Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

madem sen yazdın bende yazayım

ben The_Answer dan (zorla) delay ve tr2 pedalı aldım...

zorla olmasının nedeni normalde satmıyodu ben sattırttım :D :D :D

hatta yüzsüzlük yapıp taksit bile yaptırttım :D
sağolsun beni tanımadığı halde taksit falan yaptı
gayet sorunsuz ve temiz bi alışverişti
kendisine her türlü kefil olurum yani...

YIELD bana çalışmyan bir bilgisayar parçası sattı bi kaç ayrı bilgisayarda ve işletim sisteminde denmeme rağmen çalışmadı. geri vermek istediği söylediğimde bunun benim problemim olduğunu ikinci elde böyle riskleri düşünmem gerektiğini yani açık açık; KAZIKLANDIN demeye getirdi

moderatörlerden arkadaşın IP Adresini istiyorum zaten email ı telefon numarası ve adı var ama polise bildirceğim için IP de gerekli. dikkatli olun bu emrah adlı kişiyle alış veriş yapmanızı önermiyorum, hiç nickinin altında ok mesajı var eski kullanıcı diye güvenilir olduğunu sanmayın

chinomoreno demiş ki:
YIELD bana çalışmyan bir bilgisayar parçası sattı bi kaç ayrı bilgisayarda ve işletim sisteminde denmeme rağmen çalışmadı. geri vermek istediği söylediğimde bunun benim problemim olduğunu ikinci elde böyle riskleri düşünmem gerektiğini yani açık açık; KAZIKLANDIN demeye getirdi

moderatörlerden arkadaşın IP Adresini istiyorum zaten email ı telefon numarası ve adı var ama polise bildirceğim için IP de gerekli. dikkatli olun bu emrah adlı kişiyle alış veriş yapmanızı önermiyorum, hiç nickinin altında ok mesajı var eski kullanıcı diye güvenilir olduğunu sanmayın

evet terbiyesizliğin bu kadarı pes yani, polise git aletin benden dolayı çalışmadığını ispatlayamazsan , polisle sen uğraşırsın seni bu konu da uyarıyorum. Senin cihazının güncellemelerini iyice kontrol etmen konusunda uyardım, 2. el alıyorsun, cihaz bozuk çıkmadığı sürece uyumsuzluk satıcıyı ilgilendirmez, sadece alet BOZUKSA beni bağlar. Ben yanlış biliyorsam biri beni uyarsın. Şimdi msn deki muhabbeti aynen yazıyorum yorum sizin:

-------...................------------------..................----------------..........

