Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Yorgunlugu uzerimden ancak atabildigim icin yeni yazabiliyorum.

Oncelikle benim icin gitari gidip deneyen, teslim alip uzun sure elinde bekleten, beni otogardan alip evinde misafir edip geri otogara birakan sevgili Fatih abime ( @FATİH BAYRAM ) cok cok tesekkur ediyorum. Kendisi cok sempatik, hossohbet, ve yardimsever bir insan. Kendisine ve ailesine cok tesekkur ediyorum. Insallah Izmir'de agirlamak dilegiyle. Cok tesekkur ediyorum. Ayrica o tost nasil bir seydi, vallahi tum gun baska sey yiyemedim Fatih abi :D.

Daha sonrasinda benim icin yine forumdan aldigim bir amfiyi teslim alip cok cok daha uzun sure elinde bekleten, hatta cok guzel bir sekilde paketleyip muhafaza eden, bir de ortak bulusma noktasina getiren Hakan abiye ( @hackeiommi ) de cok cok tesekkur ederim. Gercekten hakkinizi odeyemem. Bir de ufak bir lamba alisverisimiz oldu fakat daha ucretini odemedim. Izmire doner donmez halledecegim.

@ebsrepic nickli emre abiden de champ 600 aldim. Bir ay boyunca bekletti benim icin amfiyi. Kendisini de aksamin onunda rahatsiz ettim. Bir de penasina el koydum :D. Cok tesekkur ediyorum.

@2013 nickli kadir abi ile de basina kapali birkac alisverisimiz oldu :D. Benim acimdan sorunsuz alisverisler oldu ama kendisini bayagi yarim saat beklettim izmire getirip :D. Simdi tahminen intikamini alacak.

Bayagi once @zelfor nickli uyeye elden hall of fame reverb sattim. Benim acimdan sorunsuz bir alisveris oldu. Kendisine tesekkur ediyorum.

Yine bayagi once @hakimamca bulent abi ile elden fast track manyetik alisverisimiz oldu. Bayagi hizli bir alisveristi. Benim acimdan sorunsuz oldu. Tesekkur ediyorum kendisine.

Zilayer isimli üye ile bir Jackson Soloist alışverişi gerçekleştirdik. İletişim ve kargo kısmında problem yoktu fakat gitar ile ilgili konuştuğumuz zaman bana gitarın tek sorununun jack girişinin bazen temassızlık yapması olduğunu ve "kesinlikle" başka sorunu olmadığını söylemişti. Jack girişinin "bazen" değil belli bir pozisyonda durmadığı sürece "her zaman" temassız olmasının ve ses vermemesinin yanında pot kapaklarından bir tanesinin yerinde durmaması, switch'in bridge manyetiğine geçiş yapmaması, floyd rose'un yataklarındaki aşınmadan dolayı akort tutmaması, tellerin kopacak durumda eski ve paslı olması, gitarın arka kısmında ağacı gösteren bir vuruk olması gibi bir sürü sorun olduğunu farkettim gitarı elime aldığım zaman. Hayal kırıklığına uğradım biraz.

Bir hatıratma. Kullanıcı adının başına @ koyarsan mesajı satıcı da alır, varsa bir günahı, kabahati cevap hakkını da olay sıcakken kullanır.

@ogulcaan 'ın perşembe sabahın köründe uzun zamandır beklediğim tarzda bir gitarın ilanının açıldığını haber vermesiyle, sabahın 10unda Çağlar beyle iletişime geçtim. Sağ olsun gitarı bana pazartesiye kadar sorgusuz sualsiz ayırdı. Alışveriş sürecinde verdiği bilgilerle oldukça aydınlatıcıydı. Süreç boyunca kafasını şişirdiysem, affola. Muhabbeti de, insanlığı da çok güzel bi adam. Çok rahatlıkla güvenebilirsiniz. Teslimatı malum İstanbul trafiği sebebiyle yarın öğlene ertelemiştik ama bugünden parayı gönderdiğim için içine sinmemiş, bu saatte zahmet edip gitarı Kadıköy'e götürüyor. Bunun için de ayrıca teşekkür ederim. Forum aracılığıyla tanıştım güzel abilerimden. @CaglarS

@ogulcaan 'ın perşembe sabahın köründe uzun zamandır beklediğim tarzda bir gitarın ilanının açıldığını haber vermesiyle, sabahın 10unda Çağlar beyle iletişime geçtim. Sağ olsun gitarı bana pazartesiye kadar sorgusuz sualsiz ayırdı. Alışveriş sürecinde verdiği bilgilerle oldukça aydınlatıcıydı. Süreç boyunca kafasını şişirdiysem, affola. Muhabbeti de, insanlığı da çok güzel bi adam. Çok rahatlıkla güvenebilirsiniz. Teslimatı malum İstanbul trafiği sebebiyle yarın öğlene ertelemiştik ama bugünden parayı gönderdiğim için içine sinmemiş, bu saatte zahmet edip gitarı Kadıköy'e götürüyor. Bunun için de ayrıca teşekkür ederim. Forum aracılığıyla tanıştım güzel abilerimden. @CaglarS

önemli olan karşılıklı sevgi kardeşim. güle güle kullan gitarı.

ne istediğini, ne için neyi sorduğunu bilen şeker gibi bi adam. alımda da, satımda da sonsuz güvenebilirsiniz oldies'e.

Geri