Altısekiz (Rock) - Ankara

arkadaslar eet ben dun sahneye cikip gobek atan insan :D

dun cok guzeldiniz hepiniz gene efendim
new born da geldik,pesimden 4 kisi daha getirdim hehe ..gene mest olduk..

basarilar altısekiz

vay be canlar, ne kadar uzun zaman oldu dinlemeyeli sizi.. hem iş hem okul koşturmacalardan vakit bulamıyorum.. en yakın zamanda stüdyonuzda dinlemek nasip olacak herhalde:D:D
nedjima hakkında fanların söyledikleriyle şenerden duyduklarım hiç tutmuyor, dinlemek lazım diyorum ama şartlar iştee.. (söylenenler: göbek attık, ohh kurtlarımızı döktük..) altısekiz kalitesini özledim yauu..
samedcim ne zamandır bi arayayım mesaj atayım diyorum ama lanet kontürüm hiç olmuyor, seni de göremedim, burdan ileteyim dedim iyi dileklerimi, geçmiş olsun.. umarım çabuk iyileşir..
yeni gitaristi hayırlama konusunda geç kaldım, yüzyüze hayırlamış olsam da, hiç dinleyememiş olsam da; hayırlı olsun kardeşim, iyi birşey yapıyorsun emin ol :)
bülentcim ya bu pazartesi olmadı ama önümüzdeki pazartesi kesin dükkanınızdayım, patır patır patlatcam davulları zilleri valla, öğrenene kadar artık.. :LOL:
nedjima dışında bir mekanda sahne almanızı en kısa zamanda bekliyorum dört gözle, anti-nedjima insanıyım ben, olmaz yanii:)
70 yaşıma geldiğimde albümünüzü dinlemek nasip olacak diye çok mutluyum arkadaşlar.. :LOL: başarılarınızın her türlü devamını diliyorum.. kolaylar gelsin..
biricik hayran uzak takipte :D

p.s: kızlaarr.. iş başına kaytarmak yok! city lounge sizi bekler..

Ne varmış ülen bizim kibrit kutu'muzun imzasında bakalım.

Ayrıca Özgül sen 70 yaşına gelinceye kadar bişey yapamıyacaksak eğer biz bu işi bırakalım...

Bobuz demiş ki:
Ne varmış ülen bizim kibrit kutu'muzun imzasında bakalım.

Ayrıca Özgül sen 70 yaşına gelinceye kadar bişey yapamıyacaksak eğer biz bu işi bırakalım...

yaparız yaparız o kadar da değil...

Bu arada hatırlatayım yarın akşam saat 21:00 dolaylarında Nedjima sahnesinde olacağız. yarın bir düzine TNT ile sahneyi ve hatta kopmle Nedjimayı yıkmayı düşünüyorum :twisted: bu şov kaçmaz 8)

Görüşmek üzere...

altısekiz

selam gençler....reno... :D
uzay yolu... :? sevgi yolu... :LOL: yol...ulan gitti be.
yazmak istedim nedense...bilenler vardı belki herneyse..

yazmayalı uzun zaman olmuş be..bizimle ilgili iyi kötü bütün eleştiri beğeni vs...için çok teşekkür ederim altısekiz adına...

bu akşam nedjimadayız biliyorsunuz..ama hemen sonrasında overall da sahne alacağız isteyenler gelsin...

bu arada kibrit kutusu ben hala senin telefonunu kaydetmedim..benim kontürüm var arayabilirim yani :)

neyse görüşmek üzere...

kolay gelsin...

ya vurun beni ya...asın hatta 8) 8O :LOL:

yaa yaa ama yaaa.. :cry: hep ben çalışıyorum diye böyle oluyor.. ama bugün erken kapatırsak dükkanı, izin de alabilirsem geleyim bir over-all sahnesine nasıl yakışacağınızı göreyim derim ben..
hem merak da ediyorum yeni halinizi, repertuarınızı, gitaristinizi falan filan..
o zaman görüşmek üzere over-all'da..
kolay gelsin çok yorucu bi gün olacak bugün..

p.s: 70 yaşıma geldiğimde torunlarımı sizin şarkılarınızla büyütmüş olacağım bülentcim.. geçen yazki heyecanları en kısa zamanda oturmuş kadroyla yeniden yaşamak güzel olur.. limuzin sözünü de unutmaa..:D

p.s: samedcim, olur öyle şeyler sen sıkma canını.. hem benim sana bir haberim var.. :LOL:

p.s: vurun samed'i yaa.. asın hatta..:LOL:

altısekiz

gıs sen özel mesaj atsana bana telefon numaranı...bak ben sevmem ööle haberim var falan yok söölemezler bilmemne...çatlarım valla tanımam kimseyi haberin olsun...

ya hiç sormayın bugün 2 program var ama eskiden yaptığımız bişi olduğu için sorun değil..:)

gelin gelin gelin...
hatta sallandırın beni.:)

sefiorum üleeyn 6/8 i egleniorumda ;) göbekte atarım kafada sallarım (pek bi reklam havası oldu neese) şarkı tutiim benim olsun dedim yalan dostum aşk die bişe yok :roll: cıktı banada msj gibi oldu :twisted: garage nedjima overall siz nerde bis orda (ama erken kaçışlarda oluorus idare edin :p ) yok yok merkezde ev tutmak şartoldu s*kcem beytepeyide gece giriş saatinide yıkılan köprüyüde... neese efenim hepinise sefkileer saygılaar esenlikler :D

6/8 hmmm :) VaLLa süPEr DiYeBiLiRiM HeLaL oLSuN aRk. LaR ŞaHSeN ZevkLE diNLiom :D öZeLLiKLE repertuaR DaKi h.ı.m LeR iÇiNDe DaHa FazLASı OLuR iNş. Puu Puu Puu DioRUm :) DüN nedjima da OLDuuM VaKit 2 TaNE çaLDıNıZz güzELDiDe BaŞaRıLaRıNıZıN DeaVaaaMı diLiioM ESeN KaLıN :LOL:

Hergün yeni şeyler eklenen bir repertuarımız oluyor artık.

Sizler bizden dinlemek istediklerinizi bir şekilde ulaştırıyosunuz bizde içimize sinerse seve seve çalıyoruz.

Herkese çok teşekkürler.

Not:Limuzin mi?

canım arkadaşlarım bülent, samed, seyfi ve şener
iyiki varsınız ; hayatıma dostluğunuzu, aşkı, güzel müziği, bası ..soktunuz
..dogum günümde yanımda olduğunuz için teşekkür ederim hakettiğiniz yerlere gelmeniz dileğiyle..
yaptığınız müziği seviyorum
sizi seviyorum

pınar

Geri