gdogukan@hotmail.com:
slm tekrar yolladığın CD ler in çoğu win98 driverları ama yinede bi işe yaramadı (win 98 sistem bulu ona yükledim) içinde XP ile alakalı şeyler olanlarda floppy fln bağlamak için onlarda hdd yada cd rom gibi bnm ihtiyaç duyduğum şeyleri çalıştırmıyo. ondan bana adresini verirsen aleti geri yollayacağım kargosunu verip sende parayı yollarsan yakın zmanda iyi olur
nonheard@hotmail.com:
yalnız sana söylemiştim, alette bozukluk yok, cd leri de gönderdim sana, elimden gelen herşeyi hatta işi gücü bırakıp link le falan uğraştım. Uyumsuzluk senin cihazdan kaynaklanıyor, güncellemelerini veya microsoftun sitesinde ihtiyacın olan yazılımı bulup uyumlu hale getirmek sana kalıyor, bozuk olsaydı zaten göndermezdim , cihazda bir bozukluk yok no yüzden geri almam söz konusu değil, bu konuda
nonheard@hotmail.com:
bilgi de vermiştim sana
gdogukan@hotmail.com:
benim cihaz ve ki farklı cihazda daha çalışmıo
nonheard@hotmail.com:
ikinci el alımlarda bozuk olmadığı sürece uyumsuzluk satıcıyı bağlamıyor
gdogukan@hotmail.com:
win98 e kadar kurdum
nonheard@hotmail.com:
abi mümkün değil
gdogukan@hotmail.com:
neyle uyumlu o zmn bu alet
gdogukan@hotmail.com:
98 e diil xp ile diil
nonheard@hotmail.com:
hdd mi akşam çıkardım sabah aleti sana yolladım
nonheard@hotmail.com:
ben hepsiyle kullandım
gdogukan@hotmail.com:
hatta xp service pack 1 le de diil iki ile diil
gdogukan@hotmail.com:
ben bunu bilemem
nonheard@hotmail.com:
sadece 1 kere 98 yüklü laptopta sorun çıktı
gdogukan@hotmail.com:
bana geldi bekledim 3 hafta sabrettim
gdogukan@hotmail.com:
driver da gelsin die
gdogukan@hotmail.com:
olmadı
nonheard@hotmail.com:
onu da microsoftun sitesine girip ilgili bir güncelleme ile hallettim , şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ve risksiz bir satış olarak sana yolladım
gdogukan@hotmail.com:
çalışmıo abi işte
gdogukan@hotmail.com:
microsoftun sitesine
gdogukan@hotmail.com:
bende girip dl larımı yapıorn,
gdogukan@hotmail.com:
bilgisayar ztn 3 aylık daha
gdogukan@hotmail.com:
en son sürümlerden biri war
nonheard@hotmail.com:
abi microsoftun sitesine gir , biraz ara ne yapabilirim?
gdogukan@hotmail.com:
bi benim bilgisayarımda diil gittim başka arkadaşınkine taktım
gdogukan@hotmail.com:
olmadı
gdogukan@hotmail.com:
gittim başka birinden win98 aldım desktop eve getirip bağladım driver yükledim oda olmadı
gdogukan@hotmail.com:
o bilgisayara sırf bunun için belki çalışır die xp sp 1 yükledim olmadı
nonheard@hotmail.com:
yani para mesele değil ama bende aldığım pedal ötüyor diye geri vermeye çalışmadım , koydum satılığa bekliyorum satılsın diye
gdogukan@hotmail.com:
bu pedal diil hiç çalışmıo farkındaysan
nonheard@hotmail.com:
genel bakış olarak ne aldığımı veriyorum ne verdiğimi alıyorum
gdogukan@hotmail.com:
bu sefer alıcaksın o zmn
gdogukan@hotmail.com:
ilk de olsa
gdogukan@hotmail.com:
çalışmıo çünkü
nonheard@hotmail.com:
uyumsuzluğun nedenini bulup çözmek lazım
nonheard@hotmail.com:
alamam
nonheard@hotmail.com:
istersen yaz siteyede
nonheard@hotmail.com:
farketmez
nonheard@hotmail.com:
beni bile biliyor
gdogukan@hotmail.com:
bende şikayet bile ederim abi kusra bakma siteye diil IP nl e polise kadar giderim
nonheard@hotmail.com:
alet bozuk falan değil
nonheard@hotmail.com:
git abicim
gdogukan@hotmail.com:
30 milyondan parada harcarım ama
nonheard@hotmail.com:
alet bozuk değil
gdogukan@hotmail.com:
bunu yanına ırakmam
nonheard@hotmail.com:
koy siteye sat o zaman
nonheard@hotmail.com:
ne yapayım
nonheard@hotmail.com:
2. el alıyorsun
nonheard@hotmail.com:
risklerini düşüneceksin
gdogukan@hotmail.com:
çalışıo diosun çalışmıo ama
nonheard@hotmail.com:
o kadar uğraştım senin için
nonheard@hotmail.com:
alet çalışıyor
gdogukan@hotmail.com:
nei uraştın driver yollamamışsın kendi hatan
nonheard@hotmail.com:
git tak bir bilgisayara
nonheard@hotmail.com:
dene
gdogukan@hotmail.com:
anlamıosn heralde
gdogukan@hotmail.com:
iki bilgisayarda daaha denedim diorm
nonheard@hotmail.com:
benim hatam olduğu için değil
nonheard@hotmail.com:
aletle beraber cd leri gönderme gereği duymamıştım
nonheard@hotmail.com:
ama göndremeyi düşünmem gerekeirdi diye cepten para ödeyip kargoladım
nonheard@hotmail.com:
seni kazıklamak istesem bu şekilde yapmam
nonheard@hotmail.com:
herhalde
nonheard@hotmail.com:
ben sana şu kadarını söyleyebilirim
nonheard@hotmail.com:
ben aleti düzenli olarak kullandım
nonheard@hotmail.com:
bana en ufak bir sorun çıkarmadı
nonheard@hotmail.com:
eğer sendew çalışmıyorsa
nonheard@hotmail.com:
ya senin cihazla uyumsuzluk var yada kargoda bir şey oldu
nonheard@hotmail.com:
senin cihazdaysa bu senin güncellemeleri bulmanla ilgili
nonheard@hotmail.com:
eğer kargoda bir sorun varsa bu da kargo şirketinin sorunu
nonheard@hotmail.com:
ben sana sağlam alet gönderdim
nonheard@hotmail.com:
hiç bir sorun yaşamadım
nonheard@hotmail.com:
30 ytl için şu muhabbeti yapmaya değmez
nonheard@hotmail.com:
koy siteye
nonheard@hotmail.com:
bende referans vereyim
nonheard@hotmail.com:
750 ytl lik cihaz kargoladım hiç sorun çıkmadı
nonheard@hotmail.com:
30 ytl likte uyumsuzluk varsa ne yapabilirim?
nonheard@hotmail.com:
şimdi git polise
nonheard@hotmail.com:
aleti temiz gönderdiğimi ispatlarım
nonheard@hotmail.com:
sende temiz aldığını söylüyorsun
nonheard@hotmail.com:
eğer cihazda benden kaynaklanan sorun olmadığı ortaya çıkarsa o zaman sen uğraşırsın sorunla
nonheard@hotmail.com:
sahtekar muamelesi yapma , insan gibi yardımcı olmaya çalıştım daha ne istiyorsun
?
nonheard@hotmail.com:
ayrıca bir sorum olacak sana; sende bilgisayar parçaları satıyorsun , biriyle anlaştın gönderdin sağlam parçayı ama gönderdiğin adam sana bu parça bozuk çalışmıyor dese sen sağlam olduğunu bildiğin parçayı bozuk dendiği için geri mi alırsın? biraz mantıklı düşün.

