Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

crackocain demiş ki:
Evlenip, .................... ümit ederim...
hocam çok iyi bi dilek olmamış gibi :LOL: (takılıyorum bu arada, yanlış anlaşılmasın :) )

bugün solitude71 nickli Utkudan bir Marshall BB-2 aldım. Aletin fiyatı çok uygundu ve bu denli temiz bir alet beklemiyordum. Kargoda zarar görmemesi için gayet güzel şekilde paketlenmiş pedalın paketini açıp baktığımda böyle temiz bir aleti gördüğümde gerçekten çok mutlu oldum. Ayrıca parayıda elimde olmayan nedenlerden dolayıda 1 gün gecikmeli olarak yatırabildim, son derece anlayışlı davrandı. Alışverişimizden umarım o da memnun kalmıştır. Bundan sonrada böyle güzel alışverişler yapabilmek dileğiyle...

biskuwi_etu nikli yalçın abiden 1.5 ay önce marshall ed-1 almışdım sağolsun para durumum sıkışık olduğu için bekledi beni.yarında parasını yatırıcam güvenilir birisidir kendileri :)

Ahmet (TurkishRocker) ile bir alışverişim oldu , Gitar + Para verip USA Jackson aldım kendisinden. Gerçekten de bahsettiği kadar temiz ve iyi bakılmış bir aletti. Her şey sözleştiğimiz gibi oldu. Hiç bir zorluk çıkmadı. Kendisine teşekkür ediyorum , güvenerek alışveriş yapabilirsiniz :)

Holy_Bastard demiş ki:
Ahmet (TurkishRocker) ile bir alışverişim oldu , Gitar + Para verip USA Jackson aldım kendisinden. Gerçekten de bahsettiği kadar temiz ve iyi bakılmış bir aletti. Her şey sözleştiğimiz gibi oldu. Hiç bir zorluk çıkmadı. Kendisine teşekkür ediyorum , güvenerek alışveriş yapabilirsiniz :)
tşk.ler cenk cim, kim memnun kalmamis ki verdigim gitarlardan simdiye kadar=)

fendersquar159 ile çok güzel bir alış verişim oldu arkadaş'ın yolladığı alet 0 gibiydi ve çokta makul bir fiyata bıraktı rahat bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz birisi... teşekkür ediyorum kendisine alet mükemmel durumda :)

TuRkishRocker demiş ki:
Holy_Bastard demiş ki:
tşk.ler cenk cim, kim memnun kalmamis ki verdigim gitarlardan simdiye kadar=)

Lan , kendini öveceğine benim de nasıl sorunsuz alışveriş yaptığımdan bahsetsene :D :D :D Hırto :D

Yaklaşık olarak 3 gün önce FreeRockGitarist 'le Behringer Gdi21 alışverişimiz oldu.

Kendisine bir kez daha teşekkur etmek istiyorum gerek kargoya gösterdiği duyarlılık gerekse ürünün tamda bahsettiği gibi çıkmasından dolayı...

Hellhound nikli alım satım bölümü yöneticisi arkadaş ile alış verişlerde sorun yaşamayacağınıza inanıyorum. Ben kendisiyle de tanıştım, oyun oynayacak vakti olmayan bir insan olduğunu gördüm. Kendisinden bir amfi satın aldık.

Atalay demiş ki:
Hellhound nikli alım satım bölümü yöneticisi arkadaş ile alış verişlerde sorun yaşamayacağınıza inanıyorum. Ben kendisiyle de tanıştım, oyun oynayacak vakti olmayan bir insan olduğunu gördüm. Kendisinden bir amfi satın aldık.

Teşekkür ederim, düşünceler karşılıklı.Umarım ilerde de alışverişlerimiz olur.Jackson'lar satılacak olursa haber beklerim :)

Ze_uS demiş ki:
Yaklaşık olarak 3 gün önce FreeRockGitarist 'le Behringer Gdi21 alışverişimiz oldu.

Kendisine bir kez daha teşekkur etmek istiyorum gerek kargoya gösterdiği duyarlılık gerekse ürünün tamda bahsettiği gibi çıkmasından dolayı...

bende cok tesekkur ederim karsılıklı duygular ve ifadeler icerisindeyim cok temiz hızlı sorunsuz gerceklestirdik.dahada nicesine diyorum

şu sitedeki sayılı güvenilir adamlardan dostum erdem hırık " BLaCK_MaGiC86 " heralde niki kendisiyile bir daha bir daha uslanmaksızın yaptığımız alışverişlerimize bir yenisini ekledik adam tam olarak güvenilir bir insan sağolsun...

yine sitemizdeki bilindik simalardan TryToStayAlive dostumla sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik teşekkür ediyorm

ve jacksonfender dostumuzla da hıphızlı sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik bilginize duyrulur teşekkürler..

Bir alışveriş sayılmaz ama, esatburak nickli burak abiye processor kiralamıştım. Processor'ım sorunsuz biçimde hiç bir aksaklık olmadan elime ulaştı. Kendisine teşekkür ediyorum, çok güvenilir ve iyi bir insan olduğunu düşünüyorum.

Geri