Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

ManyaxTheLost a gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz bence:) bi zamanlar laney amfinie taliptim ama durumlar yüzünden alamamıştım.fakat her türlü yardımı imkanı takas seçeneği sunmuştu.Konusmaşından - aldığı yorumlardanda güvenilir olduğunu anlayabilirsiniz zaten.inşallah kısmet olursa bnmde alışverişim olucak onunla:D

_excaLibur_ demiş ki:
ManyaxTheLost a gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz bence:) bi zamanlar laney amfinie taliptim ama durumlar yüzünden alamamıştım.fakat her türlü yardımı imkanı takas seçeneği sunmuştu.Konusmaşından - aldığı yorumlardanda güvenilir olduğunu anlayabilirsiniz zaten.inşallah kısmet olursa bnmde alışverişim olucak onunla:D

Sağolasın. İnşallah yaparız bir şeyler ;)

aşağıdaki linkddeki gitarı madmaster nikli arkadaştan aldım , mng kargo ile gelen gitarın anası ağlamış ama epey uğraşmışlar gitarın kutusunuda delip rhytm/trable düğmesi kırılıp gitarın orta yerinde bir çukur oluşturmuş . ben bu mng ye ne diyeyim şimdi yokmudur bu adamlara yapılabilecek bişey ? buarada madmaster göndreceğini söylediği kılıf ve askı yı göndermemiş unuttu heralde onlarıda gönderirse sevinecem.

http://www.turkrock.com/post1494450.html#1494450

Teslim almadan önce yani imza atmadan önce yanlarında açıp içeriğe bakmanı önerirdim ancak şu saatten sonra bu hatanın onları bağlar bir durumu olduğunu sanmıyorum malesef.

tarabisho demiş ki:
birdaha kargodan bu tip bişey almayacağım

inan mng de birşeyleri kaybolan 2-3 arkadaşım var..hiç güvenilir değil ve cokta ucuz değil.. 30 lira dedikleri şeyi sürat kargo diye tanınmamış bi farmyla gönderdim 7.5 liraya ve hiçbirşey olmamıştı neyse olan olmuş peki ya arkadaş öyle yolladıysa?

bilmiyorum eklediği resimde sağlam gözüküyordu

ggtarrrdx5px2.jpg

tek parça gelebilsin gitar diye gitarı sap ve gövde olarak iki parça olarak yollamasını istemiştim arkadaştan.

yani ayarlarını yapabiliyosanız gitarın ve gitar bolt on sa gitarı iki parça olarak kargoya teslim etmek daha sağlam

solitude71'le yine alışveriş yaptık. Aklı başında, ödemede problemi olmayan, alışveriş etiğini gayet güzel bilen ve uygulayan, çok iyi birisi...

Teşekkür ediyorum kendisine...

Ben metalguiar33 nickli arkadaşdan s470 almıştım.. Baştan anlatayım...:
Ben forumdan epi lp standart almıştım.. gitarın parasını yarıdrım gitar 1 gün sonra geldi bi baktım sap boyanmış tamir görmüş.. gitarı geri gönderdim bu şekilde alamam diye... neyse paramı geciktirdiler bende tufan ekliydi msn de (metalguitar33) bana bu kişileri kınadı onlara lanet yağdırdı, paranı alamazsan benim kolum uzundur alırız dedi felan.. neyse tufanda o arada s470 satıyodu 500 liraya.. gitarım yoktu gitarda lazımdı paramda yoktu ama 300 lira + ekipmanlarım vardı.. tufanla konuştuk anlaştık.. gitar temiz dedi sorunsuz dedi... parayı yatırdım ekipmanları gönderdim. Gitar kargoya verilmedi 1. gün yok zaten 2. günde yok cumartesi pazar derken arkadaş pazartesi kargoya verdi salı elimde oldu galiba daha geç olabilir tam hatırlayamıyorum... ama beni gitarı gönderirken oyaladı baya.. neyse gitar geldi kargoda bi açtım gitarın sap kırılmış tamir görmüş, gövdede baya çatlağı var uzunca fretler ölmüş nerdeyse.. Ben bu adam yapmaz etmez diye bundan aldım hani yapanları kınıyodu yaa... sonra dedim gitarı geri al bu ne böyle suçlusun bunları söylemedin dedim.. adam suçlusun dedim diye doğru konuş bilmem ne üste çıkmaya kalktı.. iyi dedim paramı geri gönder dedim parayı harcadım dedi.. dedi o gitar o halde 350 lira eder dedi 150 lira atayım dedi.. iyi dedim öyle olsun yeterince darbe yedik zaten.. 100 lira + ds1 olarak geri gönderdi... gitarıda zor bela takasladım.. zarara girdim zaten fazlasıyla.. takasladığım adama tremolo kolunu tufan gönderecek dedim.. ama tufan nerdeyse 1 ay oldu daha tremolo kolu yok... Kolu istiyorum tamam göndercem diyo ama ses soluk yok...BU ADAM KENDİNİ BİŞEY ZANNEDEN HİÇ BİR ŞEY OLMAYAN BİRİ... MADEM KOLUN UZUN ŞU KOLUNU BANADA UZAT ADAMIM ;)

jackalkoray ile çok güzel bir prosesör alış-verişimiz oldu..
kendisine hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim.

ayrıca hemşehrim olması dolayısyla da kendisiyle tanışmış olmaktan mutluluk duydum.

ManyaxTheLost demiş ki:
XENTRIX nickli Cenk ile takas yaptık. Kendisini biraz telaşlandırmış olsam da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik takasımızı. Güvenebilirsiniz arkadaşlar..