ben sattığım aletlerde farklı bir yöntem uyguluyorum alet gidince sorarım adam bi sorun varmı diye olmasa bile parasını 2-3 gün elimde tutarım ki bi sıkıntı olursa geri vereyim diye ki yaptımda bunu iade almaktanta hiç sıkılmadım.

bu arada konuşmanın son bölümleri bende yok mesela çünkü arkadaş sıkışınca hemen offline oluyor.

alet çalışmıyor 3 ayrı bilgisayrda windows98, XP service pack 1 ve service pack 2 de denedim. bilgisayarım sürekli güncellenir yani o bahsettiğin windows güncellemeleride mevcut ama çalışmadı

ben orunlu bi adam değilim heralde alet çalışsa iade etmem elimde hdd lerim var takat kullanırım onlarla. polisle ben uğraşırım hiç kafanı yorma amacım paramı geri almakta değil bu noktadan sora bana verdiğin rahatsızlığı sanada yaşatmak

çünkü ayıptır bu, bir sürü alış veriş yaptı kimseyi kazıklamaya kalkmadım

chinomoreno demiş ki:
ben sattığım aletlerde farklı bir yöntem uyguluyorum alet gidince sorarım adam bi sorun varmı diye olmasa bile parasını 2-3 gün elimde tutarım ki bi sıkıntı olursa geri vereyim diye ki yaptımda bunu iade almaktanta hiç sıkılmadım.

bu arada konuşmanın son bölümleri bende yok mesela çünkü arkadaş sıkışınca hemen offline oluyor.

alet çalışmıyor 3 ayrı bilgisayrda windows98, XP service pack 1 ve service pack 2 de denedim. bilgisayarım sürekli güncellenir yani o bahsettiğin windows güncellemeleride mevcut ama çalışmadı

ben orunlu bi adam değilim heralde alet çalışsa iade etmem elimde hdd lerim var takat kullanırım onlarla. polisle ben uğraşırım hiç kafanı yorma amacım paramı geri almakta değil bu noktadan sora bana verdiğin rahatsızlığı sanada yaşatmak

