olmali :)
simdiye kadar duydum en guzel sarkilar arasinda bulunmaktadir :)

Yönetici Uyarısı: Başlık Mor ve Ötesi grubu ile ilgili olarak açılmıştır. Diğer grup ve müzisyenler ile ilgili yorumlarınızı kendi başlıkları altında yapınız.

ya bu grupta harun var... o yeter zaten.. de tepemde bi suru kişi onunla ilgili dedikodular cıktı diolar anlatıolar da ben inanmak istemyom... sizede geldmi bu dedikodular?

ya eşcinsellik mevzusundan bahsediyosan öyledir veya diildir bizim için ne öenmi var ki biz müziğe bakalım o diil de nisanı bekliyorum ben ing. albüm çıkçakmış sanırım ben morveötesi 97den yani 7 yaşımdan beri dinliyorum kuzenim sayesinde harbiden seviyorum adamları özlelikle 2.albümün hepsi ve 3.albümden doğru yanlış ve hayat muhteşem şarkılar 1.albümden de yalnzı şarkı var tabi

Geri