PS: Cenk bana pedalı yolladığı akşam, küçük bir trafik kazası geçirdi. Kendisine burası vasıtasıyla tekrar geçmiş olsun diyorum. Umarım ayağın en kısa sürede iyileşir.

orçun iyi yorumların için teşekkürler. ayağım gayet iyi beni kesseler acımaz :D çok kolay ve rahat bir alış veriş oldu. orçunla ilk alış verişimizdi gayet güzel bir alış veriş oldu.beni tanıyanlar bunu orçun için referans olarak kabul edebilirler . herkese kolay gelsin...

guitar_lesson2 demiş ki:
Ben forumdan epi lp standart almıştım.. gitarın parasını yarıdrım gitar 1 gün sonra geldi bi baktım sap boyanmış tamir görmüş.. gitarı geri gönderdim bu şekilde alamam diye... neyse paramı geciktirdiler bende tufan ekliydi msn de (metalguitar33) bana bu kişileri kınadı onlara lanet yağdırdı, paranı alamazsan benim kolum uzundur alırız dedi felan.. neyse tufanda o arada s470 satıyodu 500 liraya.. gitarım yoktu gitarda lazımdı paramda yoktu ama 300 lira + ekipmanlarım vardı.. tufanla konuştuk anlaştık.. gitar temiz dedi sorunsuz dedi... parayı yatırdım ekipmanları gönderdim. Gitar kargoya verilmedi 1. gün yok zaten 2. günde yok cumartesi pazar derken arkadaş pazartesi kargoya verdi salı elimde oldu galiba daha geç olabilir tam hatırlayamıyorum... ama beni gitarı gönderirken oyaladı baya.. neyse gitar geldi kargoda bi açtım gitarın sap kırılmış tamir görmüş, gövdede baya çatlağı var uzunca fretler ölmüş nerdeyse.. Ben bu adam yapmaz etmez diye bundan aldım hani yapanları kınıyodu yaa... sonra dedim gitarı geri al bu ne böyle suçlusun bunları söylemedin dedim.. adam suçlusun dedim diye doğru konuş bilmem ne üste çıkmaya kalktı.. iyi dedim paramı geri gönder dedim parayı harcadım dedi.. dedi o gitar o halde 350 lira eder dedi 150 lira atayım dedi.. iyi dedim öyle olsun yeterince darbe yedik zaten.. 100 lira + ds1 olarak geri gönderdi... gitarıda zor bela takasladım.. zarara girdim zaten fazlasıyla.. takasladığım adama tremolo kolunu tufan gönderecek dedim.. ama tufan nerdeyse 1 ay oldu daha tremolo kolu yok... Kolu istiyorum tamam göndercem diyo ama ses soluk yok...BU ADAM KENDİNİ BİŞEY ZANNEDEN HİÇ BİR ŞEY OLMAYAN BİRİ... MADEM KOLUN UZUN ŞU KOLUNU BANADA UZAT ADAMIM ;)

abicim almayın şehir dışından şu gitarları riske girmeye değermi zaten %90 satan adam memnun olmadığından satıyodur.Şu forumda sorun çıkan alım satımların büyük çoğunluğu dışarıdan alınan gitarlarla ilgili.pedal amfi tamam olabilir ama gitar büyük risk.üzülüyorum böyle olayları duyunca.malesef müzisyen tayfası içinde dünya umurunda olmayan sorumsuz insanlar çok.

halilpazarlama demiş ki:
guitar_lesson2 demiş ki:

abicim almayın şehir dışından şu gitarları riske girmeye değermi zaten %90 satan adam memnun olmadığından satıyodur.Şu forumda sorun çıkan alım satımların büyük çoğunluğu dışarıdan alınan gitarlarla ilgili.pedal amfi tamam olabilir ama gitar büyük risk.üzülüyorum böyle olayları duyunca.malesef müzisyen tayfası içinde dünya umurunda olmayan sorumsuz insanlar çok.

abi iyi güzel doğru söylüyorsunda aradığımız gitarı şehir içinddde satan bulamıyoruz ve istediğimiz bir alet ne yapacağız? arada böyle adamlar çıkıyor diye hiç kimseyemi güvenmeyelim.?

Valla burdan belirtiyorum İstanbul'dan alet edevat özellikle gitar almak isteyipte başka şehirde olan arkadaşlarımıza elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

İsteyen benle irtibata geçebilir. Hiç olmazsa alacakları aletin nasıl birşey olduğunu bilirler. Kırığı vuruğu ne kadar bunu bilirler falan fıstık. En azından her alım satımda binlerce kişiyi araştıracağınıza beni araştırırsınız.D

Ben ilk adımı atıyorum sakın çekinmeyin bana bu konuda istediğiniz zaman gelebilirsiniz. Bir iki gün yoğun olsamda er geç gider sizin yerinize bakarım. İnsanlık ölmedi ya. Gerisi işi riske atmak istemeyenlere ve diğer yardım edebilecek arkadaşlara kalmış.

_excaLibur_ demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
guitar_lesson2 demiş ki:

abi iyi güzel doğru söylüyorsunda aradığımız gitarı şehir içinddde satan bulamıyoruz ve istediğimiz bir alet ne yapacağız? arada böyle adamlar çıkıyor diye hiç kimseyemi güvenmeyelim.?
haklısın ama alım satımı devamlı takip ediyorsan bu tür olaylar çok çoğaldı.müzik gibi keyfi zevk veren bir işle uğraşırken ağzının bu tür olaylar yüzünden tadının bozulması çok kötü bir şey.çok temkinli olmakta fayda var.

Geri