çünkü ayıptır bu, bir sürü alış veriş yaptı kimseyi kazıklamaya kalkmadım

müsait olduğum her an online durumdayım tıpkı şu anda olduğum gibi
tekrar söylüyorum, mesele 30 ytl meselesi değil, evet aldığında çalışmadığını söyledin bu doğru ,ama bende sağlam alet gönderdiğimi bildiğim için sana elimden geldiğince yardımcı oldum bunun aksini söyleyemezsin, polise gitmekte serbestsin , ama cihaz seninkiyle uyumsuzluk yaptığı için çalışmıyor, alet bozuk değil bu durumda alet bozuk diye iftira atmış oluyorsun, beni şikayet ettikten sonra ben aksini ispatlarsam sonrasıyla sen uğraşırsın, kendine eğlence arıyorsan keyfin bilir.Ben bilgisayar teknik servisi veriyorum, aletin bozuk olmadığını tamamen senin sisteminle ilgili bir durum olduğunu ve daha önce alım-satım yaptığım insanların ilanımdaki yorumlarını oku derim. Seni neden kazıklayayım diye de kendine bir sor derim. Yerinde olsam bilgisayar tamiri yapan bir yere gidip aleti gösterip o şekilde polis-adliye gibi yerlere giderdim. Adamlar aletin bozuk olmadığını söylediğinde ne yapacaksın bir daha düşün derim sana, karşında 15 yaşında velet yok daha dikkatli konuş derim , konuşma ve tarif şeklin terbiyesizliğe giriyor, İstanbula yolun düşerse bana ulaş, cihazın nasıl çalıştığını göstereyim, rastgele bir internet cafe den.

gravemaster dan hardcase aldım ve gerçekten söylediği gibi tertemiz bi aletti onuda hatta kargo parası çok tutmasın diye terminale kadar yordum ama ordan yollanamadı için tekrar kargoya dönüp benim için aleti yolladı benim için uraştı kısaca tekrar teşekkür ediyorum bu adama güvenin kesinlikle sözünün eridir ;) teşekkürler

Trytostayalive a caseimi sattım tam zamanında dk bile geciktirmeden parayı yolladığı ıcın kendısıne tesekkur ederım.Bende onun ıcın elimden geleni yaptım güzel bir alısveris oldu ona guvenebilirsiniz.Güle güle kullan kardeş

gravemaster demiş ki:
Trytostayalive a caseimi sattım tam zamanında dk bile geciktirmeden parayı yolladığı ıcın kendısıne tesekkur ederım.Bende onun ıcın elimden geleni yaptım güzel bir alısveris oldu ona guvenebilirsiniz.Güle güle kullan kardeş
Saol sende iyi günlerde harca paranı inş hayalindeki amfiyi alırsın ;)

Arkadaşlar bu arada bu durumu bu başlıgın amacı gereği aktarmak istedim: DreamofStyks nickli serkan korkmaz isimli arkadaştan anfi alıcaktım.(http://www.turkrock.com/ftopic56499.html)kendisiyle ilk kez msnde bu anfi olayından once konusuyorduk grubunun vocali benim vocal prosesorume talip olmustu.Bir aksm msnde konustk ve ertesi sabah almak istedigmi kendisine msnde bildirdim.Kargo vs vs gibi ufak seyler konustuk.hatta ortak bir arkadaşımız vardı ondandan anfinin temiz oldugunu ogrendim.Ve anfinin parasını cıkarmak ıcın elimdeki aletlerin satışını hızlandırdım.Örnegin hardcaseimi daha dusuk bir fıyattan hemen gıtsn sattım.Parayı tam olarak nezaman toplayabılcegmı kestirip ilanina yazdım.İzmirdeki bi arkdaşım parayı verıp ondan alıcaktı anfıyı bana ulastıcaktı onu bile ayarladım.Ve burdan sonra zaten olaylar garipleşmeye basladı adamı aradm. msg atıyorum cvp yoq.Öm lerede cevap yazmadı hic.aradım dun aksm actı ve 15dk sonra aramamı soledı aradı acmadı tam o anda msnde gordm ve yazmaya basladım oda abi hemen gelıyorm dedı gıttı gıdış o gıdış 4-5 saat yok aradm acmadı.fazla uzattım zaten ama arkadaş aşırı sorumsuz kısacası ıkı dk konusmak mumkun deil.Pesinden kosturuyorki anfisini satmak isteyn o.grup arkdaşndan ulaşamayı denedm bız konusuyoruz onunla demiş.Satmıcaksanda adam gibi söylersin değilmi?resmen oyaladı beni.Bu arada yaptıgım stress ve parayı toparlamam ıcın kastıgm da cabası.alısveris yapmadan once 2 kez dusunun derim.Yoksa onca zamanınız ve çabanız bosa gider..

