Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

br_mn nickli arkadaştan zoom 3030 prosesör aldım bugun elime geçti sorunsuz alışveriş oldu,güzelce paketlenmiş tertemiz geldi..tekrardan teşekkürlerimi sunarım..

sonerrrrr demiş ki:
br_mn nickli arkadaştan zoom 3030 prosesör aldım bugun elime geçti sorunsuz alışveriş oldu,güzelce paketlenmiş tertemiz geldi..tekrardan teşekkürlerimi sunarım..
soner ben teşekkür ederim asıl.benden kaynaklanan bi nedenden dolayı soner arkadaş parayı yatırdıktan bir gün sonra gönderebildim zoom 3030 u.kendisi güvenilir bir insan.

muzlu_sut ile güzel bir alışveriş gerçekleştirdik. Satmakta olduğu bilgisayarı aldım..

gittiğimde sağolsun binanın önünde karşıladı beni.

Pc yi pırıl pırıl hazırlamış mousenin kablolarına kadar sarıp lastiklemiş..

Eve getirdim şu anda ondan yazıyorum.. umduğumdan çok çok daha güzel ve tertemiz bir bilgisayar.

Yaptığım alışverişlerin çoğunu yazmıyorum ama aşırı memnuniyet duyduklarımı buraya yazmadan edemiyorum.

Kendisine çok çok teşekkür ederim. Güzel bir iyilik yaptı.

fender_usa demiş ki:
muzlu_sut ile güzel bir alışveriş gerçekleştirdik. Satmakta olduğu bilgisayarı aldım..

Eve getirdim şu anda ondan yazıyorum.. umduğumdan çok çok daha güzel ve tertemiz bir bilgisayar.

Yaptığım alışverişlerin çoğunu yazmıyorum ama aşırı memnuniyet duyduklarımı buraya yazmadan edemiyorum.

Yakında seni "telecaster8 ile çok iyi alışveriş yaptık kendisinden fender strat (beyaz) gitar aldım teşekkürler" diye görürüz hacım :)

semizotu25 demiş ki:
fender_usa demiş ki:

Yakında seni "telecaster8 ile çok iyi alışveriş yaptık kendisinden fender strat (beyaz) gitar aldım teşekkürler" diye görürüz hacım :)

Hahaha yarın akşama büyük ihtimal onun parası hazır... 12 ye kadar demiş ama eğer yarın akşama o paraya verirse onu da alacağım...

Sevgili Behiç'ten (behicayhan) breed manyetik aldım. Dediği gibi tertemiz sıfır gibiydi manyetik. Uygun fiyat ve hızlı kargolama için de çok teşekkür ediyorum kendisine. Güzel bir alışverişti. Kendisi güvenilir ve sözüne sadık bir insan. Artık kendisinin satılık ilanlarını sürekli takip edeceğim. :)

Korhandere(serdar)10 numara adamdır.1 sx tele ve sonrasında 1 de fender askı ıvır zıvır aldım kendisinden.Hiçbir sorun yaşamadığım gibi elimdeki fender stratı istanbula ulaştırmamda maksimum çaba sarfetmiş,kargodan alıp ulaşması gereken yere hayrına bırakmıştır gece gece.
1.5 senedir kullanırım turkrock'ı.Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz diyebileceğim 3-5 adamdan biridir serdar

LEADDD nick li gökcan ile jemlerimizi takas ettik güzel bır alışveriş oldu sıkıntı yaratmadan ne istediğini bilen çok sağlam ve dürüst bir arkdaşımız Gökcan teşşekkür ediyorum kendisine.

Ambar Guitar'dan bir gitar aldım, başlığa yaptığım yorumu aynen buraya da kopyalıyorum referans olması adına:

... Ambar Guitars ve sevgili Burak bey ile ilgili yorumlarımı belirtmek istiyorum. Gerçekten şimdiye kadarki onlarca alışverişim arasında en çok memnun kaldığım satıcıdır kendisi, bunu rahatlıkla söylebilirim. Kendisinden sadece bir gitar almış olabirim ama o kadar kolaylıklar sağladı ve o kadar kendisine teşekkür etmek durumunda kaldım ki ben utandım gerçekten Fiyat konusu olsun, ödeme konusu olsun, ürünü aldıktan sonraki destek konusu olsun gerçekten gösterebilecekleri anlayışın maksümumunu gösteriyor arkadaşlar. Hatta gitarın hardcasei kargoda zarar gördüğü için onu değiştireceklerini, bu değişim için hiç bana kargo ücretini yansıtmayacaklarını söylediler. Tamam belki bunu yapan dahi çıkar ama, gönderecekleri yeni case konusunda da benim istediğim casei alabileceğimi, seçebileceğimi söylemelerimi, hatta internetten beğen biz sana getirelim demeleri gerçekten beni şaşırttı. Bunu da iyi niyet konusunda son nokta olarak görüyorum gerçekten ve kendilerini yılın satıcısı ilan ediyorum

Yani kısacası ben çok memnun kaldım. Burak beyle muhabbetimiz halen sürüyor, muhabbeti bile çok hoş sağolsun:) Kendime yakın gördüm gerçekten, yani kendisi bir satıcıdan çok gitarist, tüm zorlukları o da yaşamış, istediği gitarı alamamış eskiden, sadece bakmakla yetinmek durumunda kalmış Ama şu anda gerçekten herkes istediği gitarı alabilsin diye çalışıyor adeta. Tamam tabii ki ticaretini yapıyor bu işin, o olmasa yanlış olurdu zaten de, ama söylediği gibi bu işi şu sıralar sadece "gemimiz yüzsün" diye yapıyor, buna hak veriyorum. Yoksa ben ve benim gibi birkaç arkadaş, hiçbir yerden alamayacağı kadar ucuza ve bu güven ortamında bu gitarları satın alamazlardı..

Neyse biraz fazla uzun oldu bir yorum için, Ambar Guitars ile müşterileri olmam dışında hiçbir bağlantımın olmadığını ve bu yorumu sadece gerçektek hakettikleri için yazdığımı ekleyerek, buradan kendilerine tekrar çok teşekkür ediyorum. Herkese bol müzikli günler dilerim..

Geri