DreamofStyks 'nın bir sorunu var sanırım şu sıralar o yüzden hemen yargıda bulunmayalım kendisine bende kablomodem satmıştım 1.5 ay önce daha parasını yatırmadı ufak bi meblag oldugundan bende bişi demiyorum kendisini yüzyüzede tanıyorum biraz sorumsuz bir havası var fakat sanırım şu sıralar bir problemi var.

gravemaster demiş ki:
Arkadaşlar bu arada bu durumu bu başlıgın amacı gereği aktarmak istedim: DreamofStyks nickli serkan korkmaz isimli arkadaştan anfi alıcaktım.(http://www.turkrock.com/ftopic56499.html)kendisiyle ilk kez msnde bu anfi olayından once konusuyorduk grubunun vocali benim vocal prosesorume talip olmustu.Bir aksm msnde konustk ve ertesi sabah almak istedigmi kendisine msnde bildirdim.Kargo vs vs gibi ufak seyler konustuk.hatta ortak bir arkadaşımız vardı ondandan anfinin temiz oldugunu ogrendim.Ve anfinin parasını cıkarmak ıcın elimdeki aletlerin satışını hızlandırdım.Örnegin hardcaseimi daha dusuk bir fıyattan hemen gıtsn sattım.Parayı tam olarak nezaman toplayabılcegmı kestirip ilanina yazdım.İzmirdeki bi arkdaşım parayı verıp ondan alıcaktı anfıyı bana ulastıcaktı onu bile ayarladım.Ve burdan sonra zaten olaylar garipleşmeye basladı adamı aradm. msg atıyorum cvp yoq.Öm lerede cevap yazmadı hic.aradım dun aksm actı ve 15dk sonra aramamı soledı aradı acmadı tam o anda msnde gordm ve yazmaya basladım oda abi hemen gelıyorm dedı gıttı gıdış o gıdış 4-5 saat yok aradm acmadı.fazla uzattım zaten ama arkadaş aşırı sorumsuz kısacası ıkı dk konusmak mumkun deil.Pesinden kosturuyorki anfisini satmak isteyn o.grup arkdaşndan ulaşamayı denedm bız konusuyoruz onunla demiş.Satmıcaksanda adam gibi söylersin değilmi?resmen oyaladı beni.Bu arada yaptıgım stress ve parayı toparlamam ıcın kastıgm da cabası.alısveris yapmadan once 2 kez dusunun derim.Yoksa onca zamanınız ve çabanız bosa gider..

Merhaba, öncelikle benle alışveriş yapmadan önce 2 kez düşünmeyen ve bir problemi olmayan onlarca alet alım satımı gerçekleştirdiğim için benle yapılan alışverişin zaman kaybı olduğunu zannetmiyorum.
Senin amfi konuna gelirsek bir iki gündür çok ciddi bir tempo içinde koşturuyorum çalıştığımız bar programı, kız arkadaş sorunları ve neticesinde 3 gün boyunca bizde kalmak zorunda kalması onu ağırlama derdi, grubum içinde sorunlar ve halledilmesi, sahnede son dakika golüyle bozulan potansım vs. vs.
Ancak şuanda kızarkadaşımın problemlerini halledip onu eve gönderdikten sonra ertesi günde program veya stüdyom olmadığı için cevap yazabilcek vakti bulabiliyorum.
Sana telefonda 5 dakikada anlatabilceğim şeyler olmadığı için ve pekte şuanda anlatmak zorunda kaldığım için anlattığım ama normalde paylaşmaktan haz almadığım sorunlar olduğu için seninle 2 dakikalık bir telefon görüşmesi yapmayı tercih etmemiştim ki aradığın her zamanda bişeyle uğraşıyo oluyodum en son Selçuk Uzunhasanoğlu ile konuşuyordum mydukkan.com sahibi.

Neyse satış konusunda ise sana daha önce söylemişitim böyle amfiler kargoyla gönderilmez kesin başına birşey gelir ve ben bu yükümlülüğü üzerime alamam dediğimi hatırlıyorum.Sende bunun üzerine bana çok yakın arkadaşın olan Melih'in bunu yapıcağını söyledin ama sanırım benim Melih'le bikaç senedir tanışmış olduğumu ve çok daha fazla samimi olma ihtimalimi atlamışsın çünki Melih hem müzisyen olarak hemde bir müzik markette çalışıyor yani hangi arada gelicek amfiye göre kutu bulacak onu paketliyecek götürecek kargoya vericek, hani test etse sağlam mı değil mi onu anlarımda bunları Melih'ten istemen biraz saçma olmuş açıkçası ki Melih gerçekten işi olmasa yapardı bile belki bu isteğini ama yapamıcağını biliyorum.Bende haftanın 4 -5 günü ordna oraya bi elimde GT8 bi elimde Hardcase sırtımda çanta akşam eve döndüğümde gittikçe artan bi sırt ağrısıyla birde zaten 3-4 saat olan uykumdan kesip o amfiyi kutulayıp içne bişeyler koyup kargo firmasına götürebilecek bir pozisyonda değilim malesef.

Bunları anlatabilmek için sana sonra ara demiştim ama kısmet bugüneymiş umarım anlatabilmişimdir derdimi.

Racsen senden de özür diliyorum, yüzyüze tanışıklığımız olduğu için biraz opisyon tanıyabilceğini düşündüm en son konuştuğumuzda evde tel kopunca elixir takım almak zorunda kaldım birtane 30 milyona tam onu hallettim derken en son sahnede potansım bozuldu dönmüyo şu anda hiçbişekilde.Şimdi birde onun için 25ytl verdim son dakikada.
Bir başkası olsaydı 2 hafta programa çıkmazdım telsiz veya potanssız beklerdim ama senin anlayışla karşılayabilceğini aynı şehirden oldumuzu ve yüzyüze tanışıklığımız olduğunu ve hatta aynı mekanlarda oldumuzu bildiğim için anlayışla karşılayabilceğini düşündüm ki zaten öyle yapıyorsun.Teşekkür ederim.

Msne yazdıklarımı okumus olsaydın.melihin durumundan dolayı.İzmir karsıyakadaki yakın bir arkadaşımın anfiyi gelip senden alacağını parayıda ondan alacağını ve onun bana anfiyi ulaştıracağını bilmiş olurdun.Belki cok hassas olabilirsn anfi evet yollanmaz ama bana tamam hallederz vs gıbı konustuktan sonra bunları solememenı gectm attıgm sms lerdede bunları yazdım diye hatırlıyorum. Sorunlar olabilir herzaman ama en azından bunları bana 1dk nı ayırp soleyebılırdın sonucta benım gunlerce bosuna kasmama neden oldun.Guvenılırlıgıne bı dıyecgm yok melihte solemişti zaten ama ya bir dk dinliycektin yada 1dk anlatıcaktn.neyse umarım çözersin serkan problemlerini.çok kolay bir alışveriş olabılırdı.

vdKa nickli arkadastan Boss CS-3 aldim.fiyati bu forumdaki en dusuk cs-3'tü sanirim simdiye kadarki. alet de ikinci el degil sanki sıfırdı.ben hala bir cizik goremedim :)
yetmezmis gibi sohbet sirasinda bana pedali satarken testere 3'u de vermeyi onerdi, o derece yani :)

tesekkur ediyorum kendisine.sozune guvenilir ;)

Geri